Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anette ve Anna Rubinstein

Obscura

Öne çıkan mesajlar

Bu isimleri duymuşunuzdur heralde son 2 gundur televizyonlardaki sinegog patlamalarından
Biri 8 yaşında bi kız diğeri iste anneannesi
bu kızın annesi yanı anneannenin kızı olan
Madame Rubinstein bizim okulda öğretmen
bugnu cenaze törenine gitti bizim okuldan bikaç öğretmen
bazılarına hocanın durumunu duyduk inanılmaz büyük bi çöküş yaşamış ama henüz olayın şokunca olduğu için yani inanamadığı için asıl sorun daha başlamadı diyolar
çok üzüldüm valla hocalarımızın hepsi hüngür hüngür ağlıolar
içim parçalandı paylaşiyim dedim
insan olamaz bunları yapanlar ya..[hline]Mr. Molko
[b]I'm a man, a liar, Guaranteed in your bed, I gotta place it on the rack
Got a place inside it
Sosyal ağlarda paylaş

Bende radyoda ölenler ile ilgili yapılan bir haberi dinlerken gözümü en çok dolduran annenin sözleri olmuştu. O zaman daha anneanne'nin cesedi bulunmamıştı ve şunları söylüyordu;"Evet kızım öldü bunu biliyorum ama anneme ne oldu onu bilememenin acısını yaşıyorum. Yaşlı kadın, bekide patlamanın etkisiyle hafızasını kaybetmiştir. Dün kızımı kaybettim, inşallah annemi de kaybetmem." şeklinde veya buna çok benzer bir ifadelerle duygularını anlatıyordu. Ne yazık ki bir gün sonrada annesinin cesedine ulaşılmıştı. Sözün bittiği yer dedikleri sanırım bu oluyor...[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

sizin hocanız da bizim hocamızın yakın bir arkadaşıymış. Bizim öğretmenimizde bahsetti sınıfta bundan..[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...