Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cep Terörü

pokemon__RIZA

Öne çıkan mesajlar

Böyle bir başlık kullandım ama bence böyle bir durum, demin bir çağrı geldi gizli numara bir bayan sesi ama banttan kayıt dinliyordum direk belli oluyor, merhaba dedi bisn beklermisin filan derken direk kapattim tırstım hemen pili kartı filan cikardim, sonra turkcelli aradim eger gelen cagriysa hic sorun olmaz dediler sizcede öylemi?[hline]Sizi çok ama çok seviyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
yoh gardaşım törksel bi pohtan çakmaz bizce öle deel
hem onlardan dahaa çoh biliyoruz biz hepümüz[hline]Grandmaster Hamburger
BabacumMostors, 17 November 2003 03:22 tarihinde demiş ki:
hatta siz istediğiniz şyi söyleyin ben de fiyatını söyliim mutsuz bir aşk ilişkisinden önce mutlu ve mes-ut bir iktisadi ilişkimiz olsun :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LathspeLL, 17 November 2003 15:05 tarihinde demiş ki:
Beyler aynısı banada oldu ve üzülerek söylüyorumki o bant Nokia Game'e katılanlara gönderilen mesajdı nüyük ihtimalle.
Bende kapadım telefonu ya ama kapadıktan sonra uyandım.[hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
harbimi olm altıma zıctım walla :) insalah oledi kim takar nokia game milyarlık fatura gelmesinde :) walla koprude pokemon gorursunuz intihar ederken :D[hline]Sizi çok ama çok seviyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmemne adaları hah.
O türk biri ödemeli arıyor kapatamıyorsun normalde.Atıyorsun hattı kapatıyorsun başka yolu yok.

Birşey bulamamışlarsa sorun yok.[hline][i]I though I was bleeding.Then I realised all the blood in my veins was on the floor staring at me calm and wild.Lightness in my soul was the result.That was the end.I'm going back home.[i]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kenderleme, 17 November 2003 18:28 tarihinde demiş ki:
böyle küçük adalardan falan normalinden daha fazla yazıyomuş öyle saçma sapan bi yerse yandın artık.[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
iyide turkcell gelen cagridan hic bir islem yapmadiktan sonra sorun olmıcagıını soyledi, senin dedigine gore butun cep hatlarını cope atıcaz iyimisin sen, cokta kafa yapılcak bir konu degil umarım basına bu tur birsey gelmez.[hline]Sizi çok ama çok seviyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...