Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sakata geldim galiba :/

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Ben bir oyun sitesinen oyun sipariş ettim ama başka bir arkadaşım kredi kartını klullanmama izin verdi. Onu yazdım ama kendi adımı ve adresimi yazdım. Sipariş takip etme bölümü var bir baktım bugün aha geliyor mu diye. Item cancelled olmuş. Şimdi ya ç.alıntı kullanıyorum sanarsalar. Ama Expire Date'i salladım ve CC2 kodu mu ne o da arkadaki bantın üzerinde yazmıyomuş sanırım adam böyle bi rakaam vardedi baktyım üç haneli onu yazdım oradan olmaam ihtimali var mı yoksa benim adıma diye mi olmuştur acaba off korkuyormmm![hline][no pain, no gain!][/i]
ne güzeldir yastık dağının içine zıplamak..
[/i]
Sosyal ağlarda paylaş

Cancel olmasının nedeni bitiş tarihhin tutmamasdır, genelde kart uzerindeki isimden dolayı da olabilir.
Bankadan onay almaları için kodun tarihin ve numaranın birbirini tutması şarttır. Ama imsede nie salladın,çaldınmı die araştıracagını sanmıyorum sadece iptal ederler o kadar.[hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solonor, 18 November 2003 18:28 tarihinde demiş ki:
var mı gerçekten böle bi laf yazdın mı batu. :D[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Don't Cause any Trouble.

yok harbi var geçende bi gün bulut söledi ya cumaydı ya da dün hatta die Probe die bi Kurzgeschichte işliyoduk :)[hline]Ne kadar carpe diem deseler de inanma. Hep geleceğe oyna. Neden mi? Çünkü şu anda bu yazıyı okuyosun, geçmiş de saniyeler önce geride kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...