Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HI'LAL Outpost (R.I.P)

revhas

Öne çıkan mesajlar

said:
sgecca, 17 November 2003 11:31 tarihinde demiş ki:
bu arada dikkatinizi çekerim oyunda en çok online olan ben olmama rağmen... [hline]Qi-Gonn Gijinn
Human
Eclipse

Nerde en çok online sensin? Arada bi maçlardan, halı sahadan, futboldan falan vakit buluyosan giriosun... :-P

Bi kere en çok online olma rekoru Beyaz'ın. Adam 24 saatin 25'i online. Geçen gün evinde ziyaret ettim, kafasından Twi'leklerdeki gibi lekku cinsi uzuvlar çıkmış, bilgisayara bağlanmıştı... Sanırım patch indiriyodu... :-D[hline]Devvo Ki'yyst, Master Creature Handler, Ranger & Sharpshooter
Royal Imperial Paladins (R.I.P.), Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

Yok beyaz inanılmaz online katılıyorum sana ama oyunda bulunma zamanını düşünürsen benim daha çok online olma durumum var. Ayrıca sen küçük bir bothan olarak boyuna bakmadan konuşuyorsun. sgecca olsaydı kolunu koparmıştı şimdiye dua et sadece bir sword ustasıyım :)[hline]Qi-Gonn Gijinn
Human
Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sgecca, 17 November 2003 11:47 tarihinde demiş ki:
Yok beyaz inanılmaz online katılıyorum sana ama oyunda bulunma zamanını düşünürsen benim daha çok online olma durumum var. Ayrıca sen küçük bir bothan olarak boyuna bakmadan konuşuyorsun. sgecca olsaydı kolunu koparmıştı şimdiye dua et sadece bir sword ustasıyım :)[hline]Qi-Gonn Gijinn
Human
Eclipse

Muhhahahaha

Sgecca tarih oldu dostum... Ayrıyeten o benim kolumu koparırken arkamda duran rancor armut mu toplıcak??? :-P

Bu arada sen swordsman olup ne yapcan?? Bildiğim kadar SWG'den UO'ya yada Everqueste karakter transferi yapılmıyo... :-D[hline]Devvo Ki'yyst, Master Creature Handler, Ranger & Sharpshooter
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi doğruya doğru senden korkulur!!! o rancorun olduğu için diil senden genel olarak korkuyorum ben kızma ne olur!!! bu arada şaka bir yana oyunda alırım aşağı kızdırma valla :)
senin arkanda rancor varsa bende de iman gücü var!![hline]Qi-Gonn Gijinn
Human
Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jackal77, 17 November 2003 12:05 tarihinde demiş ki:
MArj + Sman'chi =26 saat onlien gecerim ole beyazi...
itiraz etmeyin ehehehehehehe[hline]Sman'chi NortoN
Master Combat Medic--Novice Pistoleer

Konuyu saptırmayın, kim online, kim diil diye yarışma yapmıyoruz... Şehrimizi konuşuyoruz.

BU ARADA:

SAD'E OY VERMİŞ OLAN ARKADAŞLAR!! MÜHENDİS PERŞEMBE GÜNKÜ SEÇİMDE MAYOR SEÇİLECEKTİR. LÜTFEN OYUNUZU MÜHENDİS'E VERİN. MÜHENDİS'E VERENLER DE GÜVENLİK İÇİN TEKRAR VERSİN.

(Bu nası demokrasi ise :-P Kimin seçileceğini buradan duyuruyoruz, kimse de sesini çıkarmıyo :-D)[hline]Devvo Ki'yyst, Master Creature Handler, Ranger & Sharpshooter
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sgecca, 17 November 2003 12:19 tarihinde demiş ki:
Bu arada devvo özlemişim seninle bu muhabbeti bile çok özlemişim. toplantılara katılamıyorum ya esprilerinizden de uzak kaldım :([hline]Qi-Gonn Gijinn
Human
Eclipse

E artık şehir yönetimi toplantılarına katılırsın... Bi de araban İstanbul'dan Ankara'ya nası dönicek sen onu anlat bakalım, geldiği gibi tek başına mı acaba??? :-P[hline]Devvo Ki'yyst, Master Creature Handler, Ranger & Sharpshooter
Sosyal ağlarda paylaş

sen pa toplantilarinada gelir katilir guler gidersin canım benım,gonlumuzde senın tahtın, pa da olmasan ne yazar. kım tutar senı. :),sen kabul etmesende ben senı pa da goruyom zaten.

bı de hakkaten,artık muho ya oy verın acıyın bana yahu, olum ben bh'ım lan, politikaci olduk ciftlık hayatına gectık. dag tas gezıyom butun gun, hurtonlarla konusuyom gel dıom oyunda koyun yok ama senın etın sutun bıze lazım. varıtorlere gıdıyom pan zehır lazım az bıraz poıson versene. arazıde zararlı yaratık kalmadı hepsını temızledım.

bı de sehre 1.5 km otede agac bır kopru ve cıtlerden olusan eskı bı yerlesımden kalma, garıp bı yer buldum. sehrı kuralım orayı turızme acacam gol kıyısında kaplıca mısalı ahaha.

mangal da serbest, tuttu muttu yok aslan gıbı, ramazan bıtsın rakı da yaparız orada.[hline]sad
eclipse - BountyHunter
R.I.P

fade
FarStar - novice weaponsmith
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sgecca, 17 November 2003 12:27 tarihinde demiş ki:
yok bizim burada hıdır abi var. o hafta sonu gidip aldı bile abicim. [hline]Qi-Gonn Gijinn
Human
Eclipse

Len başka bi isim sallasaydın bari, Hıdır diye isim mi olur be??? Bi de senin arabayı istanbuldan ankaraya başka biri getircek, hııı hııı, yedik biz de... :-D[hline]Devvo Ki'yyst, Master Creature Handler, Ranger & Sharpshooter
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DA2019, 17 November 2003 12:24 tarihinde demiş ki:
said:
sgecca, 17 November 2003 12:19 tarihinde demiş ki:
Bu arada devvo özlemişim seninle bu muhabbeti bile çok özlemişim. toplantılara katılamıyorum ya esprilerinizden de uzak kaldım :([hline]Qi-Gonn Gijinn
Human
Eclipse

E artık şehir yönetimi toplantılarına katılırsın... Bi de araban İstanbul'dan Ankara'ya nası dönicek sen onu anlat bakalım, geldiği gibi tek başına mı acaba??? :-P[hline]Devvo Ki'yyst, Master Creature Handler, Ranger & Sharpshooter

Konuyu saptirma devvo sehir hakkinda konusuoz burda ne arabasi![hline]Sman'chi NortoN

[Bu mesaj Jackal77 tarafından 17 November 2003 14:08 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Jackal77 tarafından 17 November 2003 14:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Kardeşim ne konuyu saptırması, ankaradaki arkadaşlar istanbula gelip gidio da habersiz falan onu diyoz... Seni de taksimde görmüşler geçen gün Simo, pera palasın yanındaki pasajda manavdan muz alırken görülmüşsün... :-P[hline]Devvo Ki'yyst, Master Creature Handler, Ranger & Sharpshooter
Sosyal ağlarda paylaş

HILAL kelimesiyle Turk Milliyetciliginin arsindaki olayi pek anliyamadim ben kusura bakmayin. Yani AY koysaydik ismini yine mi milliyetci olucaktik. Evet Bayragimizdaki ay HILAL seklinde ama yane bu bir isim sonucta. Cocuguna isim koyuyorsun kimse seni sorguluor mu veya Kendi ozel mulkune bi isim koyuyorsun kimse karisior mu yane disardan.. Karismior dimi. Evet ben RIP i aile goruorum (oyunda tabii). Tek Solemek istedigim isimler dusunulurken bole bi ismin ortaya atildigi ve cogunluk tarafindan toplantida kabul gordugu. Daha fazla kimsenin bisey solememsi gerektigini dusunuorum. Tabii Fikirlerine saygim sonsuz. Yani size ole milliyetci bi dusunce gibi gelebilir ama biz bir TURK PA'siyiz ve Turkce isim olmasini istedik bu yuzden de bu ismi koyduk. Hernekadar Devvo Sehrin isimini AYSE koyalim dediyse de olmaz dedik. :D
Son derece Memnunum bu arada guildin isiminden.[hline]Sman'chi NortoN

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xaiyn, 17 November 2003 19:38 tarihinde demiş ki:
Abi ben sadece swgde turk milliyetciligi yapmanizin nedenini anlayamiorum olay bundan ibaret.
Bende milliyetci sayilirim ama yerine gore yani oyunda ne anlami vardir, nedirki yani?
Istediginizi yapin tabi saygi duyuyorumda nedenini algilamaya calisiyorum.

Norverçlilere neden Norvegians diye guild kurdunuz demekle aynı oluyor bu..Yada neden amerikalılar inglizce konuşuyor da italyanca konuşmuyor gibi.Guild isimlerinin illa milliyetçilikle alakası olsaydı tüm amerikalılar ve inglizler milliyetçi olurdu :).[hline]Eaglef Ifock of Eclipse,TR (Retired)
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Daoc US kayda serverın en büyük klanı var The Hun diye türklerden kurulmuş doluda yabancı var kimse niye bunun ismi Hunlar niye Bizanlılar veya Romalılar değil diye sormuyor.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

yahu niye kiziyorsunuz arkadaslar bizimki bir fikir dinletisi, bir tini bir tat. surda guzel guzel tartisiyoruz canim hararetlenmeye ne gerek var ehehe.
yanniz hakikaten de su var ki simdi datomirde kamudan donmus, bir kutu almis, gayet starwarssi bir halde bazaara mazaara giderken birden size dogru kosarak gelen bir karakterin adinda - buyuk kucuk aynen - KUTADGU BILIG yazmasi ne luk skayvolkir birakiyoooor ne tie faytir ne guc ne galaksi. - yasanmis olaydir -. hani yani bu bir adet kaynayan demlik ve caydanligin yurudugunu gorup icinde bulundugunuz realiteyi sasirmak gibi bir sey. yani diyorum ki dimi ?[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...