Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HI'LAL Outpost (R.I.P)

revhas

Öne çıkan mesajlar

şu an şehir mayor'ü "sad" dir ilk seçimlerde "muhendis" mayor olucak. şehire ev kurmak için mayor dan izin alınması gerekiyor, daha sonra evin nereye kurulacağını "ginelus" (şehir planlamasını ginelus yapıyor) belirleyecek. bu sebeplerden dolayı şehire ev kurmak için gelmeden önce mayor ve ginelus ile konuşun ikiside şehirde ise ev kurabilirsiniz başka türlü kurma şansınız yok.[hline]Revhas of Eclipse
Royal Imperial Paladins (R.I.P)
Human - Master Smuggler - Pistoleer
Sosyal ağlarda paylaş

şehir için alınan 2 bina city hall ve guild hall toplam 700.000cr. bu parayı bazı arkadaşlar verdiler. bunun yanında nerdeyse 20 ye yakın ev satın alındı bunlarında parasını da bazı arkadaşlar vermişlerdir. bugüne kadar olan guild giderlerini zaten tek başına "eaglef" ve "madturk" ödediler. burdan şu çıkıyo artık cebinde akrep olan kişilerin vakti geldi!!!! bu yüzden guildden para toplanacaktir kimin ne kadar para vereceği konsey tarafından kararlaştırılacaktır. bunun amacı şimdiye kadar para verenlerin ENAYİ olmadığını anlatmaktır. (ama yanlış anlaşılmasın bu para tüm guildden toplanıcaktır, kimin ne kadar vereceğini konseyin belirleyecek olmasının amacı yeni başlayanları veya fazla ilerlememiş olanları korumaktır)[hline]Revhas of Eclipse
Royal Imperial Paladins (R.I.P)
Human - Master Smuggler - Pistoleer
Sosyal ağlarda paylaş

hadi abi hadi kimlik bunalimi yasiyosunuz bi rip bi hilal ehe.

pa halldan income tax konabiliyor. bu sabit bir rakam ve herkesten her hafta alinir. max 2000 dir. ayrica yuzde 50 ye kadar property tax konur. bu her propertyin maintenancesinin yuzde 50 sini gunluk alir. yani gunluk 300 ise small house maintenancesi 450 olur.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

Şehrin kurulmasında çaba gösteren herkese sonsuz teşekkürler. Onlar olmasa bu kadar güzel olmazdı!

Bide, büyük harf yazma arzu ve siteğimizin büyüklüğü beni dehşete düşürüyor arkadaşlar. PA Hall'da hadi kısaltma diye RIP yazıodu (ama hiçbir zaman neden !!!!!!!RIP!!!!!!!! yazdığını anlayamadım), bu niye HILAL!!? Daha mı çok ses çıkıyor?[hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Adaxe Wiabolih of Eclipse, Rifleman/CH
Liga Sonega of Bloodfin, Weaponsmith/Architecth
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 15 November 2003 02:14 tarihinde demiş ki:
hadi abi hadi kimlik bunalimi yasiyosunuz bi rip bi hilal ehe.

[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com

PAmizin ismi: RIP

Sehrimizin ismi de: HI'LAL

Biz hic diilse heryere Freedom yazmiyoruz, siz de kafayi ozgurlukle bozmussunuz. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

İsim olarak gayet güzel bencede, ama tutarlık konusunda unity'nin haklı payı yok değil :)

Ya lütfen biri cevaplasın neden büyük harf?[hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Adaxe Wiabolih of Eclipse, Rifleman/CH
Liga Sonega of Bloodfin, Weaponsmith/Architecth
Sosyal ağlarda paylaş

unity100'e katılmamak artık bir davranış biçimi oldu zaten.

HI'LAL şudur arkadaşlar.
Şehiri kuran arkadaşlardan birinin sevgilisinin adı hilal sanırım.Kız'a senin adına şehir yaptırcam ulan diye söz veriyor.
Kızda hani nerde diyince soluğu SWG'de alıyor arkadaşımız.[hline][i]I though I was bleeding.Then I realised all the blood in my veins was on the floor staring at me calm and wild.Lightness in my soul was the result.That was the end.I'm going back home.[i]
Sosyal ağlarda paylaş

Şehrin ismi konsey tarafından kararlaştırılmış olup şu aşamada değiştirilmesi düşünülmemektedir. İsim konusunda rahatsız olan arkadaşlar, oturduğunuz şehrin ismini beğenmezseniz ne yaparsınız? Başka bi şehre mi taşınırsınız? Şehrin yeri saat 5'te ben, Sad, Ginelus ve Pearce tarafından bulundu ve kuruldu. Tabi sizin pireler o sırada uzatmalarda altın gol peşinde koşuyordu. Lütfen alınan kararlara saygı gösterin, önemli olan şehrin ismi değil, içinde yaşayacak olan ve bir birlik olma çabası gösteren RIP camiası...

Hadi kalın sağlıcakla,

(Hoş isim konusu bana kalsa Graveyard koyardım ama neyse... :-D )[hline]Devvo Ki'yyst, Master Creature Handler, Ranger & Sharpshooter
Royal Imperial Paladins (R.I.P.), Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeLiDuMRuL, 17 November 2003 11:01 tarihinde demiş ki:
said:
Xaiyn, 17 November 2003 03:10 tarihinde demiş ki:
hilal ne abi oldu olacak Kuvayi milliye falan yapin clanin ismi..

star wars galaxy sindeyiz hatirlatirim.

Kuvayi Milliyenin nesi var onu anlamadim.

Millet "Norwegians in Space" diye PA kuruyo biz kuvai milliye kuramıyoruz. Türk olmayan kim anlıcak Kuvayi Milliye ne demek??? Yurtdışında Türk tarihi okudulduğunu sanmıyorum.

İstersem "1. Kolordu" ya da "Ağır Zırhlı Birlikler" koyarım kim ne anlar? Mos Eisley, Tatooine, Naboo ne demek, İngilizce de bi anlamı var mı, siz bişi anlıyo musunuz? Hoş bizim PA'nın ismi RIP, çok da keyifliyim. Ama kalkıp da karar alıp Kuvayi Milliye yaparsak hayır demem. Tabi Kuvayi Milliye rebellara daha çok yakışır ama, biz İşgal Devletleri olarak değiştirebiliriz ismimizi...

"Mind your own business! Don't get in our way!!!"[hline]Devvo Ki'yyst, Master Creature Handler, Ranger & Sharpshooter
Sosyal ağlarda paylaş

yaa arkadaşlar bu pa işinin iyice tadını kaçırdınız. O gün söylediğim gibi artık alınan kararlara itiraz etmeyin. nedir sorununuz yani olur mu böyle şey herşeye itiraz ediyorsunuz!!! O kadar biliyorsanız toplantıda aday olsaydınız konseye. yani anlamıyorum sizin kaprisleriniz yüzünden daha kaç kişinin pa yı terk etmesi gerekiyor. Yeter lütfen saygı duyun emeklerine insanların. O gün söyledik toplantıda bu lafı 1000 tane cevap aldık. hem revhasa tam destek diyorsunuz, konsey olsun cart curt bir sürü laf ediyorsunuz ondan sonra yok beğenmedim yok böyle olsun şöyle olsun..... Lütfen gerçekten yeter.....[hline]Qi-Gonn Gijinn
Human
Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeLiDuMRuL, 17 November 2003 11:01 tarihinde demiş ki:
said:
Xaiyn, 17 November 2003 03:10 tarihinde demiş ki:
hilal ne abi oldu olacak Kuvayi milliye falan yapin clanin ismi..

star wars galaxy sindeyiz hatirlatirim.

Kuvayi Milliyenin nesi var onu anlamadim.

abicim o zaman siz de niye ottomans yaptiniz, 'Anadolu ve Rumeli Mudafaa-i Hukuk Dernegi' yapsaydiniz ya.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar bir sehir kuruyoruz, bu sehir icin cok emek ve cok kredi harcadik, bence herkes alinmaya cok musait su an, o yuzden dalga gecmeyin sizde bu yer icin ne yapabiliriz die bisiler dusunun derim, sehrin adi hilal cunku bir suru isim icinden bu secildi acikcasi kendi adimada memnunum, ama hatirlatirim henuz sehir 2 asmada ve daha registerde etmedik bu konuda tum uyelerde bi rahatsizlik olusursa isim tabiki degisebilir. sizi temsil icin bir yonetim kurulu ve karar vermeye yarayan bir baskaniniz var. isteklerinizi dileklerinizi, yonetim kuruluna solersiniz uzerinde konusulur gereken de yapılır. ucuz kahramanlıga gerek yok. sehrın adı hılal evet swg le alakası yok cunku sehrı bız turkler kuruyoruz ve buraya pada olmasalarda kendı sehırlerı olarak sahıplenebılsınler ıstedık, kısacası bıze bızı hatırlatacak bı ısım olsun dedık. bunun swg ile yada rip le alakası yok. bu sehrı tamam rıp kuruyor doruıdur. ama hepımız ıcın kuruyoruz. sehrın ısmı neden bu? ne farkeder sultanahmet olsa ne degısır onemlı olan orada yaratacagımız eser, su an kendımıze, gelecekte bırakacagımız ınsanlara.isimize bakalim derim polemigi sehir merkezindeki toplantida yapariz.

tahminimce bile su ana kadar 3 4milyon kredi harcandi. ve bunun baslangic oldugu, daha ne kadar para harcanacagini ise dusununce insan biraz zorlanıyor ve bu credilerin tamami su an oyuna ilk baslayan tecrubeli oyuncuların kendı ıstegı ıle katkılarıyla yuruyor. bu oyuncular o kredılerı havadan kazanmadılar hepsı onlar ıcın saatlerını pc basında gecırdıler ve gecırmeye devam edecekler o yuzden az bıraz saygı derım. bu tur yorumları neden se elestri olarak degıl daha cok bosa laf kalabalıgı olarak gordugumu belırtmek ısterım. burada adının sonunda rıp yazan adamların, sadece isim tasimaktan ibaret degiller ve yenı baslayanlar yardımcı olmak ve grubun refahını arttırmak ıcın kendılerınden bısılerı verdıklerını lutfen unutmayınız. buradan cıkacak sonuc ;insallah yuzumuz kara cıkmaz ve basarırız cunku zor bır ıs, herkesın destegıne ıhtıyacımız var. oyuzden lutfen yapıcı olun yıkıcı degıl. su ankı durum ıcerısınde dandık ıslerle ugrasmak hıc bırımıze yakısmaz.[hline]sad
eclipse - BountyHunter
R.I.P

fade
FarStar - novice weaponsmith
Sosyal ağlarda paylaş

Abi isteseler yaparlar, SWG oynuyoruz diye illa SWG ile uyumlu bi isim mi olmalı PA ismi? O zaman oyunda on tane "Sith Adepts" PAsı on tane de "Jedi Remnants" PAsı olurdu...

Bırakın isteyen istediği ismi koysun...[hline]Devvo Ki'yyst, Master Creature Handler, Ranger & Sharpshooter
Sosyal ağlarda paylaş

işte sad de anlattı olayı. ama şu kelimeyi de unutmayın. SAYGI biz bunu mühendisle söylediğimizde insanlar ne saygısı zart zurt bir sürü laf ettiler. Ne oldu dediğime geldiniz. Sad bu sözüm sana diil alınma sakın...(unutma sen farklısın) bu sözüm o gün beni korumayan pa üyelerine... bazı şeyler karşılıksızdır unutmayın diyenlere.....İşte artık ben yokum. Size de saygı duymayacak kimse emin olun. Umurlarında diil insanların ancak onlar master cart curt olurlar!!! bu arada dikkatinizi çekerim oyunda en çok online olan ben olmama rağmen sgecca dahil daha bir tane master professionım yok. neden biliyor musunuz?? İşte saygı duymadığınız pa nıza harcadığım emeklerden dolayı!!!![hline]Qi-Gonn Gijinn
Human
Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...