Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uyumamam lazım

karpuz

Öne çıkan mesajlar

said:
Popeye, 17 November 2003 17:43 tarihinde demiş ki:
kavhe+kola

ren kavh*.* kahv*.*
iki tatlı kaşıı neskayfeyi bir kupanın dibine konuşlandırıp üstüne az limon sıkıyoruz. azar azar kola boca ediyoruz. köpürüp deliriyo karışım. sona arzuya göre sıcak su ekliyip içmeye gayret ediyoruz. sonra uyuyamıyoruz.[hline] ..scripta manent
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bi ara günde 2-3 saat uykuyla dolanıyodum. Ve çok dinçtim. Olay şöyle gelişti. Kan şekerimin çok düştüğünü farkettim az uyuyunca. Ve uyku yerine glikoz alarak normal yaşantıma devam ettim. Baş ağrısı falan gibi klasik uykusuzluk sorunlarım olmadı. Spor'a devam ettim. Yani öyle pasif bir hayatım da yoktu. Yaşasın glikoz![hline]Selamon, 06 October 2003 20:20 tarihinde demiş ki:
"cem uzan ın ipiyle kuyuya inilmez"
Sosyal ağlarda paylaş

karpuzun son gecesi olabilir
miğde fesadı gıda zehirlenmesi gibi zımbırtılardan dolayı diyar değişikliği yapabilir bence biz bu kitaptan birer tane alalım baktıkça hatırlarız
:p
off kitap okuyo bide adam ya
yazık abi büyük işkence seninki kolay gelsin valla[hline]Mr. Molko
[b]I'm a man, a liar, Guaranteed in your bed, I gotta place it on the rack
Got a place inside it
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kendercik, 17 November 2003 20:52 tarihinde demiş ki:
Ben bi ara günde 2-3 saat uykuyla dolanıyodum. Ve çok dinçtim. Olay şöyle gelişti. Kan şekerimin çok düştüğünü farkettim az uyuyunca. Ve uyku yerine glikoz alarak normal yaşantıma devam ettim. Baş ağrısı falan gibi klasik uykusuzluk sorunlarım olmadı. Spor'a devam ettim. Yani öyle pasif bir hayatım da yoktu. Yaşasın glikoz!
hmmm ilginc *!dusunur durur...*

o kahve limon kola seyi nasi bisi, patlamiyo mu?[hline]wastiee | PHPNotepad
Sosyal ağlarda paylaş

ha küçük bir not da ekleyeyim: benim keyfim, fiziğim süperdi ama siz düşer, kalkar bayılırsanız sorumluluk kabul etmiyorum. Dengesiz bünye benimkisi... Acayip bişeydir, normal insan bünyesiyle tutarlılık göstermeyebilr :D[hline]Selamon, 06 October 2003 20:20 tarihinde demiş ki:
"cem uzan ın ipiyle kuyuya inilmez"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...