Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Composite Helmet [rare item] :)

-Mehanix-

Öne çıkan mesajlar

Bana direkt fake gibi geldi abi ne bilm herşeye %99 resist...

Pek inandırıcı diil... Elimde de bi sürü tissue var bi tane ws bulamadık ki güveneceğimiz. Julien vardı o da kayıplarda...[hline]Devvo Ki'yyst, Master Creature Handler, Ranger & Sharpshooter
Royal Imperial Paladins (R.I.P.), Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

%90 üzerine çıkabiliyordu itemlar iyi bir slice yapılırsa.%99 lar felanda oluyordu böle ama artık %90 ı aşamıyorlar.Benim dikkatimi çeken nası oluyorda hem %99 luk resistance slice ı almış hemde encumbrance ı düşük O.o[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada specal protection u yok =P
%80 üzerine bide %80 kadar special acid protection yapıyorlar
ben en fazla 20-30 damage yiyorum eye shot dan hehe oda zaten 1k willpowerla hemen regenerate oluyor =P[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

tam deyinecektim
bi ara forumde %100 luk composite gloves vardi..
100de 100 demek sifir dmg demek arada (forumlarda nerf istiyodu threaddekiler heh)

slice ile "artik" %90 in ustune ulasamiosunuz efficiency tutarsa

%35-%50 arasi composite segment ler le yapilabiliyo boyle korkunc seyler eheh...zaten link konusmus :p

dip not (helm icin "yanilmiosam" 3 adet identical comp krayt segment lazimdi...chest icin 4, boots arms biceps 2, gloves 1, legs 3...identical=tek krayt lootundan cikmasi.)[hline]*curiosity res-kills*
...mono
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hilikus, 17 November 2003 18:25 tarihinde demiş ki:
slice ile "artik" %90 in ustune ulasamiosunuz efficiency tutarsa
[hline]*curiosity res-kills*
...mono

sen istesende yapamazsın zaten :P[hline]:·. -cøLdwínd- .·: (7:40 PM) :
jedi sabrı olmasa, atlıcam pencereden.
Eatar Pyrea :: Kettemoor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...