Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ark.eski askı askıyla cıkma cıkmama ikilemi

De-Jeavu

Öne çıkan mesajlar

bence arkadaşının eski çıktığıyla çıkma olayından ote esas olay senin bunu ne kdr istediğin... çok iyi düşün derim sadece güsel diye bir kızla çıkılmaz tabi ki güsel olması lazım ama onun dışında da bazı şeyler var... sana kendini iyi hissettirmesi veya sana yeni şeyler katması gibi...
gerisi yalan ama tabi dostunsa o zmn biraz kıl bi durum olur...
Sosyal ağlarda paylaş

dediğim gibi aşkın gücü büyüktür eğer kızı seviyosan hiç kaçırma arkadaşın da çok yakın arkadaşın deilse tabi eer öleyse bile arkadaşına bi açıklama yapman yeter eer adam gib adamsa derdini anlar zaten sora kız normal bi kız hep yapıyolar öle bi tanıdığıyla çıkma olayını hatt tahmin ediyorum o arkadaınla o kız çıkmıyodu bile sadece geziyolardı arkadaşın çıkıyoruz dedi kız da hayır demedi sadece o kadar istersen daha detaylı annatırım yani tabi annamadıysan çok uzun ve karışık konuştum da
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blademaster, 15 November 2003 21:40 tarihinde demiş ki:
dediğim gibi aşkın gücü büyüktür eğer kızı seviyosan hiç kaçırma arkadaşın da çok yakın arkadaşın deilse tabi eer öleyse bile arkadaşına bi açıklama yapman yeter eer adam gib adamsa derdini anlar zaten sora kız normal bi kız hep yapıyolar öle bi tanıdığıyla çıkma olayını hatt tahmin ediyorum o arkadaınla o kız çıkmıyodu bile sadece geziyolardı arkadaşın çıkıyoruz dedi kız da hayır demedi sadece o kadar istersen daha detaylı annatırım yani tabi annamadıysan çok uzun ve karışık konuştum da

Walla cok guzel acıklamıssın :D sahsen bende bu duruma cok dusmus bırı olarak cok sey örendım saolasın :P[hline]Apprentice Welet
Sosyal ağlarda paylaş

sınıf ne diyebilir ki sana, nedir yani? kız, çocuğu kullanmış bir şekilde ve eline güzel bir fırsat geçmiş düşünme bence bu konuyu..
ben olsam kullanılan eleman değer verdiğim bi adamsa kızı reddederdim birini kullanmanın ne kötü bişi olduğunu anlasın diye.
ama çocuk öyle bi adam değilse keyfime bakardım..[hline]Estel_Anorien, 26 June 2003 20:31 tarihinde demiş ki:
hayatinizi hep hayatinizin son saatindeymişçesine yaşayin.
karpuz, 11 November 2003 17:25 tarihinde demiş ki:
içimizde ramazan aylarında ortaya çıkan tıpta ramazan cinleri olarak adlandırdığımız cinus ramazanuslar var...
_-Sturm-_, 13 November 2003 18:34 tarihinde demiş ki:
Yine patladım..
Sosyal ağlarda paylaş

şindi de baklım deja-vu kardeş
öncelikle sınıfta durmun nedir yani millet seni sever sayar mı sora bu elemanın durmu ne dir ve kızın durmu nedir tabi sınıf olmassa okul da olabilir
sora bu daha önemli kızı seviyomusun yani öle hoşlanma deil ciddi ciddi seviyomusun
ve bu arkadaşım dediğin adamla arkadaşlığın ne derecede
bu üç soruyu cevapla sonuçta kendi kararını kendin vereceksin eğer veremessen pati gücü rulaz tabi yani de
Sosyal ağlarda paylaş

Ehem sayın paticik ahalisi...
Şimdi soyle bi toparlama yapayım...
Öncelikle ben bu kızdan acıkca baya bi hoslandım amma velakin malumunuz bu kız yemiş bir halt beni tanımak icin bizim sınıftan biriyle cıkmıs
simdi sınıftaki cocuk cok ii ark ım olmamakla birlikte yinede ark iste
Kız la cıkarsam uzun sürmesini isterim yani kasarlık olsun diye cıkmak gibi bir niyetim yok
sınıftaki halim derseniz herseyin bası benim kısaca her ...a maydonoz:)yani ark severler sayarlar
kızın durumunu pek bilemicem ama ole güzel kızı kli sevmezki:)[hline]Don`t trouble trouble till trouble troubles you!
Dejeavu The Level 50 Eldritch...
Sosyal ağlarda paylaş

keyfine bak derken, kız arkınla geçicek vaktin tadını çıkar manasında dmiştim illa bişiin tadını çıkarmak için kızı kullanmk gerekmez dimi? dier patilerinde bunu böyle kastetmiş olduklarını sanıorum..
bu durumda bence çıkmalısın..[hline]Estel_Anorien, 26 June 2003 20:31 tarihinde demiş ki:
hayatinizi hep hayatinizin son saatindeymişçesine yaşayin.
karpuz, 11 November 2003 17:25 tarihinde demiş ki:
içimizde ramazan aylarında ortaya çıkan tıpta ramazan cinleri olarak adlandırdığımız cinus ramazanuslar var...
_-Sturm-_, 13 November 2003 18:34 tarihinde demiş ki:
Yine patladım..
Sosyal ağlarda paylaş

evet kısaca sole diyim:Bir kız var kız sene basında bizim sınıftan biriyle cıktı.Ama kızın benim hakkımda sordugu sorulardan sıkılan ark.kızdan ayrıldı.Ve hemen ardından kız bana cıkma teklifi etti.Siz olsaydınız ne yapardınız?Kabul edermiydiniz?Sınıfta bazı kisiler ark.eski cıktıgı kabul etme gibi bir düsünceye sahip.Dogru olan nedir sizce?

aynı seyı ben we benım ark larım sıkca yasarız kı bız 4 kardesden de yakın arkadasız bu yuzden zamanında cok kız kacırdık we hep bırbırımız engellemıs olduk snr da pısman olduk
bence yap ama sırf guzel bı kız olduu ıcın deıl degıcekse yap!!!
ben yaptım we degdı cok da mutluyum arkadasım da durumun farkında we o da bana destek werıo
Sosyal ağlarda paylaş

valla arkadasinla kız cook derin bisiler yasamadıkca cıkabilirsen bence..

bunu gectimde..

benimki daha sorunsal bisi...

en yakın arkadasınızın(sizden 2yaş büyük) kız kardesine (sizden 1 yaş kücük) karsı bisiler hissederseniz ne yapardiniz :)[hline]"I tried to kill the pain,
But only brought more"

Sosyal ağlarda paylaş

senin niyetine bağlı kızla ne yapmayı düşünüyosun.. b, kere kız sana çıkma teklifi etmişşe işte bi cinsellik olcaktır sen ettiysen zorlaman lazım eğer düzeyli bişi istiyosan salla gitsin çünkü senden iyisini bulunca sanada aynı şeyi yapcak bence çık nereye kadar gidiyosa gitsin gideceği yere kadarda kızı ye bitir sex manyağı yap yürüyemesin.. senin için en iyisi bu. güven bana 8-)[hline]don't make me any number or you eat the king of motion.
Sosyal ağlarda paylaş

Kız ayrılır ayrılmaz senle çıkmak istemişse ama bence bu işte bi iş var o da gönül eğlendirecek sen de eğlendir ozaman ben olsam çıkmam o ayrı konu[hline]Askinos, 06 July 2003 20:19 tarihinde demiş ki:
Kendini deleni Allah'ta deler gibi bir atasözü çıkarabiliriz burdan
Sosyal ağlarda paylaş

benim tercihim çıkmamaktan yana olurdu
topicin aradaki kısımlarını acelem olduğundan dolayı okuyamadım ama eğer arkadaşın gerçekten değer verdiğin ve bozulmasına üzüleceğin biriyser(ki böyle durumlarda belli edilmese e gerçekten çok bozulur o kişi)
ve sen kızın ne mal olduğunun farkındaysan(benim baştaki yazıdan anladığım kızın senlke çıkmak için onu kullanıyor olduğuydu ki burada kullanılan sen de olabilirdin) çık

ama yukarıdaki şeylerden bana göre birinde bile farklı düşüncelerin varsa pek tavsiye etmiyorum o kızla çıkmayı

ama unutma en sonunda her şey sana kalmış bizim buırada yaptığımız sadece görüş bildirmek[hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...