Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ark.eski askı askıyla cıkma cıkmama ikilemi

De-Jeavu

Öne çıkan mesajlar

said:
_-Sturm-_, 15 November 2003 16:15 tarihinde demiş ki:Olur mu öyle şey yaa? Eğer arkadaşın sevdiğin biriyse, dostunsa ya da değer verdiğin biriyse, çıkma.. Ama eğer değilse ne yaparsan yap..
Nasıl çelişiyosun sen kendinle anlamadım ben. Deliyürek değil bu, gerçek hayat. Arkadaşında kankardeşinse onun için parala kendini, değilse sat anasını dünyanın. Nasıl bir zihniyet bu, ciddi misin nedir anlamıyorum. Bu kadar mı siyah beyaz herşey sizin için?[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_-Sturm-_, 15 November 2003 15:47 tarihinde demiş ki:
Kabul etmemek... İnsanlık ve arkadaşlık henüz bitmedi...[hline]"...Geriye kalan her şey gitmişti: İdealleri, umutları, hayalleri. Sövalyelik çöküyordu. Kurallar kusurluydu. Yaşamındaki her şey manasızdı.Ve tutunabildiği tek o kaldığı için Düstur'a göre ölecekti..."
Bazen hayata bağlar insanı AŞK/Bazense yaşama isteğini alır elinden../En iyisi mi, bırak bu işleri../Boşver ve yaşa bu fani dünyayı../Doyasıya!!
SAPım, SAPsın, SAP, SAPız, SAPsınız, SAPlar, SAPınız

Sturm'a katılıyorum amaa şöyle bir durum var arkadaşım dediğin insan ile arkadaşlık derecen nasıl kendini bi süz eğer dostum diyecek kadar yakın değilsen istediğin gibi davran(çık) için rahat etmez ise git arkadaşım dediğin insan ile konuş böyle böyle de bi fikrini al..[hline]Kuzu
Sosyal ağlarda paylaş

nukem ever farkedio ....
yurtdışında kizlarin çoğu ya bana hayir derse gibi bir komplexe sahip değil .. türkiyede kizlarin hepsinde bu kompleks var .. nedeni ise erkek kiz oraninda hep üstun kalmalari ... ayrica türkiyede ilk hareketlerin de erkeklerden beklerle herzaman kizlar. kendi adima en büyük zevkim de bu şablonu kırmaktir bi kızda .. ama oyle şartlanmişlar ki , ne yaparsan yap (kiz çıldırma seviyesine inse bile ) herşeyi senden bekliolar...yabancı kızlar açık net davranıyor.. o yuzden dedim ...[hline]Vanity is my favourite sin¹
¹kibir en sevdiğim günahtır ...1...2...3
Sosyal ağlarda paylaş

Cok yakın bır dost un degılse ayagına gelen boyle bır fırsatı kacırma sınıftada degısık bır karızma yaparsın anladıgım kadarıyla kızda bıraz engıne lık var o yuzden 1 hafta cıktıktan sonra alalen ISTE....ayıp degıl ya vermezse bırakırsın .[hline]Magic.Yes,I know you think you know what it is,and how it works.You don't.You are an ignored fool,just like all the others.

Khelben 'Blackstaff' Arunsun
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 15 November 2003 15:52 tarihinde demiş ki:
önemli olan cıkıp cıkmamayı burda oylamaya sunmak deil zaten de bu tip kişilerin genelde dengesiz oldugu ve bu konularda pek üzerlerine gidilmemesi gerektigi
ha bir kişi hakkında hemen yorum yapmamak lzm da ben fikrimi belirttim[hline]Grandmaster Hamburger
Sam, 14 November 2003 02:47 tarihinde demiş ki:
ekşisözlüğü objektif kaynak olarak kabul edeceğime gider uludağ maden suyunu kaynak edinirim.

yukarda zate dyna nın belırttıgı gıbı olur bu kısıler %99
ztn buyuk ıhtımallede kız senın hakkında bılgı edınmek vs. icin ark.ınla cıkmıstır sana söliim.
benım de gecen sene basımdan buna cok benzemesede olay gectı baya =)
okul ılk acıldıgı ay bı burcu adında bı kıza cıkma teklıfı ettık sınıftan ztn (ztn 2-3 kız var guzel) kız baska bı ark.ım seni sevıo edemem dedı tabe bız ıcımızden ne alak flm dıoz ii dedık gıttık dıer guzellerden olan jale ye edıcektım kı isi orendım bu benı sevıomus bunnarda yakın ark.dı ondan etmemıs jalede artık sevmıomus benı bende bıda rededılmemk ıcın etmedim =) 1 hafta sora cok yakın ark.ım gıttı kızla cıktı (eskdıen benı sevenle) soradan ayrıldı bunnar kızlardan örendım bu gene sevmeye baslamıs benı bende etmeıdm yakın ark.ımla cıktı die.
bide hıc unutmam 10 senelık ark.ımın yaptıgı ıılıgı kendıde bı kızdan hoslanıodu dershanede bende aynı kızdan hoslanıodum bu bana sölemedı ben söleyınce dırek bıraktı kızla muhabetı taa 1 sene sora orendım olayı böle ark.lar zor bulunur =) o yusden hıc bı kız ıcın ark.nı satma bırak kızı sie et daha cok kız gelır gecer ama ark.lıklar kolay kolay yenıden yapılmaz..[hline]Apprentice Welet
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_-Sturm-_, 15 November 2003 17:26 tarihinde demiş ki:
said:
ares31, 15 November 2003 17:19 tarihinde demiş ki:

bide hıc unutmam 10 senelık ark.ımın yaptıgı ıılıgı kendıde bı kızdan hoslanıodu dershanede bende aynı kızdan hoslanıodum bu bana sölemedı ben söleyınce dırek bıraktı kızla muhabetı taa 1 sene sora orendım olayı böle ark.lar zor bulunur =)

Bu olayın çok benzerini bende yaptım.. Bazı durumlarda fedakarlık yapmak gerekiyor..[hline]"...Geriye kalan her şey gitmişti: İdealleri, umutları, hayalleri. Sövalyelik çöküyordu. Kurallar kusurluydu. Yaşamındaki her şey manasızdı.Ve tutunabildiği tek o kaldığı için Düstur'a göre ölecekti..."
Bazen hayata bağlar insanı AŞK/Bazense yaşama isteğini alır elinden../En iyisi mi, bırak bu işleri../Boşver ve yaşa bu fani dünyayı../Doyasıya!!

Bana daha önceden söleseydı yemınle ben bırakırdım kızı.ama soradan örendım ıste hos kızada etmedım teklıf vs. gecen gun gormus ıste ark.ım kızı kız slm sölemıs flmda aradan 1 sene gectı o 1 sene yoklukta ben baskasına ettım bıle yane dusun =)[hline]Apprentice Welet
Sosyal ağlarda paylaş

burdaki arkadaş anlaşılan seviyor ama arkadaşlarımı kaybeder miyim yapcağım doğru olur mu

sevgim mi arkadaşlarım mı diye düşünüyor

sonuçta duygusal olsun olmasın bir sevgilini o şekilde paylaşmayı düşünebiliyorsan birşey diyemiycem

dünyada bir tane hayvan türü vardır eşini kıskanmayan...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu yaz başıma geldi böyle bişey Aşık oldugum kız çok çok yakın bi arkadaşımla çıktı. ve o kızında bana karşı birşeyler hissettigi belliydi ama ben muabbetimi falan kesmiştim kızla arkadaşım için. Buda bi fedakarlık sanırım.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
_-Sturm-_, 15 November 2003 20:14 tarihinde demiş ki:
Öyle Black_Dmc.. Ama iyi etmişsin yani arkadaş için yapılır.. Bende 1-2 kere yaptım...[hline]"...Geriye kalan her şey gitmişti: İdealleri, umutları, hayalleri. Sövalyelik çöküyordu. Kurallar kusurluydu. Yaşamındaki her şey manasızdı.Ve tutunabildiği tek o kaldığı için Düstur'a göre ölecekti..."

onu bırak ben cıktıgım kızdan ayrıldım. bı kac mevzu gectı dıe ark.larımla ılgıli konusmaya basladı ıste sunla konusmasan flm dıodu sıktır dıyıp gıttım :D hıcte pısman deılım 10 senelık ark.ıma deger...[hline]Apprentice Welet
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...