Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

secimde kararsiz kaldim, yardim...

Mirage

Öne çıkan mesajlar

selamlar,

bir oyun almayı düşünüyorum, ama pek param yok o yüzden aldığım oyunda pişman olmak istemiyorum.

yeni sayılabilecek birkaç oyunu 10 euro'ya buldum. seçimimde yardım ederseniz çok paticik olurum.

c&c renegade
black & white
pools of radiance

aslında daha bir çok oyun var indirimde, ama bunlar gözüme çarptı ilk anda. ilk önce pools of radiance düşündüm, rpg hastasıyımdır da ucundan. sonra dedim black&white zamanında çok tutulmuştu.. sonra bi de renegate'i gördüm kafam karıştı.

en iyisi sizden tavsiye almak dedim. bir de hayatımın fırsatını gördüm.

lucasarts adventure set: 20 euro
monkey island 1, 2, 3 - indiana jones 1,2,3 (the last crusade, the fate of atlantis ve infernal machine), ama ne yazik ki xp destekli değildi o yüzden alamadım. ama ilerde sırf saygımdan alıp koleksiyonuma katmayı düşünüyorum.

neyse, bıdı bıdı..[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]

[Bu mesaj Mirage tarafından 15 November 2003 16:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

pools of radiance i sakin alma bence igrenc bi oyun hep tekduze gidiyo ve combat motoru acaip kotu hele zombielerle savasirken saatler gecmek bilmiyo
renegade de fena deil yani c&c oynadiysan ve seviyosan gusel gelebilir ama asil alinmasi gereken bence black&white ilk oynadigimda muhtesem gelmisti bana[hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."
Sosyal ağlarda paylaş

zevkler ve renkler tartışılmaz kimi sever kimi sevmez ben natüreldim b&w konusunda mesela ama Pool of Radiance'ın kötülüğü tartışılmaz :) o oyun "RPG" olarak kötüydü ama Black&White ya da Renegade güzel oyunlar demolarını bi yerden bulup deneyip öyle karar ver bence[hline]icq:172758290
Sosyal ağlarda paylaş

por berbat haklılar o konuda, benim tavsiyem şöyle olucak internet'e çook ücret bir rakam vermiyorsan indirebilirsin para ödemeden black and white'ı kazaa dan aratırsan bulursun rahatca 150 civarı bişi olucakdı. adventure set için de aynısı geçerli mi3 dışında hepsi mevcut kazaada ve en fazla 100 mb dır.[hline]divine sarcasm
Sosyal ağlarda paylaş

Black & White a igrenc diyen insanlar anlamayanlardir, bunu acik acik iddia edebilirim, cunku gerek AI motoru, gerek grafikleri gerekse oyun fikriyle (Peter amca, insallah yaninda calisicam bi kac sene icinde) dunyada ilklerdendi.

Alaacksan onu al, orjinalini almis ol, register olursun hem, ya da bekle sabret Black & White 2 cikinca al, gerci o oyundan da bi haber yok, seneye staja girebilrisem B&W studios a sorarim amcalara :))
Renegade bayik bi oyun, hareketli bi FPS istiyorsan, baska oynayan bi arkadasin varsa (Multi si daha zevkliydi us faan kuruyodun uprising stili) al, ama bayar bi sure sonra, bitirimis olmak icin bitirmistim oyunu, bos aksiyon sonucta single i.

POR hakkinda bi fikrim yok, ama insnlarin cogu akc diyosa kac...[hline]Var var var.
-A Khajiiti Saying
Sosyal ağlarda paylaş

pool of radiance, temple of elemental evil kadar hatta belki daha da kötü bi oyun. kesinlikle tavsiye etmiyorum

C&C kötü bi oyun diil. multisi zevkli ama bi süre sonra bayıyo.

b&w dehşet bi oyun. bence de orjinal almaya deyecek tek seçenek bu...[hline]You figure a sword and a
bunch of spells make you
tough? It ain't
what you got
that counts, berk.
It's
what you know.
-Fairven, a cipher
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...