Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Level Arşivim [1998-2003]

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Arada bir eski dergileri karıştırmak güzel olabiliyor bu yüzden hiçbirini atmaya kıyamıyorum ama artık kütüphanemi ele geçirmeye başmadı :|

Ocak 1998 - Aralık 2001

Ocak 2002 - Ekim 2003
[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

Sosyal ağlarda paylaş

oha manyakmısın olm ayı ayına (o nası ya?) sıralamışsın ya?

bu arada aynı sorun bende de var benimde bilgisayar masamın 4'te 2 sini kaplıyolar.ya da üç ne bilm işte.[hline]
Eşşek kuşum Shakespeare...Keşke burda olsan da uyandırsan beni sabahın köründe:( Eşşekspir diyişini özledim.

hepimiz aynı bokun içindeyiz...sadece derinlikleri farklı
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Level'i baştan beri severim.Son zamanlarda biraz kötüleşti fakat alınacak başka dergi yok (bana göre) bu yüzden almaya devam ediyorum.GS tartışması başlatmayın güzelim konuda (ileriyi görme yetim var :))[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage

Sosyal ağlarda paylaş

Benim için bir zorunluluk oldu artık almak.Bıraksan bırakılmaz,atsan atılmaz...Zaten en sevmediğim özelliğim çok alıştığım bir şeye bağımlı olmam :([hline]Silphatos Iceheart

Sosyal ağlarda paylaş

bende bundan daha beter:

level(ilk sayıdan itibaren, kapakta red alert :) ), chip, pc magazine, pcnet, ad net, gameshow, pc games (ilk bikaçyüz sayı), gamepro, pcgamer,pcgames life... hedehödö... ülkede çıkmış tüm oyun dergilerine sahibim + çoğu bilg dergisi de ilk sayıdan itibaren var, neyseki pc mag. kapandı da odamda uyuyacak yer kalıo :P[hline][i]Wow - MM

[Bu mesaj Norak tarafından 14 November 2003 20:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Angelfire çökmüş herhalde az sonra gelir görüntü (t.v'ye furmayın sakın :hrr: )[hline]Silphatos Iceheart

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 14 November 2003 21:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SilphatosIce_, 14 November 2003 20:02 tarihinde demiş ki:
Valla Level'i baştan beri severim.Son zamanlarda biraz kötüleşti fakat alınacak başka dergi yok (bana göre) bu yüzden almaya devam ediyorum.GS tartışması başlatmayın güzelim konuda (ileriyi görme yetim var :))[hline]Silphatos Iceheart

Eheh,dememiş miyim ileriyi görme yeteneğim var diye :)[hline]Silphatos Iceheart

Sosyal ağlarda paylaş

benim arşivde 3 sayı fazla seninki benimki 4/98den itibaren bide bizde 64'ten itibaren türkçesinin çıktığı aya kadar (4/03'tü sanırım) national geographic var allahtan benim odada deil yer kalmazdı yoksa :) zaten lvlların çoğunu odadan çıkardım yer kalmadı kitaplıkta:)[hline]icq:172758290
Sosyal ağlarda paylaş

oha...
helal olsun...

Bendede 96 dan beri GameShow unkiler dizili öyle.. :)
ama öyle arka kısımları küt olmadığı için sadece son 2 yıllık olanların düzeni güzel gözüküyor..
Çekip koysam heralde oha çekersiniz :p[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Popeye, 05 November 2003 10:16 tarihinde demiş ki: başına vurmuş senin mumi helal süt emmiş bi kızla evermek lazım acele
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 14 November 2003 19:59 tarihinde demiş ki:
oha 98den beri level işkencesi mi çekiosun
ben bi sayısını okudum şu son zamanlarda
koştum ve camdan attım
sana özel madalya falan vermeli[hline]%100 Beşiktaşlı(Zenci işte)
Yeni kitle uyuz ediyon beni kendine!!!..

+1(gameshow rulz)[hline]-Eğer seni geçen kızın adını merak ediyorsan adım HEİDİ!
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ilk sayısı bile var. Yani Ocak 97-Kasım 03.
Bi de dergiye 6 yıl öce biz gibi bi bölüm açmışlar ki sanki bilmediğim bişeyden bahsediyolarmış gibi heycanlı yazıyolar...

Hatta sadece Level mı, tabiki hayır. Chip, Pc World(kapandı, yeniden açıldı), PC Magazine(kapandı), Gameshow(kapandı), PC Gamer(kapandı), Byte(kapandı, galiba yeniden açıldı), Gamepro(kapandı) gibi dergiler de ilk sayılarından beri arşivimi süslemekteler...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...