Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankarada Durumlar...

Cons

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar yarın üni gezisi için ankaraya geliyorum acaba ankarada hava nasıl üstüme nası şeyler alıyım karlımı ?
ank. daki patiler cevaplarsa çok iyi olur bide kazak alıp pişmek var.[hline]fizban, 01 November 2003 17:46 tarihinde demiş ki:
harbici uzunum, öyleyse varım.

Hanım Tüfeğimi Getir!
Sosyal ağlarda paylaş

oo kar yağsın izmirden gelcez açlar gibi karlara saldıran tipler görürseniz kesin biziz :P
en son 2-3 sene önce yağdı(ondan öncede 10-12 sene yağmadı)[hline]fizban, 01 November 2003 17:46 tarihinde demiş ki:

Hanım Tüfeğimi Getir!
Sosyal ağlarda paylaş

Ankara'ya ne zaman gitsek hep soğuk bu yüzden sen kazak al derim.[hline]İcindeki Karanlık Seni Cıkmaza Sürüklüyorsa... Ruhunu Bana Ver.
Othranx, 28 October 2003 17:45 tarihinde demiş ki: Helikopter Nasıl Uçar ?

[Bu mesaj amarcord tarafından 11 November 2003 21:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bende 1 kere gitmiştim ilkokul 2 de hastalandım bi hastaneye götürdüler sanırım 8-9 sene önce 24 milyon bayılmıştık hala o kazık bi tarafımda durur =P sanırım adı sevgi hastanesiydi[hline]fizban, 01 November 2003 17:46 tarihinde demiş ki:

Hanım Tüfeğimi Getir!
Sosyal ağlarda paylaş

Okullar tatil filan degildi? sabahki cocuklar servise binip gittiler?

Ankara Buzz kivaminda. izmirden gelen arkadaslarim dillerini yuttular kar gorunce. kar yagiyor araliklarla. Mont bere atki bilmemne alin. mumkunse oldukca da kalin giyinin. sonucta hava acarsa cikarma sansiniz olur, ama sogursa donar kalirsiniz, ankara burasi.

ben ankarada oturuyorum, guvenilir yani bilgilerim -][hline]kulkedisi simdi yasasa, laila da koca bulurdu heralde hihi - B.K./26
Sosyal ağlarda paylaş

ehe noluyoz oldum neyse tatil olmamış :) çünkü abartı birşey yağmadı yollar normaldi.

ankaraya gelecek arkadaşlar söylenmiş zaten ama mutlaka kazak giyin. yanınıza atkı bere eldiven fln alın her ihtimale karşı

ha ama yarın güneş çıkarsa da şaşırmam açıkçası burası ankara eahuea sabahın körü soğuktan titreyip öğleden sonra sıcaktan öldüğümü biliyorum 3-4 hafta önce
Sosyal ağlarda paylaş

lol valla sağolun şimdi gidip atkı almak laızm =)
off bide program çok yorucu
yarın akşam çıkcaz otobüste uyicaz sora üni turu sora otele geççez 1 gece kalıp döncez
ha bide dedeman **** olan nası bi otel ?[hline]fizban, 01 November 2003 17:46 tarihinde demiş ki:

Hanım Tüfeğimi Getir!
Sosyal ağlarda paylaş

ben oradan geldim wallaha öğlen piştim akşam dondum desem yeridir
tam karasal iklim yani pazar günü hava 10 derece birden düştü mesela da hava şimdilerde nasıldır bilemem[hline]Ve sen, ben; değirmenlere karşı,
Bile bile birer yitik savaşçı,
Akarız dereler gibi, denizlere,
Belki de en güzeli böyle...
Sosyal ağlarda paylaş

yanına bir tşirt, bir kot pantolon, bir kazak, bir palto, bir kar maskesi bir de eldiven al gelirken..
ankarada bunlar sana yeter de artar bile.. Üşürsen giyinirsin, terlersen soyunursun...

Ankara'ya isteyen gelsin, boş yatağımız, projeksiyon TVmiz, dvdmiz, 5.1 ses sistemimiz ve anfimiz var :)[hline]Bonecrusher: Hadi bira içmeye gidelim.
Eagleeye: Olmaz, henüz çok gündüz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...