Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

icq da nasıl invis görülür merak eden okusun

blademaster

Öne çıkan mesajlar

icq da nasıl invisible ların görüldüünü öğrendim en sonunda invisible mı yoksa offline mı invisible mı olduğunu merak ettiğinizi kişinin web aware özelliğinin ( security privacy/general alt tarafta bulunur) açık olması durumunda

http://web.icq.com/whitepages/online?icq=XXX&img=21

adresine giriyoruz burda "XXX" yazan yere mağlum kişinin icq numarasını giriyosunuz ve görüyosunuz online mı invisible mı

p.s.: kızlar genelde web aware deyince hönk nası ya dedikleri için kızlarda daha çok işe yarar
Sosyal ağlarda paylaş

dfma nın çalışmama sebebi bağlanamaman
nasıl icq için proxy kullanıyorsan onda da benzer bir yöntem kullanman lazım çünkü icq serverına icq gibi bağlanıyor

flood nuke falan bunlar amacın kötüyse yaparsın, sana kalmış birşey tıklamak zorunda değilsin[hline]Güldürme beni Sam...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Insanity, 13 November 2003 19:12 tarihinde demiş ki:
ya ben giremiorum site açılmıo sorun orada XXX görsem mutlu olacam[hline]This is the last time you'll see me
So check your mood ring cos I bet it's green

Dostum Adres te XXX yerine invizmi değilmi diye görmek istediğin kişinin ICQ numarasını yazıcaksın.[hline]Kuzu
Sosyal ağlarda paylaş

bugün sahip olduğumuz teknolojiye ulaşmamıza neden olan şey neyse insan oğlunu butür arayışlara iten de o kadınlar.inv görmek isteyenlerin 90% ı kız arkadaşlarının yada potansiyellerin internet üzerindeki hareketlerine hakim olmak istiyorlar ama inv görmek olayın sadece başı bir sonraki adım ufak bir dosya ve subseven ile gelen giden msgları okumak, etik olarak doğrumudur hayır işlevselmidir kesinlikle.[hline]May the ALL FATHER guide our blades true and see us victorious once again...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 13 November 2003 22:50 tarihinde demiş ki:
Sen adama atarsın mesajını önemli ve istiyorsa cevap verir.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting

haklısın ancak bazı tipler var icq daki bütün zamanını invis geçiren tipler oluyor onlara farz bu site eheh :)[hline]KinGpiN the striked sazan
uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Adiemus, 13 November 2003 22:51 tarihinde demiş ki:
Böyle bir buluşa imza attığın için seni tüm kalbimle kutluyorum da 2-3 senelik programı var bu olayın dark icq diye biraz geçikmişsin galiba.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal

dene bakalım dark icq ne diyo cable da internete bağlan önce diyo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...