Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Garip bir rüya.. Geleceğe gidebilseydiniz neyi görmek isterdiniz..

mp3

Öne çıkan mesajlar

Dün çok acayip ama bir o kadarda güsel bir rüya gördüm. Bi walkman yapıyorum ama bu walkman bildiğimiz walkmanlerden değil. Bunun kulaklıklarını kulağınıza taktığınızda tarihi girip play tuşuna basınca o yıla ışınlanıyorsunuz. Neyse ben ilk once 2006 ya gidiyorum. Bi level dergisi alıyorum. İçinde CM2006 demosu var. Bunu ispat için yanıma alıyorum ve geri dönüyorum. Sonra 2056 ya gidiyorum. Doğalgaz ve havalandırma ile ilgili bi işe girmişim yüzlerce çalışan var yanımda. Büyük bir iş adamı olmuşum ve annem halen yaşıyo. Sonra geri dönüyorum. Bi 5 milyonluk alıp 5 milyonlukların ilk çıktığı zamana gidip orda 5 milyonu 100 dolar yapıyorum ve geliyorum. Bölece köşeyi dönme olayınıda kavrıyorum. Sonra 2003 e geri dönüp bi cafeye giriyorum. İçeride Estel babacum ve bir adam daha var. İşte muhabbet ediyoz falan. SOnra soruyorum geleceğe gitseydiniz neyi görmek isterdiniz. Tek tek anlatıolar falan. Sonra alıyorum babacummostorsu çıkıyoruz dışarıya. İlk once 2126 ya gidiyoruz. Türkiye zenginleşmiş falan. Sonra 3000 li yıllara gidiyoruz her yer karanlık göz gözü görmüyor.Çok zor nefes alıyoruz. Sonra geri dönüyoruz 2003'e.. Cafeye geri girerken bir ses geliyo gaipten.. "Saat 5 oldu hadi kalksana yavrum" "HAdi 14 saattir uyuyosun kalk ama" gözlerimi açıyorumki annem yanı başımda..

Şimdi size bir soru geleceğe gidebilseydiniz neyi görmek isterdiniz..
Sosyal ağlarda paylaş

yuesey in çöktüğünü + Türkiyemin çok iyi yerlerde olduğunu

If only I could breathe to see the sun of TURKEY
( madem türkiye diyorsun neden ingilizce yazıyorsun demeyin bir şarkı sözünü değiştirdim sadece )
[hline]If only I could breathe to see the sun of May...

[Bu mesaj Selocan tarafından 10 November 2003 23:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye'nin çok iyi bir konumda,çok zenginleşmiş,terörün bitmiş ve dünyada barışın sağlanmış olduğunu görmek isterdim..ha bide öss nin kaldırılışını eheh[hline]So many times its hopeless dark and gray
And other times its hope that saves the day!!!

- Airplane out of the fart, say hi to that sweetheart:

(Osuruktan tayyare, Selam söyle o yare)
Sosyal ağlarda paylaş

Yatmadan önce Freestyler'ın klibini mi izledin? =)
Bu arada geleceği "tamamıyla" görmek istemezdim ama nasıl bir tip olduğuma, nasıl bir şey olduğuma en fazla bir göz atmak isterdim. Gelecekteki "ben" hakkındaki her şeyi öğrenmek gelecekteki "ben" oluşana kadar geçen zamanı anlamsız kılar çünkü.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

walla bende böyle bi imkan olsa

100 sene sonrasına gider
geçen yüzyılı anlatan bi almanak bulur
bi süre kendimce eğlenip para yaptıktan sonra dünyayı kötü etkileyen olayları engellemek için kasardım muhtemelen.

ama aldığım almanakta da bu yaptıklarım yazıyor olursa sanırım biraz afallardım :)[hline]You figure a sword and a
bunch of
spells make you
though? It ain't what you
got
that counts, berk.
It's what you
know.
-Fairven, a chiper
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Antimodes52, 10 November 2003 23:15 tarihinde demiş ki:
Yatmadan önce Freestyler'ın klibini mi izledin? =)
Bu arada geleceği "tamamıyla" görmek istemezdim ama nasıl bir tip olduğuma, nasıl bir şey olduğuma en fazla bir göz atmak isterdim. Gelecekteki "ben" hakkındaki her şeyi öğrenmek gelecekteki "ben" oluşana kadar geçen zamanı anlamsız kılar çünkü.

senin gelecegi gormene gerek yok ben hemen soliyim
potansiyel bi gay oldugunu benimseyip gay barlarda takiliyosun :)

ben su SATden 1600 alcammi almicammi diye bakardim para mara istemem :)[hline]The World is yours.

[Bu mesaj AssassiN tarafından 10 November 2003 23:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben insanlığın sonunu görmek isterdim.Yani ne hallere geldiğini insanlığa erişmişlermi yoksa
daha da mi geriye gitmişler bunu görmek isterdim.[hline]§Tanrıdan önce karanlık vardı...§
What if God was one of us
Just a slob like one of us
Just a stranger on the bus
Trying to make His way home
....................................................
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grudge, 10 November 2003 23:22 tarihinde demiş ki:
ama aldığım almanakta da bu yaptıklarım yazıyor olursa sanırım biraz afallardım :)
lol adam direk felsefe yapmış. Peki bi soru: Sence yazar mıydı?

Ben bulaşmazdım dünya işlerine. Sadece bi kendimi görmek isterdim. Bi işe başlıyorsam onun nasıl bittiğini görmek isterdim. Asıl geçmişe giden walkman süper olurdu. Dünyanın başında ne olmuş ne bitmiş öğrenirdin. Bi iki arsa almayı da ihmal etmemek lazım:)
Sosyal ağlarda paylaş

Geleceğe dönüşteki gibi olsaydı,
Yani gelecekteki ben varım ve ayri bir kişi olarak birde geleceğe giden ben varım; Böle olsaydı ne zaman, nerde, ne şekilde öldüğümü görmek isterdim.[hline]Avatar the Fallen
Ben Şeytanın yeryüzüne düşen gölgesiyim]Ben Şeytanın yeryüzüne düşen gölgesiyim
Senko, 28 October 2003 23:30 tarihinde demişki:
Aket İlerde Butterfly yiyecen
Sosyal ağlarda paylaş

3000

selam diyecegim bi robot war :P[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...