Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

overkill istanbulda...

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
off manyak konserdi ya
ben şahsen overkill dinnemesdim ama artık dinnemee başlıorum yani o vokalistin sesine gerçekten hayran kaldım
ayrıca ön gruplardan soulitude da çok iyiydi hakkaten yani
ancan knight errant bazı teknik problemler yaşadı ondan dolayı onlar için konser baya kötü geçti sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

sahiden kayıt kalitesinden çok daha üstün o adamın sesi. Gerçekten güzeldi... Aptallığımız yüzünden Solitude'u kaçırdık. Knight Errant'tan biraz önce içerdeydik. Kemancı'nın soyunması için başarısız bağırışlarda bulunduk ama millet eğlendi işte... Güzel bir geceydi. En önemlisi: müzik güzeldi![hline]Selamon, 06 October 2003 20:20 tarihinde demiş ki:
"cem uzan ın ipiyle kuyuya inilmez"
Sosyal ağlarda paylaş

Of Solitude Kacmazdı Ya cok ii di alt grup olmasına ragmen, ztn butun enerjimi ona harcadım over kill e sallıcak kafa kalmadı öldüm yorgunluktan ama olsun over kill cıkınca da her sarkıda pogo yaptık superdı :) Ozellikle Elimination, Fuck You,Evil Never Dies ve Unholyde asırı costum yani..Basçı deli karizmaydı ztn, adamların sahne performansı superdı..Cok sey kacırdınız..

Solitude un solistinin soloları fln da cok iidi,ruzgar gıbı gelıp gectı adamlar..

Knight Errant ı pek sevmedım, Revolution ve ich nicht adlı parcaları bıras guseldı, ama onların olayı da Kemanın muthiş bi uyumu wardı ..Solistlerını pek sewmedım sacmaladı bence..[hline]Then they summoned me over to join in with them. To the dance of the dead
In to the circle of fire I followed them. In to the middle I was led
Sosyal ağlarda paylaş

aaabi overkill beklediimin de üzerinde bir performans sergiledi bi de sadbutcher pogo yaptıysan kesin bi ara çarpıştık çünkü gördüüm bitek ön sağda pogo vardı ve ordaki boşluun ortasında genelde ben vardım kocaman montumla acaip daattım ortalıı ama terledim ve şu an hastalıktan geberiyom
çok övdüler solitude'u kendercik yüzünden kaçırdık :)
knight errant bence berbattı yani bu adamlar nasıl wacken'a çıkmış hayret doğrusu ancak kemancı stripdiz yapsaydı izlerdim o yapmadı ben de merdivenlerde oturdum kıçımı onlara dönerekten[hline]Schlag die Schlacht Leb wie Du Willst Ich kenn keine Not Und Keine Angst vorm Tod Schlag die Schlacht Du hast die Wahl Ich hab ein Herz aus Stahl
God Hates us all!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...