Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avaturk Sux

Aluvia

Öne çıkan mesajlar

Avaturk adlı sanal oyun şirketinden bir daha bişi alırsam iki olsun anarchy online i siparis ettim fakat bana chrome diye bir oyun gondermisler bende actım kutuyu fakat yanlıs oyun gonderdiklerini gordum bizim türk halkının zihniyetine uyup bir daha bole bir ise kalkışırsam iki olsun kahrolsun türk zihniyeti arkadaş ...[hline]Be Good Be EviL Be a GoD
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni nesil first Person Shooter mış :P hehe satamadılar galba bu yolla dağıtıyorlar.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.

[Bu mesaj SadButcher tarafından 31 October 2003 16:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yok bu olaya benzer daha ilk siparişimde benide deli eden bi olay olduda ondan soruyorum ben kişisel bir karar almıştım bir daha alışveriş yapmayacağım diye.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi birbirine benzeyen iki olay gerçekleşmişse bu şansssızlık değildir bence özen göstermemektir. Benim başıma geldiğinde bende böyle düşünmüş ve olayın propagandasını yapmak yerine alışveriş yapmamayı seçtim. Bir olay senin başına gelmediğinde o olayın olmadığı anlamına gelmiyor malesef.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

Sosyal ağlarda paylaş

haklısınız arkadaşlar bu akşam arayıp agzıma geleni söylicem o degil paketi babam almıs vermis parasınıda garibim bende actım oyunum geldi diye insanlar bu kadarmı olur abi ya dicek laf bulamıyorum giden parayamı üzüleyim yurdum insanının bu kayıtsızlığınamı üzüleyim bilemiyorum ...

herkese Sevgiler Saygılar ...[hline]Be Good Be EviL Be a GoD
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ne şiddet bu celal be! Dünyada heryerde her şirket hata yapar. Önemli olan hatalarını bildirdiğinde sana verdikleri karşılıktır. Ayıp etmeyin Ava'ya düzelir bi şekilde. Biber sürerim ağzınıza sonra![hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Adaxe Wiabolih of Eclipse, Rifleman/CH
Liga Sonega of Bloodfin, Weaponsmith/Architecth
Sosyal ağlarda paylaş

arkadasim biraz sert konusacam ama avaturk dedigin olay bi oyun aldim ordan sole bole gelmedi vs olayi degil..adamlar kimsenin yapamadigi bi kurulus u yapmislar serverlari mukemmel denilecek kadar uzel..simdi senin sorunun olan oyunun yanlis gelmesi..buna da verilecek en guzel cevap sudur..telefon denilen bi olay var..ariyosun anasayfasindaki yazan tel i karsina guzel sesli ;) bi bayan aciyor telefonu avaturk.... unuttum vs diye bisiler diyo buna anlatiyosun sorununu yapacagin seyleri soyluyo..bende oyun aldim limitinin dolmus oldugunu sandigim bi kredi kartindan aradim paraniz cekilmisttir oyununuz yarin kargoya verilecektir dendi tsk ederim dedim kapadim..yani bi sorun olunca telefonu kullanmaktan cekinmeyin direk avaturk kotu yaziklar olsun deyeceginze..millet yurt disindan bisiler aliyo ve soyle yapiyo; dendigi gun gelmiyince yok sizi dava edicem sole bole diye email gondferiyo bunlari yapbilir mi tartisilir ama adamlar ozurlerini belirtmek amaci 2 tane aldigi seyden yolluyolar vs..son soz olarak eger teknolojii kullaniyosaniz teknolojiden yararlanmayi bileceksiniz..
Sosyal ağlarda paylaş

Benim daha iyi bi fikrim var esas siz alışveriş yapın ben yapmayayım ilk yaptıım alışverişte patlayan şirketten bence hayır gelmez herkese hayırlı işler diliyorum.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

Sosyal ağlarda paylaş

Her sirket hata yapar, mesela ben yazin amazondan 6 kitap almistim 2si geldi hemen 4u gelmedi, mail attim anlattim olayi hemen o 4 taneyi tekrar yolladilar hemen elime gecti, sonra eski yolladiklari da geldi, tekrar mail attim tesekkur ettim, eski gelenler de senin olsun gecikme icin cok cok ozur dileriz dediler :)[hline]With his holy cross raised high, he shouts a warcry against evil.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Mordrac_, 02 November 2003 07:42 tarihinde demiş ki:
Her sirket hata yapar, mesela ben yazin amazondan 6 kitap almistim 2si geldi hemen 4u gelmedi, mail attim anlattim olayi hemen o 4 taneyi tekrar yolladilar hemen elime gecti, sonra eski yolladiklari da geldi, tekrar mail attim tesekkur ettim, eski gelenler de senin olsun gecikme icin cok cok ozur dileriz dediler :)[hline]With his holy cross raised high, he shouts a warcry against evil.

olay budur yani sad demisin ilk alisveriste bole bi durum yasiyosam yapmam bidaha ordan alisveris diye..sirf o adam almamiski ordan oyunu ben baya kitap mmorpg oyunu falan aldim hepside ertesi gun geldi toplam yaklasik 7 kere alisveris yaptim hepside ertesi gun geldi..adam larin sana gicigimi var bole bi yanlislik yapsinlar bi yanlis anlasilma olmussa zaten arayip belirtirsinve onlarda ozur dileyip hatalarini duzeltirler bu kadar basit..hadi bide amazondan alan alsan ben ingilizce bilmiyorum ne yaziyim olayi vardir gelmedi tamam dersin kusersin vs..ama adamlar turk ve sana email falanda degil bir telefon kadar yakinda..
Sosyal ağlarda paylaş

Evet biraz hiddetlendiğim doğru fakat şirkete ilettiğimde bir karışıklık olduğunu belirttiler vede ertesi gün bana yeni oyunumu gönderdiler ewt şimdi abilerim ablalarım avaturk'e anlayısı için teşekkür etmek istiyorum ikinci olarak ise

oyunu aldım vede bir newbie olarak nasıl baslıcam ne gerekiyor bana soylerseniz sevinirim yani nasıl kayıt olucam ne gerekiyor kurulum donanım biraz bilgilendirirseniz sevinirim ...

Herkese Sevgiler Saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam etiiğn lafa bi bak ben ne yurdum insanı tabirinede genelleyebileceğin bir adamım nede önüme gelene saldırıyorum eğer söylediğin gibi olsaydım açar telefonu bi güzel Avaturk e giydirirdim.

Ayrıca mesele bitmiştir ben kimseye aman bi daha alışveriş yapmayın iğrenç adamlarda demedim. Ben sadece ben alışveriş yapmayacağım dedim. Karar benimdir beni ilgilendirir.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

Sosyal ağlarda paylaş

said:
SadButcher, 09 November 2003 20:16 tarihinde demiş ki:
Hocam etiiğn lafa bi bak ben ne yurdum insanı tabirinede genelleyebileceğin bir adamım nede önüme gelene saldırıyorum eğer söylediğin gibi olsaydım açar telefonu bi güzel Avaturk e giydirirdim.

Ayrıca mesele bitmiştir ben kimseye aman bi daha alışveriş yapmayın iğrenç adamlarda demedim. Ben sadece ben alışveriş yapmayacağım dedim. Karar benimdir beni ilgilendirir.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

Neden üstüne alındıki topiği açan o deil ?[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...