Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[shadowbane] shadowbane free TRIAL

Julias

Öne çıkan mesajlar

lvl 50+ ol dehşet pvp ortamı var =)
lvl 25-30 arasıda çok zevkli pvp ortamlari var ama bulmasi biraz daha zor çünkü oyunda biraz iyi pvp yapanlar böyle yeni karakterlerini low lvl tutup kesiyorlar ondan tavsiye etmiyorum çok sağlam bir karakter değilse bu sınıfı

genel olarak böyle 2 tür pvp var

gvg varki ona laf etmiyorum lvl 40+ olan herkes katilabilir
Sosyal ağlarda paylaş

oha ne oldu
newbie islandda gittim adamlar xp kasiodu black bearlarla falan bende gruplarında dııldım hep bunların xp lerını calıodum bana defol falan dıolar ende gıtmıodum alın dıodum gruba almıolardı sızmısınız almayan hep lootluorum ayıları hep xp alıorum en sonunda guıld msq falan yazıo yok ıste white mark with fiku
sonra black mark with fiku than all white remove falan filan bıseyler bu marklanmak sabıkalanmak gıbı bıseymı bu ne ya? heuhe acaba gmlermı bısey yaptı gelıp anlamadım mazur gorun yenıyım lol[hline]tui lucent oculi
sicut solis radii
sicut splendor fulguris
lucem donat tenebris

Burt`Azmira`Denick level 0-Zalof- martial artiz of rubi-ka 1 clans
CLANS: YOUR FUTURE, YOU DECIDE

[Bu mesaj Julias tarafından 15 September 2003 00:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle yaptığın hoş bir şey değil. Gruba alınmamanın nedeni grupta yer olmaması olabilir, yada belki levelın düşük olduğu için almamışlardır. Ama loot ve xp "çalmak", newbie island da karşılık verilemediğinden (pvp yok) son derece sinir bozucu bir olay. Kendine başka bir grup bul, illa clops da avlanmak zorunda değilsin. Zaten shadowbanede kendinden çok güçlü yaratıkları öldürdüğünde daha fazla xp almıyorsun, her levelın belli bir sınırı var.

Bundan sonra av gruplarına alınmadığında diğer oyuncuları rahatsız etmek yerine onlarla konuş, niye alınmadığını öğren. Çok rağbet gören yerlerde sıra olabiliyor, sende sıraya gir. Birde avlanırken levelına uygun yerleri tercih et.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

yaptigimin hos bisey olmadıgını bende bılıorum ama orada kım olsa aynı seyı yapardı hakaret ettı adamlar bende sınırlendım alırmısnınz dedım hayır dolu demedı adam sen sabah bızım xplerı calıodun falan dedı halbukı yardım olsun dıe oldurdum clama nıyetım yoktu neyse go away moron falan dedıler bende dellendım[hline]tui lucent oculi
sicut solis radii
sicut splendor fulguris
lucem donat tenebris

Sosyal ağlarda paylaş

dun gece sb oynuodum yenı charımla hıc log out olmadan lvl 20 olmustu we bırden sb.exe hatası werdı makına we tekrar logın oldugumda char select bolumunde ben o charı goremıodum delırdım arkadasıma soledım gelır dedı 15 dk ıcınde update faln neyse yattım sımdı kalktım hala bos nası sey bu anlamadım????
bole seylerde oluosa ...[hline]tui lucent oculi
sicut solis radii
sicut splendor fulguris
lucem donat tenebris

Sosyal ağlarda paylaş

yok fly oynuorum baska charlarla ne oldu anlamadım yanı bole salak bi server save systemi war yada ben cok sanssızım kıme sorduysam bole bısey ne gordum ne duydum dıo cıldırcam[hline]tui lucent oculi
sicut solis radii
sicut splendor fulguris
lucem donat tenebris

Sosyal ağlarda paylaş

valla save sistemini şöyle diyim server salak bir şekilde down olsa bile mesela bi zoneda 400-500 kişi oluyor 3-4 serverda fc eventlarda o zaman göçüyor ama geldiğinde son snde bile lootladığın item karakterinde oluyor yada ölürsen zararıda oluyor aynı şekilde fln

karakterin uçmasının savele ilgisini anlamadım o yüzden

login serverda lvlinin senden düşük görünmesi login serverın geç update edilmesi problem etme onu
Sosyal ağlarda paylaş

bu sb.exe crash ne ya habire cok guardli bi sehre girsem oluo cat die rundll.32 hatasi werıo cıkınca oyundan bıde bazen dırek wındowsa donuo hıc bısey yapmadan gene rundll.32 werıo ?bilen warmı?[hline]tui lucent oculi
sicut solis radii
sicut splendor fulguris
lucem donat tenebris

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...