Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Muhteşem Bir Wallpaper

Xaero

Öne çıkan mesajlar

said:
kavel, 06 November 2003 22:48 tarihinde demiş ki:
Hayır! bence hiçte muhteşem yada güzel yada buna benzeyen bir şey değil ...[hline]Uniyasam.Com Admin / ICQ#85889898

Tamam.[hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."
Book of Revelation Chapter 13 Verse 18

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 07 November 2003 10:28 tarihinde demiş ki:
aaa zaero dönmüş oba[hline]Yiyemedikten sonra araba ne işe yarar?

hehe görünce ilk olarak onu dedim ;][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Popeye, 05 November 2003 10:16 tarihinde demiş ki: başına vurmuş senin mumi helal süt emmiş bi kızla evermek lazım acele
Sosyal ağlarda paylaş

:) Yok babam dönme olayı falan yok forum iyice değişmiş eski ortam rulzzz'u bırak onunda ötesinde idi bence... Ama genede böle bi wallpaper bulunca eski arklar falanda bi faydalansın die yollıyım dedim öle eskisi gibin çok takılmıom forumda hatta hiç takılmıom desek yeri aklıma estikçe giriom öle bi...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blademaster, 07 November 2003 20:49 tarihinde demiş ki:
bn de güzel olduunu düşünmüorum sıradan bile iltifat olur birazcık

İyi yolla o zaman daha iyisini bizde onu kullanalım. Bu insanlar ne kadar armut piş ağzıma düş muhabbetinden hoşlanıolar yaw. Beğenmiosan yollarsın daha iyisini aynı zamanda ondan sonrada dersin bunun yanında senin yolladığın muhteşem olamaz die bizde onu kullanılır hayret bişi ya...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kimseye saldırmıyorum blade kusura bakma ama sen buralarda yokken ben vardım istediğinede beni sorabilirsin... Bakalım bişeyleri becerebiliom mu beceremiom mu... Beni tanıyan tanır... Senin bu foruma ne konuda katkın oldu ben onu merak ediyorum. Anca işte armut piş ağzıma düş... Bi sorunun oldumu yaz ama kimseye ne yardım et nede insanlarla bişeyler paylaş... Sen daha forum olayının ne oldugunu bile bilmiosundur buna eminim... Sen forum olayının herhalde sanane forumları gibi olduğunu sanıyorsun çünkü hayatında ilk defa forumu orda görmüşsünde ondan...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...