Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ohannes, başımıza taş yağacak...

sabonis

Öne çıkan mesajlar

az önce olan bir olayı aktarıyorum. Gecenin 3.20'si salona gidiyorum babamın cd case'ini almaya ki, office xp falan kuracam yeni makinama. Arada da harddiskimde yer kalmadığı aklıma geliyo. Şu konuşma oluşuyor ardından:

- baba harddiskim doldu, networkten senin makinayı görüyorum, her türlü ayarı denedim sen yokken ama görsem de dosya atamıyorum, bi problem var. Senin bilg'deki cd writer'ı 1-2 günlüğüne benim makinaya takmamız gerek.
- uğraşma benim makinamla ya, ne kadar bu cd writerlar
- 40$+kdv civarı
- al şunu (100$ uzatır) ne yaparsan yap, git al benim bilgisayarımla uğraşma
- ıı şey saol peki baba (içimden de: pauhauha ohaaa yuuuh noluyo)[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

böyle durumlarda cevap şu olmalı:
"Baba, büyüksün!"[hline]It's all a puzzle, isn't it, Joseph? Like a game of chess, perhaps. The pieces move, apparently aimlessly, but always towards one single objective: to kill the king. But who is the king in this game, Joseph? That is the question you must ask.
Sosyal ağlarda paylaş

auhauhau gece gece hayatının şansını yakalamışsın :D
yarın geri istemesin parayı muahahah bence sabahın ilk ışıklarıyla birlikte hemen bir bilg dukkanına koşi kepengleri adamla beraber aç writer ı al çık eheuheuheu :D...[hline]Design is a life! I'm a designer. So, am i god? .::. Graphicer® :hrr:
Abi matrizde yemek yesem orucum bozulurmu? | Vadaaaaaaaaaaa!...
Sosyal ağlarda paylaş

yuhh ya
Ben birkez hatirliyorumda bakkaldan 100 bin lira yerine 5 milyon almistim,
Olayi anladigimdada geri vermek istemis lakin sonra o yaz sicaginda dondurma yemenin baska bir guzel olucagini dusunup baska markette kornettolari mideye indirmistim[hline]unity100, 01 November 2003 18:20 tarihinde demiş ki:
Cikmamis jedilerden hirsiz, cikmasin,
Siyah bir buzdolabi, bir de cuce cikmis daha ne ciksin,
Tonla zibidi velet isikli cubuk acmasin,
Evrendir burasi, disneyland degil

turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler (burasi)
Grim Fandango Turkish Fan Club
Kilicim ve ben ve kullanim
Sosyal ağlarda paylaş

Daha geçenlerde bizim arkadaşın başına geldi
Şimdi onlra gittim yatılı kalıyorum
Neyse sabahın 5 inde gitti babasına (babası uyuyodu)
YA baba okula gidecem para ver dedi adam cüzdandan ilk bulduğu yeşilliği uzattı oğluna (20milyon sandığı bir 100 dolardı)
Çocuğun vicdanı el vermedi baba 20 fazla 10milyon yeter die geri uzattı... :D[hline]Avatar the Fallen
Ben Şeytanın yeryüzüne düşen gölgesiyim]Ben Şeytanın yeryüzüne düşen gölgesiyim
Senko, 28 October 2003 23:30 tarihinde demişki:
Aket İlerde Butterfly yiyecen
Sosyal ağlarda paylaş

oha :]
Kingpin dediğin yöntem fecii birşey ya...

Uyarı yazsaydın bari.. Gaza gelip deneyen felam olur :P (bkz:Me)[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Popeye, 05 November 2003 10:16 tarihinde demiş ki: başına vurmuş senin mumi helal süt emmiş bi kızla evermek lazım acele
Sosyal ağlarda paylaş

şu alemde en çok bilgisayar bozan biri olarak kitap çıkarıcam abi.. artık prof oldum bu konuda 123902187432 kere makina bozduğum için ama arada bi istisnalar çıkıyor ama dediğim o yöntem gerçektir sölim. direk uçar hdd sakın denemeyin :yapma:[hline]KinGpiN the striked sazan
uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 08 November 2003 11:38 tarihinde demiş ki:
*babasının gitarlarını kendi odasına taşımaya gider*

natural baban gitar mı çalıyo bakiyim. :)
Edit:İmla hatası[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Don't Cause any Trouble.

[Bu mesaj Solonor tarafından 08 November 2003 14:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi adamcaaz bilgisayarına giriyorum filan diyince sen kıllandı ondan verdi parayı. bil yani. ilerleyen dakikalarda babana:
"baba senin bilgisayarı görüyorum çok güzelmiş. gerçi görmezden geliyorum ha.." filan diyerek de para koparabilirsin sanki :D[hline] Bütün dünya buna inansa, bir inansa, hayat bayram olsa...
Sosyal ağlarda paylaş

benim babam paranın para zamanında 354 dolarımı yemiş,, bir buçuk ay önce 300 mil. almış hala da geri ödememiş -ki sanmam -.... ahh ahhh ... :D
edit 3000 milyon nedir??¿[hline]Ph'nglui mgwl'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn...

.................................thE CaLL oF Cthulhu...

:rock:obEy yOUr mastEr!¡:rock:

[Bu mesaj Cthulhu_ tarafından 08 November 2003 15:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...