Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Masam ve daktilolarım

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

ahaha amma spekülasyon yapmışsınız, aklıma da gelmedi değil yiyecek neşriyatının tartışılma ihtimali.. :-p açıklıyorum!!!

- süt ve tost mevcut masanın sağında, tuzun maksadı ise masamda geçirdiğim öğünler ve salatlarda kullanılmak üzere..

- klavyem küçük, monitörüm de büyük, o yüzden ikisi de doğru.. :)

- klavyemden pek memnun değilim, zorunlulktan aldım. mayıs'ta muhabbeti geçmişti hatta. ps2 portu bozulunca usb almak urumunda kaldım, bir de kazık yedim. yazı yazmakta pek sorun yok ama oyun oynamak için kötü, notebook tuşları gibi aynı, derinliği yok..[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

Efendim sağda 1-2 oyun cdsi olur genellikle,Maus ve klavyedeki tarihi göçmüş izleri hergün silsemde çıkaramamktayım(çözümü bilen söylesin) Monitör üstü bir Roduck(bkz: Roduck nedir?) ve bir adet Honda CR XC model motorumuz bulunmaktadır :P

:][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining
Only in My Dreams Now...Curse!
Popeye, 05 November 2003 10:16 tarihinde demiş ki: başına vurmuş senin mumi helal süt emmiş bi kızla evermek lazım acele
Sosyal ağlarda paylaş

hehe Dağınıklık rocx :]
herşeyimi kolaycana bulabiliyorum genellikle...Toparlasamda gene dagılıyor
gene dağılıyor..
:P[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Popeye, 05 November 2003 10:16 tarihinde demiş ki: başına vurmuş senin mumi helal süt emmiş bi kızla evermek lazım acele
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...