Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aklımızın ermedıgı cisimler vs?

nicotinee

Öne çıkan mesajlar

17 e gırdım hayırlısıyla :)
düsüncelerım cocukca olabılır veya o sekılde algılayabılırsınız benı gercek hayatta tanırsanız ozaman anlıcaksınızdır diye dusunuyorum
[hline]*Sevgi Dolu Insan Herseyi Yener*

[Bu mesaj nicotinee tarafından 05 Mart 2003 23:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
narin, 05 Mart 2003 23:37 tarihinde demiş ki:
Var bnm 1 2 iki arkadaş bakırköyde bi mekanda ters gömlekler giyip öle huniyle geziolar.. :)[hline]"Love : ] is splendid , all you need is love ! Mouline Rouge(1900)

hehe sana gelince bu arkadasların bakırkoyde olduklarına gore ılk akla gelen dusunce DELİ 'dir[hline]*Sevgi Dolu Insan Herseyi Yener*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nicotinee, 05 Mart 2003 23:41 tarihinde demiş ki:
said:
narin, 05 Mart 2003 23:37 tarihinde demiş ki:
Var bnm 1 2 iki arkadaş bakırköyde bi mekanda ters gömlekler giyip öle huniyle geziolar.. :)[hline]"Love : ] is splendid , all you need is love ! Mouline Rouge(1900)

hehe sana gelince bu arkadasların bakırkoyde olduklarına gore ılk akla gelen dusunce DELİ 'dir[hline]*Sevgi Dolu Insan Herseyi Yener*

Hakketen ? vayy be :p[hline]"Love : ] is splendid , all you need is love ! Mouline Rouge(1900)
Sosyal ağlarda paylaş

daha degısık solıcektım ata sozunde ama argoya kacıyor bılıyorsunuz herkes acsın anını sonra mılletın anına gülsün :-p
tartısmaya gıremıcegım arkadaslar sızler benı elestırıyorsunuz ama bırazda kendınıze bakın derim

[Bu mesaj nicotinee tarafından 05 Mart 2003 23:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nicotinee, 05 Mart 2003 23:45 tarihinde demiş ki:
heya narin nekadar zekisin sen öle :) hesabi demeye calısıyorsun.
Nicotinee Derki : Herkes kendi hayatını ilk önce eleştirsin daha sonra milleti eleştirsin[hline]*Sevgi Dolu Insan Herseyi Yener*

Haklısın , kusura bakma..[hline]"Love : ] is splendid , all you need is love ! Mouline Rouge(1900)
Sosyal ağlarda paylaş

haklı sensın veya benım onu burada sormadım ben sızlerın dusuncelerını almak ıcın bır topic acıyorum ve verdıgınız cvp aşalayıcı ve ezici sekılde söyleniyor ona üzüldüm siz kusura bakmayın.ne haddime salak salak yazılar topicler acıyorum gereksiz haklısınız kusura bakmayın tekrar tekrar.
buradaki amacım sizlerin dusuncelerını alıp benım dusuncelerımle kıyaslamak ve ortasındakı dogru noktayi bulmak olacaktı fakat sızler benı anlamadıgınız ıcın bu actıgım topicler hep sağ sola cekildi hep eleştirildi vs.
Türk toplumunda bır kompleks gözlemledim nereye gitsem heryerde aynı sorun yasanıyor ınsanlar bırını aşşalayınca kendını yukselmıs zannedıyorlar halbuki kendisi daha alcak seviyeye dusuyor ne yazikki haberi yok...
Edit: Yazım Eklemesi

[Bu mesaj nicotinee tarafından 05 Mart 2003 23:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
narin, 05 Mart 2003 23:52 tarihinde demiş ki:
Bana konu saçma geldi fikrimi alaycı bir dille ifade ettim bu kadar kırdıysam üzgünüm ; iyi geceler..[hline]"Love : ] is splendid , all you need is love ! Mouline Rouge(1900)

narin pekela dusuncen alaycı olabılır fakat ınsanları aşşalayacı söz kullanmamaya dıkkat edın ben bugun üzülürüm yarın siz daha üzülürsünüz bu sözü unutma derim.[hline]*Sevgi Dolu Insan Herseyi Yener*
Sosyal ağlarda paylaş

nikotinee ye shu sarkiyi armagan ediyorum

Tarkan - Kil oldum abi

ehu pardon yanlis yere atmisim(miyim acaba?)

said:
[Bu mesaj Draven tarafından zart zurt tarihinde değistirilecektir, simdilik yalnizca dalga geciyordur]

[Bu mesaj Draven tarafından 06 Mart 2003 01:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bende hangi yazıya baksam ve belden aşağı saçmalık görsem yazan kişi hep aynı oluyor, heryerde aynı kişi, aynı sorun...
said:
nicotinee, 05 Mart 2003 23:48 tarihinde demiş ki:
...nereye gitsem heryerde aynı sorun yasanıyor...
[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...