Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tavsiye

BlueIce

Öne çıkan mesajlar

7 günlük AO deneme sürecinden henüz çıkmama ve oyunu çok beğenip avatürkten 1-2 gün içinde sipariş edip en fazla 2 hafta içinde oynamaya başlıyacağımı düşünen biri olarak henüz nası bir karakter seçmeliyim ve hangi skillere yüklenmeliyim gibi soru işaretleri aklımdan gitmiş değil ...
Neler tavsiye edersiniz 7 günün çoğunu martial artist oynayarak geçirdim lvl 30 olmuştum güle güle dedim kendilerine :)
tavsiyelerinizi bekliyorum. Birde oyunda başlangıçta bana yardım edebilecek bi babayiğit arıyorum ... ehuehu şöle birkaçbin kredi fena olmaz hani yeni başlayan biri için :) veya şöle güzel buff vs lerle lvl 15 civarı giyebileceim cici bir zırh filan ...
ama en önemlisi skillerimi seçtiğim karaktere uygun dağıtmak için yardım istiyorum ...

Yardımlarınız için teşekkürler...
Sosyal ağlarda paylaş

Bazi Profesionlar oynamasi zordur bazilari ise kolay once nasi bi oyun tarzi istediginee karar ver nelerin zor nelerin kolay oldugun profesion secerken goreceksin mesela doc agent shade bunlari oynamasi zordur ama ( agenti oynamak cok zevklidir) zevklidirler . sen prfesionunu sec aslinin dedigi gibi sonra bakariz[hline]Jackal "Rojad " Carlos 202 Agent
Agop " 154 Soldier
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...