Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Böyle bir kızla karşılaşsam...

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

Allahım noolur günün birinde bu videodaki gibi bir kız bana çarpsın :]

QuickTime Programı yüklü olması gereklidir Bilgisayarınızda..
http://www.tfturk.net/mumi/patidown/SunfreshBabe.movDosya Boyutu:1.6 MBcık.[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Bir 31.10.20 05:58 Tarihli BonePart incisi: o ne uyumadan vurdurman mi lazim
Sosyal ağlarda paylaş

o olaydan sonrası önemli. ağlayıp kaçarsa peşinden koşup sakinleştirmek lazım mesela :)[hline]You want the Dark on the Lady of Pain? Get real! There ain't no dark, least, none that anyone alive or dead ever knew. Might as well make up your own, for the good it'd do you.
So what's the truth, then? Well, with most things in the Planes, the Truth is whatever you believe it to be. Simple as that.
Believe well, cutter.

[Bu mesaj Grudge tarafından 04 November 2003 13:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eheh çok salak bişeymiş yahu.
ne zaman şu "gözlüğü çıkardım, saçımı açtım, aniden taşlaştım" olayından vazgeçicekler?
hele herif kızın gözlüğünü çıkarırken kızın "ay iyi oldu çıkardığın, gözüme bişey kaçmıştı, bulamamıştım ne olduğunu, meğer gözlükmüş" bakışı da ayrı bi iyraaaanç.
Sosyal ağlarda paylaş

bak bana öle pehh. mehh. aman ha !! ben terliktende korkman basarım kalayı. Hem ne bilim senle onun arasındaki farkı resmin yok bir ikincisi geceleri hep rüyama avatardaki gibim görünüon ben terlikten cok ondan korkuyom :)[hline]Kibir En Sevdiğim Günahtır....
Othranx, 28 October 2003 17:45 tarihinde demiş ki: Helikopter Nasıl Uçar ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fist4n, 04 November 2003 16:24 tarihinde demiş ki:
güzel kız görmesek antalyada güzel diye herkese yutturcaksınız haa..

Ulan bu lafı yutmazsan senin kafana 1551 adet mermi yağdıracam ona göre :hrr: euheuhe :)[hline]Kibir En Sevdiğim Günahtır....
Othranx, 28 October 2003 17:45 tarihinde demiş ki: Helikopter Nasıl Uçar ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...