Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş - Sparta Prag Maç Topic'i...

bLaQ

Öne çıkan mesajlar

said:
Apache, 04 November 2003 19:58 tarihinde demiş ki:
Sparta Prag 4-1 alır.

o kadar da değil be abi. bence bu maç bitse bitse ya bjk ın galibiyetiyle ya da spartanın saece 1 farklı galibiyetiyle biter.

Bu arada Castigater seni forumdaki tarafsız tutumun için tebrik ediyorum. Senin gibileri görünce insanın beşiktaşlı olası geliyor. Umarım böyle devam edersin.

Haydi rast gele...[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Don't Cause any Trouble.

[Bu mesaj Solonor tarafından 04 November 2003 23:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
RONALDOOOOOOOOOOOOOooooooooooOOOOOOOO
rötarlı oldu ama anca bitti maç lol[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''

[Bu mesaj Darksun tarafından 04 November 2003 23:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel maçtı bjk lileri tebrik ediyoruz, şu keltoş herif nasıl kırmızı yemedi anlamadım. Bu arada hakem aslında kötü değildi o kadar da ilhan ın bir pozisyonunda penaltı verebilirdi, ama anladığım kadarı ile şarja izin veren, ucuz penaltı vermeyn bir tip hatta ucuz faul vermiyor.
Sergen çok klas asist yaptı, ama asist yaptı o top büyük ihtimal direğe çarpıp çıkardı gibi geliyor, hesaplarıma göre :)
Lucescu iyi değişiklikler yaptıda ben Emre yi filan alır sandım Ahmet Dursun topu götürecek tek adam değildi.
Ama emre son dakikada Gs yi geçen sene bir pozisyonda yaktığı gibi yakar diye koymadı bence :))[hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

oh be gol orucu bozuldu sonunda !
gol gelince nasıl sevindim anlatamam.. hakkımızdı !
çok şık bir goldü
iyi oynadık ama gol bulamadık ki gol bulamadıktan sonra iyi oynamak bir işe yaramıyor ne yazıkki..

yan hakem neydi öyle ya o ofsaytlar falan yalan yani..[hline]they say...
when you hunt the engineer - the engineer also hunts you
Sosyal ağlarda paylaş

The final whistle goes with Besiktas now in an excellent position in Group G thanks to Ronaldo Guiaro's late header in this 1-0 win over Sparta. Besiktas move up to second on six points, three behind leaders Chelsea who beat Lazio in Rome.[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

bence çıkacaz 2. tura öle bi his var birde gol attıktan sonra televizyona bi takım uygunsuz hareketler yaptım şimdi aklıma gelince gülesim geliyor " al ... dumun " tarzında euha[hline]KinGpiN the striked sazan
Emaleth, 07 July 2003 16:49 tarihinde demiş ki:
kafana terlik yiye yiye beynin sulanmış senin iyice.
antin, kuntin, gugurigu filan...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...