Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

L@m312 dogulur mu olunurmu?

Gilean

Öne çıkan mesajlar

Ya simdi gecenin bi saati akl1ma tak1ld1:Ddiorumki yani insan dodugunda icinde bir lamerlik varmidir?yoksa sonradan oyunlara baktikca falan mi olur..
Aslinda benim bir teorim var..Bence herkes l@m3rdir ve herkes l@m3r dogar..ama baz1lar1 icindeki bu istegi ortaya rahat olarak cikartir..bazilari diger insani ozellikleri yuzunden kendini tutar ve olmamaya calisir..
hatta aslinda lamerlik bir kin ve zevk duygu karisimidir..suna bi lamerlik yapsamda rahatlasam die eminim herkes dusunmusdur..
Her neyse fikirlerinizi bekliorum..[hline]Experience My Dead Side
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gilean, 06 Mart 2003 22:15 tarihinde demiş ki:
ya lamerlik bilgisayarda olmak zorunda diil..gerçektede olabilir bence

lamer tam olarak şey demek diimi hacker olduğunu sanan ama hackerlıktan sadece sub7 derecesinde anlayan adam diimidir? ya da işte hotmailın secret questionu ata ata tutturup sonra da "ACC hackledim" diyen adamlara lamer denmiyo mu? ben öyle biliyorum... yannışım varsa kafamı kırıp pekmezini akıtın...[hline] =o=
Sosyal ağlarda paylaş

'Lamer' dediginiz gibi, baskalarinin program/backdoorlariyla veya o secret question gibi bir yontemle biseyler yapip kendini hacker sanan tiplerdir.

En son gordugumde cs'de pusu yapana, uo'da kafasini calistirip taktik kullananlara lamer diye bagiriliyordu, tiksinerek Osi ve Daoc arayisi icine girdigim (parali yer daha seviyeli oluyo ne kadar olsa, ve en azindan Turk az) donemlerdi bunlar, simdi nasil bilmiyorum.

Ama illa ikincisi gibi (salak vs) kullanmak istiyorsaniz; benim birinci derece lamer gordugum kisiler, bu kelimeyi ikinci paragraf sekliyle kullananlardir. Ikinci derecede ise a-@, sş-$, ıi-1, o-0 gibi alfabe degisiklikleri yaratanlar geliyor.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
Level 50 Eldritch of Soul Reavers
Email: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

lamer loser diil o tamamen farklı.
ben loser ım mesela.
lamer dogulur baban lamer sa sen de lamer olabilirsin ehhe.
o yetişmenle ilgili haliylen.
genelde zengin + piç olanlar lamer olmaya eğilimli oluo gözlediim kadarıyla.[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

Ben lamer-ım
Sen lamer-sın
O lamer
Biz lamer-ız
Siz lamer-sınız
Onlar lamer-lar
sonuçta türkçede bir fiil görevide görebiliyormuş :)
bu arada lamerı nasıl telafuz ediyorsunuz
kimisi yazıldığı gibi lamer diye söylüyor
kimi leymer
kimi leymır
kimisi ise leymir dahada uzar ama aslı hangisi yada hiçbiri :)
kiki[hline]Thief of Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...