Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kokru filmlerinin aranan yüzleri.

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

said:
Popeye, 31 October 2003 18:32 tarihinde demiş ki:
babacumda seri katil tipi var ehe

boneda da tam tecavuzcu bakışı :))[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...

"Dönüş yok" filminde çaycıyı oynamıştım oradan aldım
nede olsa karakter rollerin adamıyım...[hline]Ve sen ben, değirmenlere karşı
Bile bile, birer yenik savaşçı
Akarız, derler gibi denizlere
Belkide, en güzeli böyle
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
amerikalı bi hatun arkadaş var ur a pimp demişti vaktinde
bende vay heralde karizma cool falan filan diye düşünüyoken pimp ne örendim gittim buna sen bana böle böle dmeiştin he anlamını bilmiyodum güldüydüm falan dedim buda güldü neymişki anlamı dedi
anlattım orendigim gibi tamam o anlamda ama biz burda o anlamda kullanmıyoruz falan dedi :)

sey gibi ya simdi tam acıklayamıyom ama ne bilim karizma falan filan güzel bişeydi simdi cıkaramadım :)

bu arada resimi asansör de cektiydim böle garip pozlar verim diye düşünürken pat bastım aha bole cıktı
photoshop da 2 efekt ekledim fazla bi oynama yok :)

i rule :)

ama illa psikopat bişi istiyosanız makina alimin altında yaparım bi güzellik
filmi ne zaman çeviriyoz onu soleyin bende camera var kafası kirlenmiş halde (sony dcr trv 110 e var bildiin kamera foto makinası deil yane)

kafasını temizletiyim çekelim bi güzel film ist de farklı mekanlarda aksesuvar lar falan ayarlarız sekil olur sonradan da cd ye bastırırız pati bulusmalarında dagıtırıs isteyenlere :)

ehaua nerden nereye ahanda fikir attık ortaya varım diyenler kimler şimdi :)[hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
bu arada film çekimlerine baslarsak businessman seni bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesinin kapısından koşarak kaçan bir tip olarak filme dahil edebiliriz ve sonrada sehir içi katliam başlar
sonra yolda yürürken karsına gogsu kıllı (kadayıf gibi) siyah saclı kilosu boyundan büyük olan bi tip cıkar onuda gruba alırsın , bitanede elf falan alırsın grubu kurarız alemin en komplex filmini hazırlarız valla[hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh ben zaten The Shining filminin ikinci versiyonunda Jack Nickholson'ın rolüne adayım. Cinnet geçiren abi rolünde. Dağılın lan topunuzu keserim.
Grubu kuralım bizde The League of Extrapsycho Gentleman adı altında. Bu arada Fizik profösörü görünümündeki BabacumMostors da bizim meslektaş çıktı iyi mi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
DynamicK, 01 November 2003 17:52 tarihinde demiş ki:

filmi ne zaman çeviriyoz onu soleyin bende camera var kafası kirlenmiş halde (sony dcr trv 110 e var bildiin kamera foto makinası deil yane)

kafasını temizletiyim çekelim bi güzel film ist de farklı mekanlarda aksesuvar lar falan ayarlarız sekil olur sonradan da cd ye bastırırız pati bulusmalarında dagıtırıs isteyenlere :)

ehaua nerden nereye ahanda fikir attık ortaya varım diyenler kimler şimdi :)[hline]Grandmaster Hamburger

hani sanki demişim daha önceden
up :)[hline]Grandmaster Hamburger
Kafes kuşlar içindir aslanlar kafeste dur(a)mazlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...