Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nickelodeon

smerten

Öne çıkan mesajlar

rugrats, pete&pete, aah real monsters
zaten bir klasiktir benim için.
clarissa gibi ilginç diziler de vardı.

kablotvde tekrar yayınlamaya başlasınlar hergün izlerim.

digitürkte ingilizce/türkçe seçeneği var die alcaktım ama çok az kanalın böyle seçeneği olduğunu gördüm. Hele Nick Tv'de türkçe seçeneği de yok..

Fox Kidste bir örümcek bir x-men dışında işe yarar birşey yok. Pinokyo, water melon gibi çok saçma çizgi filmler var.[hline]By Gamers For Gamers
Sosyal ağlarda paylaş

abi en önemlisini yazmamışsınız.

Rocko's Modern Life.
düyada yapılmış en komik üç çizgi diziden biri.

Rocko: aslında bi kanguru ama asla kabur etmez.her zaman bi wallaby olduğunu hatırlatır.
Heffer: obur,şişman,rahat, utanmaz, ,sakar ve çok iyi bi inek.
Filbert: gözlüklü ,utangaç ,ezik yavaş konuşan bir kaplumbağa[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Rocko ya güldüğüm kadar kaç çizgi filme güldüm acaba...
sonra Ren&Stimpy de süper komedi ayrıca nickelodeondaki en komik şey ise Prometheus & Bob abi süper bir kanaldır nickelodeon ama saçma sapan global guts falan gibi şeyler de var arnold mış işte real monsters mış falan onlar orta yani izleniyo en azından ama Ren&Stimpy, Rocko ve Prometheus&Bob muhteşem şaheserlerdir teker teker hepsinin gözlerinden öperim[hline]ö?
Sosyal ağlarda paylaş

fox kids de izlenilebilir cok cizgi film var benim izlediklerim: spiderman, cilgin korsan jack, 402 no lu sinif, bazen wunschpunsch (bole biseydi :) ) adams ailesi. daha vardir aklima gelenler bunlar ama pinokyo prenses sisi:p ve watermelon cok igrenc.
cilgin korsan jackin hep eski bolumlerini yayinliyor yinede favorim:)
Sosyal ağlarda paylaş

fox kidsde de bazı güzel şeyler var da nası diyim onlar daha bi "çizgi film" gibi. (bu nası bir tanımdır ey allahım.)
eek'în bi de domuzların olduğu 2 çizgi film var onların müziklerini sevdim güzel o girişlerindeki müzikler.[hline][i]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"[i]
Sosyal ağlarda paylaş

Evet evvelden kablolu tv de vardı. şimdi sadece digiturkte var. (anı: hatta hatırlamıyom kacıncı sınıf karneyı alıp eve gelmısımtım bı baktım 40 numarada bı kanal nıck'ın test yayını yarım yarım cızgıfılmlerı bole 1 saatte fln donmek uzere yayınlıyolar onu varya ezberlemıstım=hatta rugrats de kutulu bır bolum vardı)

pete&pete hasta bişey bence: cmts, pzr saat 1.30 da galıba (gece)

ingizlice olması bence okadar kotu degıl hakıkatten gelısıyo ınglızce..

rocko harbıden cook komıktır. ebebeyn cızgı fılmı sayılmasa bıle cocuk cızgı fılmı degıldır. :) wallby nedır ben bılmıyorum?

Ren&stımpy cok sevılır amerıkada fln. o barız ebbeyn cızgı fılmı dır ya cızgılerı fln baya kalıtelıdır.
promethus ve bob kablamm dıe bı programın ıcınde :) The End

rugrats turkcede yayınlanıyodu ben kucukken (kokarcalı bolumu hatırlıyom)

angry beavers. seslerıne hastayım hele bı bolumde kuculuyolardı ölürüm yani. mine, mine!

fox kids de guzel orda dıl secenegı oldgu ıcın daha da guzel bazen:
orumcek adam(efsane)
x-men(efsane)
cılgın korsan jack
402
luı
hepsı baya eglencelı (walter melon okadar da cırkın degıldır hafıf ti ye alma var onda[hline]Duxus
---------
blackchaos, 09 June 2003 23:22 tarihinde demiş ki:
allaha yakın bana uzak ol
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 20 August 2003 20:05 tarihinde demiş ki:
Rocko'yu nasıl unuttum ben aaah!

ingilizce olması bence çok kötü.
tamam benim ingilizcem çok iyi, herşeyi anlıyorum da,
ana dilinde birşey izlemek/okumak çok daha zevkli.

Hem biz dublajda çok daha iyiyiz.[hline]By Gamers For Gamers

kımı ınsanlar karsı gelsede hakıkatten dublajda baya baya ıyı bır ulkeyız..

ana dıl konusunda haklısın %100 katılıyorum[hline]Duxus
---------
blackchaos, 09 June 2003 23:22 tarihinde demiş ki:
allaha yakın bana uzak ol
Sosyal ağlarda paylaş

said:
smerten, 20 August 2003 19:59 tarihinde demiş ki:
wallby nedır ben bılmıyorum?

abi wallaby sadece kuzey avustralyada yaşayan küçük sevimli bi kanguru türü.

rocko'nun dublajı kadar başarılı bi dublaj görmedim şimdiye kadar.belkide türkiyede bu kadar sevilmesinin neden birazda budur.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

fox kids'te kötü köpek var o birkaç bölüm iyi gidiyor sonra kendini tekrarlıyor.
nick.i eskiden çok izlerdim..şimdi pek izlemiyorum arada bir clarissa'ya denk geliyorum melissa joan hart'ın 16 yaşında nasıl bu kadar çirkin olup 20'sinden sonra nasıl güzelleştiğini düşünüyorum...

[Bu mesaj regulus tarafından 21 August 2003 16:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...