Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

atlantisle gelen irklar

daverc

Öne çıkan mesajlar

Shar Stats:
Str - 60
Con - 80
Dex - 50
Qui - 50
Int - 60
Pie - 60
Emp - 60
Cha - 60

Frostalf Stats: (EDITED)
Str - 55
Con - 55
Dex - 55
Qui - 60
Int - 60
Pie - 75
Emp - 60
Cha - 60

Half-Ogre Stats:

Str - 90
Con - 70
Dex - 40
Qui - 40
Int - 60
Pie - 60
Emp - 60
Cha - 60

albionun str hibin cos midin piety acigi kapanmis[hline]Acilarin Cocugu:(
Sosyal ağlarda paylaş

80 con 50 dex/qui le ranger mı olur? tank yapar bunlar adamı bea[hline]trees and I are one
Mirluin lvl 16 student in K.A.L. (neophyte fletcher)
sap doğdum sap giderim...
[bu mesajın Mirluin tarafından 15 September 2003 10:26 tarihinde değiştirilmemesinin sebebi mesajın bu tarihten sonra atılmış olmasıdır]
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten bu statlara sahip simetrik class lar mevcut. Mesela dwarf hunter lar, runemaster lar var. Troll bonedancer lar var
Highlander scout lar var.
Öte yandan lurikeen champion lar var. hatta sanırım hero bile olabilyolar artık. Birkeresinde saldırdığım bi lurikeen bacak kadar geyiğe dönüşmüştü ama konuyla alakası yok.[hline]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.
Sosyal ağlarda paylaş

hadi luri dex/quickness (vede kolay saklanmak) için hero oluyoda... büyücü str i naabcak artık büyüyü bırakıp asayla çat çut dalcak heralde[hline]trees and I are one
sap geldim sap gidicem...
[bu mesajın Mirluin tarafından 15 September 2003 10:26 tarihinde değiştirilmemesinin sebebi mesajın bu tarihten sonra atılmış olmasıdır]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mirluin, 26 October 2003 22:59 tarihinde demiş ki:
hadi luri dex/quickness (vede kolay saklanmak) için hero oluyoda... büyücü str i naabcak artık büyüyü bırakıp asayla çat çut dalcak heralde[hline]trees and I are one

troll bonedancer lar aynen dediğin gibi staff la daliyorlar "100 str" diye :)[hline]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.
Sosyal ağlarda paylaş

halfogre wizard olamiyo malesef :)
asil theurgist olabilseler cok iyidi

ama sadece cabby ve sorc olabiliyorlar
(nasıl ogre mind buyusu yapar diye soranı vururum)[hline]Kalima..........Minstrel of The Hun
Jenissary......Scout of The Hun
Gon.............Armsman of The Hun
www.the-huns.com
Sosyal ağlarda paylaş

peki yeni classlar hakkında bilgi varmı?[hline]trees and I are one
Sosyal ağlarda paylaş

aynen yaa pad te bekliyodum bi baktim onumde bisi duruyo bu ne lam gene frontierden charm etmisler mob getirmisler dedim sonna bi click ledim ustune theurgist cikti :)[hline]Gladric lvl 50 Mercenary rr7 - Kay
Gwaledric lvl 50 Armsman rr3 - Kay
Yettimgare lvl 50 Thane rr3 - Merlin
Sosyal ağlarda paylaş

yeni class yokmu!? aaa şimdi yıkılanzi...[hline]trees and I are one
Sosyal ağlarda paylaş

aaa olurmu animist, valewalker... hadi animist orta yere şatosunu kurmadan çok başarılı olamıyo rvrde ama valewalker çok eğlenceli, hibernialı olduğum ve vwdan dayak yemediim valewalkerım 14 (2.6 tnl :P) olduu için rvrde nası bilemem ama savage hikayesi: şimdi biz yaklaşık 1,5-2 fg geziyoduk emainde savage grp diye bi olay vardı adamlar ünlü olmuş 4 savage, 1 healer yada 2 bi taneside casterdı tabi ben lvl 40 olduum için daha pek tanımıyorum karşı taraftakileri adamların yanına gittik... /rel hele ben lvl 40 olduum için (biraz rp aliim sonra lvl atlarım diye düşünüyodum) adamların rüzgarından nezle olarakmı öldüm nooldu göremedim lagda vardı çok komikti yaw... başka bigün yine 1,5/2 fg alble bu fg aynı elemanlar karşılaştı hmg odin's in altında bende içerdeyim pencereden seyrediyorum bunlar kapışmaya başladı bende yukardan caster interrupt falan ediyorum rapid firela mezz falan bozuyorumki güçlü olan fark atmasın zavallılara, ilk başta savage grubu çuvallıyo gibi görünsede adamlar rezzlediler falan yere serdiler bütün albleri bende yukardan bi rapid fire yollayıp arkaya kaçıyorum stealth oluyorum yine rapid fire... olay bitti en beleş rp alan ben oldum, adamlar beni aramak için yukarı çıktığında ben çoktan arka pencereden aşşaa atlamıştım (bu hikaye yazış gibi görünsede doğrudur, adamlar yüksek rr ama bizdede vardı bikaç tane yüksek rr hepsini serdiler)
ek: oh destan yazmışım ehuhe :D [hline]trees and I are one

[Bu mesaj Mirluin tarafından 31 October 2003 22:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...