Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rover214 si Tek kapi

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

• Admin

Eveet ilk göz ağrım be , içi bmw 320 den falan geniş, arka diz mesafesi gayet iyi, sonracıma orijinalliği hiç bozulmadı mesela camlar otomatik degildi hiç ellemedik aynen öyle, jant kapagı calınmıştı ingtereden getirtildi yenileri zaten türkiyede yokmus. sonracıma aracın motor %50 rektefiye oldu bakımdan geçti komple, 4 teker değişti gt3 takıldı,

kazası falan yok

araç 1.4 motor
103 beygir
1994 model
eski kasa (gördügünüz üzere)
89k km de
nekadar yakıyo ?
cevap: 130-140 la gidiyom diyelim
160-170km arasında çeyrek depo yakıyo
kurşunsuz benzin 25-30 milyona denk geliyo buda

7000 $
düşünen varsa :)[hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel araba. Ben olsam bunu satmazdım. Güzel bir tek kapı ayrıca diğer arabalardan farklı ve özgün olmak güzel bir duygudur.

Motorun biterse ve buna yatırım düşünüyorsan 1.8 lik ZR motoru (160 bg), şanzımanı, aktarmaları ve frenlerini yenilemek güzel olur. Mis gibi baştan yaratırsın. Yeni arabalardan alamadığın zevki eski dostuna bakarak almak bence daha güzel.

Tabi bana ne bundan dersen o başka konu.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada ben bu arabaya bindim aciip tatli bi sesi var sirf sesi icin alinir. Sizde binin bi deneyin diyecem ama sakin ha dyna kullanmasim adam bi felaket...

Bu arada alet 1.4 ama bayaga seri...[hline]You Are all Ggoing to DİE down here...
www.sylveria.org
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ühü gitti alet babam anlaşmış arkadaşı ile
:)
kaça satıldı sölemicem eheh
1 ay sonra falan vericez simdilik kullanıyoz yeni bişi alana kadar

yeni araba büyük ihtimal le lacivert megane coupe olucak herhalde ama belli deil daha :)[hline]Grandmaster Hamburger
Kafes kuşlar içindir aslanlar kafeste dur(a)mazlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...