Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok accayip, eşek, gibi; öküz kadar MUTLUYUM

smerten

Öne çıkan mesajlar

Carpe Diem olsun abı hayat felsefenız.. bızım olmadı sızın olsun... karıymıs kızmıs bowerın bak bonparta ohhh ne ala ne deme???

bazen olmuyo bea koc[hline]a.k.a. Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Nasıl alıntı yapalım?/Nasıl imza atalım?
---------
Allah kahretsin! Kış geliyor ve benim damarlarımda bahar dolaşıyor!
---------
My life? Working in Progress!
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi ben anlamadım ..

penguien seviyomuş ,sen bunu hatırladın aldın bi' tane ,verdin ona ... eee peki sonra ... belli bir hayranlığın vaR bu kıza karşı sanırım ,aşk değil henüz ..

insanoğlu çok garip ya .. daha doğrusu dişiler çok güçlü yaaa , hepimizi dünya üzerinden silip atacaklarRrrrr !! ..hayıııRRrrr !!! ....[hline]Novice Civil Engineer
Sosyal ağlarda paylaş

henüz anlamış değilim onları ... durağan bir yapıları var gibi ; anlaşılabilirler ,bir yandan kırılganlar , bir yandan da güçlü görünme uğraşındalar ; bunu kanıtlamak ister gibiler ... Kesinlikle bütünüyle ortak değiller , her birinde çok farklı sırlar ,keşfedilecek çok farklı tatlar ve acılar var ...

ve rol yapma konusunda uzmanlar ...[hline]Novice Civil Engineer
[edit :Şöyle bi' baktım da güzel yazmışım he ?]

[Bu mesaj odchu tarafından 02 November 2003 04:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

duygusal olarak gucluler, erkek zayif. fizikselde tam tersi olsa da. duygusal olarak etkin olduklari icin onlarin icinde bulundugu inanclari, yargilari eninde sonunda duygusal olarak onlardan etkilenen erkege de cesitli oranlarda yansir. etkiler. karisina bak kocasini al gibi.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Halfmumi, 31 October 2003 10:56 tarihinde demiş ki:
Sam usta gelsede yazsa yorumunu alsak ;][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Bir 31.10.20 05:58 Tarihinde BonePart incisi:o ne uyumadan vurdurman mi lazim

bu konuda çırağım denebilir, uzun hikaye.. :)

ha yok bölü açılsın konusunda dediysen, bakıyorum bu başlıklara, aynı isimler hemen hemen ayynı şeyleri yazıyor çoğu zaman, birkaç kere bakınca herkesin düşüncesini görmüş oluyorsun. sonrası, daha ötesi yok, tartışılacak ya da deneyimleri paylaşacak bir durum da oluşmuyor.

mesela şimdi bu arkadaşpaylaşmakistemiş sevincini de, "konuştuk hohohoyt" dışında bir durum yok. e şimdi nasıl bir yorum yapalım ya da ders çıkaralım, ne söyleyebiliriz?

bu saatte de kafam durdu iyice, daha çetrefilli bir felsefe yapacaktım oturmadı.. :-p[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

eh...Konu aşk acısı olunca benden yazacak şey çok,ama klavye erir diye korkuyorum..

Kafamı duvarlara vurasım geliyor bazende,geçmiş aşk hatalarını düşünüp.

"Ulan söylemeseydim" diyen var mı başka? :][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Bir 31.10.20 05:58 Tarihli BonePart incisi: o ne uyumadan vurdurman mi lazim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...