Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kontür algoritması

mp3

Öne çıkan mesajlar

Ya aşağıda bi konu açılmış bende soliyim dedim. Benim bir arkadaş ar telefonunda 9 bin küsür kontür var. Acaba bu adam mal mı? Yoksa bi şekilde algoritmayı mı çözdü. Nedir çıkamadım işin içinden. Bide deil 9 bin 9 kontürü bir arada görebilecek parası yok herifin..
Sosyal ağlarda paylaş

benim bir arkadaş gözlerimin onunde sallayarak girdi ve 250 kontor tutturdu.
Ama nasıl oluyor hiç bir fikrim yok..
1. kere girdi sallayarak olmadı
2. kerede 250 kontor yukledi..

Bende 1-2 defa denedim :P Hatta şu an evde yaklaşık 60-70 tane kartım var..Yüklediğim.Bir ara boş vakitte aralarındaki fark a bakacağım :p Nasıl oluyor felam die..[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Fear?i dont know what is it?..[Downloadable Avi]
Sosyal ağlarda paylaş

turkcell in kontör algoritmasını dünyada sadece 3 bilg. müh. ün bildiğini duymuştum (türkcell in adamları :) )
algoritma herhangi bi şekilde çözülse bile yedeklerinin olduğunuda duymuştum[hline]I wish you were rain, then i could go out and drown myself in you!
Sosyal ağlarda paylaş

her algoritma bilem çözülür. Bugün dijitürk bilem rahatlıkla çözülüyorsa. O da çözülür. Ama turkcell dekilerde boş değildir o kadar sistem yaptılarsa bunun da önlemini almışlardır. (almamışlarsa batarlar orası ayrı :) )[hline]NO PAIN NO GAIN

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jaan, 29 October 2003 12:28 tarihinde demiş ki:
her algoritma bilem çözülür. Bugün dijitürk bilem rahatlıkla çözülüyorsa. O da çözülür. Ama turkcell dekilerde boş değildir o kadar sistem yaptılarsa bunun da önlemini almışlardır. (almamışlarsa batarlar orası ayrı :) )[hline]NO PAIN NO GAIN

digitürk yavaş çözülsün.çözende bana bi gelsin.
digitürk şifrelemesi çözülmüyo kopyalanıyo.fark var.[hline]Mazhar Alanson-Cem Yılmaz:
Bir zamanlar fırtınalar estirirdim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pisko, 29 October 2003 13:28 tarihinde demiş ki:
bide son bi soytlenti var
10 yazip kendi numarani yazip 2277 ye gonderin 3-4 defa arka arkaya yapin size kont geliyomus. bilmiyorum denemedim .[hline]:tebrikz:

hmm sanırım seni keklemişler :( :(

ama algoritması çözülmüş olabilir ya uzun süre düşünülürse çözlebiliyodur yani
mesela Warcraft3 orjinal cd-key çözülmüştü, tık tık kopyalıolardı orjinalleri... Aynısı bunda nie yapılamasın ki ?
Sosyal ağlarda paylaş

ya hep merak ettiim bişi var
şimdi kontör yüklemek için aradıımızda bi bilgisayara bağlanmıomu
sora numaraları giriyoruz, bu programda işte belli sayıları çarpıyo bölüyo topluo fln sonuç belli bi cvpsa kabul ediyor vs vs.. ( kısaca algoritma fln)
yani arayınca bağlandığımız bilgisayarda yüklü çok basit bi program diilmi şimdi bu ? bu program netten herangi bi şekilde çalınamazmı ??? zor ama imkansız diil sonuçta türkcellde çalışanlar ulaşabiliyo o programa.... sonuçta karşı tarafdaki de bi bilgisayar, kendi modemimizden arayıp ona bağlanılamazmI?? ( çok mu film izliyorum :P )
neyse çok cahilce bi fikir oldu ama imkansız diil bence...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben çözdüm ama kimseye söylemem.[hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Elf Gibi Sokarım(ok bakımından)...

DiaBoLiC, 15 September 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

bir kaç arkadaş vardı American express kredi kartları falan limiti çok yüksek kredi kartlarının bir şekilde şifrelerini falan ele geçirmişler vede internet üstünden kontur alıolardı belki öyle bi şey olabilir bilmiyorm ama yapılıyordu böyle birşey.[hline]
...Me
DiMarziolu Strat Squier satılıktır.
* Bu sayfadaki içerik, yazanların kişisel görüşlerini belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya da msl $unu du$unmu$tum ben :

Msl bi arkımız 100 250 500 farketmez bi kontor kartı aldı... Aynı anda saniyesi saniyesine girersek bize kontor gelir mi acaba deneyen oldu mu hic ben denicem yakın bi zmnda ama once alı$tırma yapılmalı tabi ...[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

İllede algoritma olması gerekmez periyodik olarak belirli rakamları random olarak db ye kaydederler ve kontör olarak basarlar.
Satış sonrası kontör yüklenirken bilgisayar bu numaranın database'deki numara ile uyuşup uyuşmadığını kontrol eder ve uyuşuyorsa kontör yüklenmesini onaylar.

Böyle bir sistemde olabilir ve çözülme riski olan bir algoritmaya gerek kalmaz.

Ayrıca algoritmayı çözse 10 bin kontör olmaz milyontane olur diyen arkadaşa sölemek isterim.
Bir insan milyontane kontör ile dolaşıyorsa enselenmesi an meselesidir.
Ayrıca belirli olan kontör numaraları war ve bunlar basılmış.
Bir kişi gidip kontörü alıyor ve çalışmıyorsa bunu geri iade eder
Çalışmayan kontörün kimin numarası tarafından yüklenmiş olduğu tespit edilebilir.
Bu daha önce yüklendiği için parayı werip yükleyemeyenler arttıkça ve bunlar incelendikçe kontörleri yükleyen kişi çok kısa bi sürede enselenir.[hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

microtime() ile ilişkilidir o. Yani tamamen matematiksel bir algoritmaya bağlı değildir.

Hatta ve hatta, bir TV kartından alınan cızırtılı bir görüntünün bir row'undan üretilmiş bir sayı daha da random olacaktır :)[hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..
Ethernass Sys. Adm., Sys. Security Prv., Ethernass Rsp.
www.ekohost.net
]www.ekohost.net
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...