Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sınavlar

Forseti

Öne çıkan mesajlar

Bir dahaki haftaya 13 tane sınav var. Ben böyle sınav haftasının...... Sizin de böyle durumlarınız var mı paylaşalım acılar paylaşıldıkça azalır misali.

P.S.:Hem de 2. sınavlar başladı ondan sonraki hafta da veli toplantıları...[hline]Askinos, 06 July 2003 20:19 tarihinde demiş ki:
Kendini deleni Allah'ta deler gibi bir atasözü çıkarabiliriz burdan
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aslında o hafta yarın gün fln dersler yapılmıyo sınavlar 1 er saat aralarında 45 er dakka ama o bile aşırı kasıyo ya mantar dan mantara koşacaz[hline]Askinos, 06 July 2003 20:19 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

lise kacsin?
yurt disina basvuracak olan IB okuyan lise son koc ogrencisi olarak konusuyorum
Lise hayati basit!
Hele lise sona kadar olan sey cok basit
11 ekim de SAt sinavimiz vardi, ona girdik
sonra sinav haftasi basladi, 2 hafta boyunca surekli sinav olduk, sali gunune kadar 2. haftanin
onlar bitti
tabi bu arada hocalar acimadan odevleri veriyorlar, lab report lar falan yaziliyor, ki onlar alikanliktan sayilmiyor artik.
Surekli universite basvurulari icin yazilna essayler degistiriliyor, kontrol ediliyor bir daha degistiriliyor, universite basvuru formlari bir daha gozden geciriliyor. BU arada yarin olan SAT ye calisiliniyor. Sosyal dertleriydi uykusuzluguydu ekleniyor ustune.

Ben 3 senedir liseye giderim, harlik falan atladim, lise sonum su anda
25-29 ekimde 5 gunluk bi tatil cektim pazartesi sali okula gitmedim, ve carsamba gunu aksam, mutluydum. Resmen bir tatilin anlamini anladim, bos oturmanin rahatligini farkettim.

Bunun daha universitesi var, yazimin 6 haftasini basvuracagim uiiversitede normal bir grencinin 1 donemde aldigi iki dersin 6 haftaya yogunlastirilmislarini alarak gecirdim. Cuma gunleri hafta bittiginde sevincimiden agladigimiz zamanlar, pazar gunleri eger sabah basladigimiz grup calismasini aksam 8 den once bitirebilirsek yaptigimiz masa tenisi turnuvalari oldu. Ki asil universiteye gidenleri dusun bi de orda.

Simdi sen 13 tane sinavim var diye sikayet mi ediyorsun?
GUnu gunune calisan adama hic biri koymaz o sinavlarin. Derste hocayi dinleyen adama hic biri koymaz. Lise boyle bir seydir, derste notunu alirsin, anlarsin herseyi aksam anlayip anlamadigini bi daha kontrol edersin. Sinav oncesi aksami oturur bakarsin hangi kohnlarim eksik, onlari calisirsin. Ve biter. Yok ben tembelim diyosan, hocanin verdigi dersten o derste anlatilan konuyu hatirlayarak degilde, derste yaptiginiz geyige gulerek cikiyorsan, calismiyorsan, yakinmaya hakkin yok.[hline]Var var var.
-A Khajiiti Saying
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam benim için de senin dediklerinin aynısı geçerli fakat kimya ve fizik için gerisi ciddi ezber bizim okulda mantık fln bi *okuna yaramıyo Fransızcayı Tarih i Edebiyat ı ingilizce yi sadece mantıkla asla yapazmasın yoksa ben de sadece öyle mantıkla anlaışılsın kısmındayım ve bunlar sadece yukarıda belirttiğim 2 ders için geçerli gerisi ciddi yalan oluyo. Geçen sene senin dediğin gibi yaparak 4.2 ortalama geldi ama daha yüksek olamsı için daha da kasman lazım
*!atılacak olan taş ve sopalardan kaçarak uzaklaşır*[hline]Askinos, 06 July 2003 20:19 tarihinde demiş ki:

Lise 2 bu arada

[Bu mesaj Forseti tarafından 31 October 2003 21:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sana mantik kullan diyen oldu mu
ben sana zeki olacaksin demedim
TUrk egitim sistemi senin zeki olmani istemez, esekler gibi calismani ister,
IB dede oyledir aslinda, mantik seni bir yerden sonra kurtarmaz hale gelir.
Kimya sinavina girersin, 40 dakkan var, onunde 8 sayfa var. Sorular short essay sorulari. Naapicaksin?
soruyu okuyacaksin, hangi konu oldugunu tespit edeceksin, sorunun istediig sekilde konuyu anlaticaksin.
Senden ezberlemeni istiyorsa ogrenerek ezberleyeceksin.

Benim dediklerimi tam yapan kisi ogretmenlerin ideal ogrencisidir, ve daima 5.0 alir
demek ki sen tamamini yapmamissin, ama merak etme, kimse yapmiyor :)[hline]Var var var.
-A Khajiiti Saying
Sosyal ağlarda paylaş

bu zınav haftası olayı bizde de var maalsef

bide sorular normal olxa hadi neyse abi adamlar gidip güvenderin bireyin zaferin en kazık sorularını soruyorlar.

bizimde 11 civarında sınavımız var haftaya :([hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Sınavların sayısı değil zamanı önemli arkadaşlar. Misal kocaeli üni. mühendislik prefabrik fakültesinde okuyor olsaydınız sınavlarınız bayram tatilin ortasındaki "cumartesi" günü başlayabilirdi.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...