Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Köprü inşa oyunu.

GE-TA

Öne çıkan mesajlar

9'a geçtim vallahi.
bu arada arkadaşlar hepimiz hıyarca oynuyoruz. adamlar boşu boşuna nehirin veya denizin dibinde nokta vermiyorlar bize. biz çakal gibi kendimiz de ayak yapıyoruz köprülere. halbu ki bi tek o noktaları kullanmamız lazım normal şartlarda[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jadelith, 05 September 2003 23:54 tarihinde demiş ki:
abi 11. bölümü 19000 dolar harcayıp bitirmiş öküzler
ben 77000 ile anca bitiriyorum
valla buna tek şey denir
:tebrikz:[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!

ben 34000'e bitirdim. köprünün hiç bir yeri yıkılmıyor bi de maşallah.[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

8 tiksinç uzunmuş ama kurduktan sonra gerisi kolaymış. hatta 50k paranın 17ksını harcayarak yapılıyormuş
9 ise evlere şenlik. kurdum köprüyü geçirdim, bitti filan ama tren daha yoldayken 5-6 parça koptu ama köprü ayakta durmaya devam etti. süper bir köprü kurmuşum, kamikaze parçalar doluymuş her yanı eheh.

bu arada 10'da mucize yaratmamızı istiyorlar heralde. 20 parçayla orayı nasıl yapacağım aklım ermedi. ayrıca o tepedeki noktayı ne yapacağım? rampa mı istiyor anlamadım ki..
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar,

said:
sostizm, 08 September 2003 13:59 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar bende bir sorun var sanırım....

Fontları göremiyorum. Yani program çalışıyor ama ne imleçi ne de yazıları görebiliyorum.Köprüler görünüyor ama yazılar okunmuyor... Karşılaşan var mı?

Demiştim ama sanırım kimse böyle bir sorun yaşamamış...
Daha önce GTA 3'de de olmuştu bi patch indirip çözmüştük. Şimdi çözümsüzüm ve ÇOK MERAK ETTİM bu oyunu. Lütfen bi ucundan tutuverin.
Sosyal ağlarda paylaş

ehoe
10 çok geyikmiş, yaptım.
11'de 26800 filan yaptım ama tren geçtikten sonra köprü yıkılıyor.
ayrıca savelerdeki şeyler ohannesburg yani. herifler sanat eseri yapmışlar ehe. ben odun gibi her bölümde yastık kasıyorum. ayrıca adamların yaptıklarını aklım almadı. herifler yukarıdan destek çıkıyorlar ama yukarıdaki parçalar nasıl ayakta duruyor mantığım almadı bir türlü. ben yapsam olmaz öyle, durmaz yani.
12'yi gördüm yine gözüm korktu. 16000 para ile mucizeler istiyorlar yine. neyse başka vakit kasarım.
Sosyal ağlarda paylaş

mulayim o destekleri anlamak için sanırım mimar olmak lazım bende bi b.. anlamadım çünkü LOL[hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

sitesinde , bridges bölümünde Super Train var bir bölümde kesin çekin. adam gemi yapmış ya harika birşey[hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

bn su an lemonade tycoon oynuom o da hasta etti bi yandan winamp acık bi yandan burdayım ehhe statta satıs yapıom su an 150 $ rent verdim amaa populary arttıkca feci para yapıo :D[hline]BabacumMostors, 09 August 2003 15:39 tarihinde demiş ki: ne demis aceb ?
kız ayarlamaya niyetli arkadaşlar...

hiç durmayın bugünden dershanein kapısına yaldırın zaten kızlarda sizi bekliyorlardı "gelselerde versek" diye...

yok ulan öyle şey adam gibi oturup çalışın

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
Salieri, 22 September 2003 17:52 tarihinde demiş ki:
geçmişte kalmış bir konu ama kafayı yemek üzereyim..15.level a geldim ve bi şekilde köprünün sonunu daha yüksek bir yere bağlamam gerekiyor..geçebilen varsa ben geçtim desin yeter..kesinlikle yardım istemiyorum!

geçtim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...