Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bi yer Son Yuva veya Sıçrayan Midilli gibi...

Aurora

Öne çıkan mesajlar

Geçende arkadaşımla konuşurken 'ya şöyle masallardaki hanlar gibi bi hava verecek cafe falan olsa, şömineli vs.' dedik, benim de aklıma size sormak geldi.

Bildiğiniz böyle bir yer var mıdır İstanbul'da?[hline]güneş ve yıldızlar varken elmaslar yeterince parlak mı?
Emekli Irda
Sosyal ağlarda paylaş

sen mekan arama bence her barda masaya yumrugunu vurup...

"HANCI BIZE ET, SARAP, BIRAZ DA KADIN GETIR!!!"

... diye bagir. Arkadasdan ogrendik acayip zewkli :P[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

biraz et ve biraz şarap olabilir ama biraz kadın nası oluo ??[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bara gideceğin gruptaki herkez 2 metre boyundaysa gayet rahat her barda deniyebilirsin. Eylenirsinde...
Ama ben yapmam öle bişi, malum.[hline]Avatar the Fallen
Ben Şeytanın yeryüzüne düşen gölgesiyim]Ben Şeytanın yeryüzüne düşen gölgesiyim
Senko, 28 October 2003 23:30 tarihinde demişki:
Aket İlerde Butterfly yiyecen
Sosyal ağlarda paylaş

Valla benim bildiğim tam bi Osmanlı Kervan Sarayı gibi bi mekan var ama Birahane uyarsa söle adresi yazarım??????[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Mandooo : Köyünden kopup paticik alemine dalan ACILARIN ÇOCUĞU!!
Sosyal ağlarda paylaş

su inanilmaz bayat rezaleti yapmadan edemiicem hazir yeri gelmisken:

"Abi o kadar aradim saklikent'i bulamadim... saklamislar serefsizler!"

birde eskiden Kayip varken soyle bir versionu wardi...

- Kayip'a gel
- Iyi de orayi kaybetmemisler miydi?

*!"Run to the Hills" esliginde kacar*[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

Bi arkadaşım ve dayısı böyle bir cafe açmayı planlıyolar. İçerisi aynen böyle olucak ve oldukça hoş olucak. Şimdilik uygun dükkan/yer arıyorlar. Olmazsa Kendileri yapıcaklar. İnşaat falan yani. Frp cafe olcak elbette. Yer olarak sanırım anadolu düşünüyolar ama emindeilim bu akşam sorarım yarında ayrıntılarıyla yeni bir topicte açıklarım hatta resim falanda koyarım..[hline][/b]F-R-P konuşmalı barbut oyunu...[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Şuanda bildiklerim şunlar(çoğunluğunu bu akşam arkadaşımdan öğrendikten sonra yarın topic olarak yazıcam) :
*Cafe 3 katlı olucak. +bodrum/mahzen
*İlk kat Romanlarda okuduğumuz "Han" tarzında olucak;Büyük bir şömine(kışın tek sıcaklık kaynağı olucak), ortalama 7-8 tane saklıdaki masaların 2 katı büyüklüğünde ahşaptan (meşe palamudu ağacından falan) masalar+sandalyeler,Mutfak+Bar.
*İkinci kat;oyun odaları (sanırım 5 veya 6 tane orta büyüklükte odalar olucak.
*Üçüncü kat; Ufak bir kütüphane (evet yanlış okumadınız burda raflarda birçok frp materyalleri+frp romanları olucak), Özel oyun odaları 2 tane galiba fazla olcağını sanmam ee özel çünkü :lol:
*Ayrıcada eğer olursa ve paraya kıyabilirlerse 4.katta ta insanların kalabileceği han tarzında odalar olucak. (yarın geniş bir şekilde açıklicam sabır...)
*Hanın duvarlarında falan kılıç,kalkan,balta,yay vs vs eşyalar asılacak ki ortama hava katsın. Handa asla müzik çalınmicak. Sadece Blind Guardian yada Han müzikleri olucak. Çalışan insanlar yada insan ( :-P ) FRP bilgisine sahip olucak ve gerektiği zaman RP ile yaklaşan insanlara karşı aynı derecede karşılık verebilecek. (ee buda demek oluyoki karşınızda ööle eminem t-shirt'ü giyen hipapçı yada ööle bişeyden çakmayan biri olmicak. (Eğer başarırsam bu "BEN" olucak :lol: ) Bodrum a ne olucağını bilmiyorum...

Şimdilik bukadar yarında acayip açıklicam ayrıca han için bakılan yerleri gereken şeyleri, düşünceleri olası zamanı yazıcam... İyi akşamlar...[hline][/b]F-R-P konuşmalı barbut oyunu...[b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...