Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

29 ekim cumhuriyet bayramı

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

cımhuriyet bayramı rezaleti die bişiy yazcaktım bn de vazgeçtim sırf yoklama vermek için sabahın altısında kalkıp okula gittim hoca bi çizgi çizdikten sora da okuldan çıktım budur yani rezaletin önde gideni
yazık ama hazırlıklara acıdım hepsine ceket faln giydirmişler yürütüyüolardı soğukta
Sosyal ağlarda paylaş

ben walla maltepe stadyumundaki törenden yeni çıktım geldim sanırım fener yolunda tören alayı varmış kesin onada katılcam.....bu gün en büyük bayramımız eğer size birisi bayramınız MÜBAREK olsun diye bi espiri yaparsa Atatürk genci olduğunuzu kanıtlayın gömün kafayı suratına......şahsen ben öyle yaptım.....:D[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Mandooo : Köyünden kopup paticik alemine dalan ACILARIN ÇOCUĞU!!
Sosyal ağlarda paylaş

ulan 10 yıldır bandoya katılan öğrencileri ertesi günü izinli sayardı okulumuz, çoğumuz hatta hepimiz o yüzden girmiştik bandoya o kadar öss telaşımızın arasında
adamlar yarın okula geliyosunuz dedi ya
soğukta beklemekten de nezle oldum zaten
selam verdik borçlu çıktık ya
koyim böle işe[hline]Lifestyle C&C
Sosyal ağlarda paylaş

cumhuriyet bayramını kutlamadığımız, üstgeçitlerde "cumhuriyeti ve demokrasiyi seviyoruz" yazılarını görmediğimiz zaman cumhuriyet yönetimine geçmiş olacağız. inşallah torunlarımızdan önce görürüz.[hline]Cüneyt Arkın, 23 July 1978 16:16 tarihinde demiş ki:
BIRAK O KIZI!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
stilwater, 29 October 2003 21:58 tarihinde demiş ki:
Cumhuriyet Bayaramını kutlamak iyi guzelde, 80.inci yılda bile hala yeni bir marş bestelemekdeki beceriksiliğimiz, 80.inci yılda hala 10. yıl marşını çalmamızda o derecekötü. 10 yıl marşı güzel tabi de, yeni başka marş besteleyemiyoruz. Yetenek mi yok?

Arkada$Im 80. yIL mar$I 100. yIL mar$I çoktan besteLendi...

Ama ben 80. yIL mar$InI dinLeyince iğrendim çok basit oLmu$ aLttan bi orgun çIkardIğI cIs tak cIs tak gibi ses bütün müziği ve sözLeri bastIrmI$ ve çök kötü oLmu$...

Yine En güzeLi 10. yIL mar$I...[hline]icQ=135954330
sakIn tIkLama ziLyon tane pencere acILIr
Sosyal ağlarda paylaş

said:
stilwater, 29 October 2003 21:58 tarihinde demiş ki:
Cumhuriyet Bayaramını kutlamak iyi guzelde, 80.inci yılda bile hala yeni bir marş bestelemekdeki beceriksiliğimiz, 80.inci yılda hala 10. yıl marşını çalmamızda o derecekötü. 10 yıl marşı güzel tabi de, yeni başka marş besteleyemiyoruz. Yetenek mi yok?

Biz bugün 80. YIL Marşı eşliğinde gösteri yaptık......

Şöle bişi tam olarak hatırlamıyorum ilgimi şeken kısmı mısra aralarındaki O NİNNA NİNNA HEEEEY bölümü.....[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Mandooo : Köyünden kopup paticik alemine dalan ACILARIN ÇOCUĞU!!
Sosyal ağlarda paylaş

kadikoydeki gösterilerdeydim.herşey harikaydı.
ama en çok sevindiğim DENİZ SEKİ yi görmüş olmamın verdiği haz.tv ye de çıkmış olabilirim.en önlerdeydim.ne güzellik...

bence tr nin en güzel kadını harikaydı bu gecede.özcan abi çok çok yakışıklıydı vlla kızlar bayıldılar meydanda :)[hline]# yaş anketi #
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...