Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adonis city ve 500 dot pool kirarim ben bu bilgisayari

under_the_runes

Öne çıkan mesajlar

+3 ring icin yaklasik 3 saatlik bir questten sonra bu engel tam bir darbe oldu. bu ne ya. 500 dot damage arti bide aninda agro olan moblar. bide yetmezmis gibi sadece yurunebiliyor.bi mantigi varmi bu havuzun. direk hodo diye koyulmalimiydi oyunun tum zevkinin icine edelim oyunculara ring questi armagani yapalim dercesine. simdi dalgic kiyafeti ariyorum ama isin ilginci oda adoniste satiliyor. lutfen yardim edin yoksa postayla kendimi FC ye gondericem....
Sosyal ağlarda paylaş

Ehem Scuba Gear questi post edicem bi araştıriim.

edit: Burada
[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.

[Bu mesaj SadButcher tarafından 21 October 2003 14:35 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj SadButcher tarafından 21 October 2003 14:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

SadButcher, o quest adonise gecince yapiliyor.

Adonisten itibaren butun playfieldlarda bu sekil DoTlar var, ozel aygitlarla korunabiliyorsun. (Penumbra icin gozlukler, Inferno icin botlar)
Bence cok guzel olmus o DoT havuzu, biraz kafa calistirilirsa hic zorlanmadan geciliyor. Bor patch oncesine kadar zone bugliydi iceri girilmiyodu, onuda fixlediler hic sorun yok artik.[hline]Chrysaor - The Man
Soidia - Spiritual Leader
Golestandt - Made Man
Uklesh - Initiate
Sosyal ağlarda paylaş

Hatali bilgiden degil :)
under_the_runes adonise gecemiyorum demis, sen adonisdeki questi anlatmisin, yada ben yanlis anlamis olabilirim :p

Neyse, ipucu veriyim poolu gecmek icin; hot yada heal pet al tepene, koprunun sag tarafina gec eger kimse oraya parasite cekmemisse o tarafta hic parasite spawni olmuyor, conceal yuksekse sneakde edebilirsin.[hline]Chrysaor - The Man
Golestandt - Made Man
Uklesh - Initiate
Sosyal ağlarda paylaş

biraz buff sart kesinlikle katiliorum, biraz sacma bir uygulama olmus ama FC yi kim anlayabilir ki
buyuk ihtimalle adamlar fazla quest koyabilmek icin bole aptal bisiler koymuslardir aklima baska bir fikir gelmior RP ile alakali bi aciklamasi varsa anlatsin biri bana heh[hline]Fidel 'Citir' Clyburn - Clan Soldier
Fidel 'Ikae' Clyburn - Clan Enforcer
Citirr - Clan Bureaucrat
Sosyal ağlarda paylaş

+3 o kadar zor degil aslinda, +4 kusturuyo ama 1000de 1 item dusen aletleri kampliyosun ve team sart :/
En son Citirla kasmistik denizaltinda neutronium hedelerini almaya, ordan sonra baydim bende. Eger +4 icin ugrasan olursa, Chrysaor yada Golestandt'a /tell atin gelirim kesin.[hline]Chrysaor - The Man
Golestandt - Made Man
Uklesh - Initiate

[Bu mesaj Chrysaor tarafından 24 October 2003 06:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece ilk itemi aldım shadowlardan düşen diğer üçü yok hala. 2 ve 3 beraber aynı yerden çıkıyormuş herhalde. Bende questin bi guideı var ama bir türlü oraya ulaşamadı, birde yolda lvl 180 vicious heckler mi ne onların kampına denk geldim tam sneak geçerken yanlış tuş basımı yüzünden sneak bitti ve malum OOoOoOO.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

Navi's Multi-Gyro Component & Ravin's Multi-Gyro Component
Drop in the same place. On top of a "pyramid". Easiest way to access the pyramid is look for its 'roots' ( blue shiny rod thigs ) in the cave. They descend very deep into the cavern and at the bottom of it is a portal. Jump on it to zone to the top. Kill lots of mobs.
Bu piramit neye benzer nerdedir biri gösterebilr mi veya daha doğrusu cord ve haritada yerini işaretleyebilir mi?[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 24 October 2003 12:32 tarihinde demiş ki:
Drop in the same place. ...[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting

yanlis bilgi eski quest information, bir kac patch once deisti artik ayni yerden dusmuorlar ama bu haftasonu gece girince mesaj at ben gosterebilirm, bulmasi zaten zor coordinate flm kasar[hline]Fidel 'Citir' Clyburn - Clan Soldier
Fidel 'Ikae' Clyburn - Clan Enforcer
Citirr - Clan Bureaucrat
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 24 October 2003 12:32 tarihinde demiş ki:
Drop in the same place. On top of a "pyramid".

artik bu degisti ikiside farkli piramitlerden cikiyor ancak yerleri oldukca kolay izah etmeye calisiyim. scheola girdik ten sonra kuzeye dogru ilerliyoruz hatta kuzey kuzeybatiya dogru bir gol var golun kuzeyinden ilerliyoruz ve karsimiza cikan daglarin sagindaki patikayi seciyoruz yol kisa bir sure sonra sola kivrilicak ve assagi inmeye basliycak(buyuk haritadan cok ionce bir sekilde yolu gorebiliyoruz bu arada) etrafta bisuru chimera olan bor yola gelicez surekli asagi inicez burdan. simdi etraf ucurumlastiginda mavi bir kule goruceksin, ben bu kuleyi cok zor buldum cunku hep ileri gidip hic geri bakmiyormusum :D bu kulenin ustune cikmak biraz zahmetli teleportation yok cok ince bir yolu tirmanarak cikicaz ustune bu ilk mavi kuleyi kacirmak imkansiz...burdan ravins piece cikiyor, ikinci pyramid yuttos nun orda haritanin kuzey batisinda yuvarlak yesil bir yarim ada var bu yarim adanin hemen kuzy cikisindaki bir yol sizi 3 tane mavi kolona goturuo bu 3 kolandan ortadakinin hemen altinda sari isikli bir teleporter var bunu kullanarak uste cikiyoruz. bu arada her iki parcayi bulmak icin isimili moblari oldurmek gerekio ve %80 dropp sansi var sanirim. yerleri bulabilmek icin atlas.finnvik.com cok iyi bir yer tavsiye ederim. simdilik bu kadar hatirladikca eklerim> :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...