Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW'dan sıkılmak?

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

Şu an aldıgım tek zevk 5v5 yaparken skype'ta dönen espriler, geyikler. Bazı isviçreliler çok şukela oluyor. ^^

Kaç maç kaybettik kahkahalardan. Biri çıkıp maç ortasında bir espri yapıyor, takım çözülüveriyor. Aklıma geldikçe oturdugum yerde kıkırdamaya başladım mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

ya dün sabaha karşı 6:30 da yattım uyudum, 9:30 da telefon deli gibi çalıyo. açtım, istanbuldan arkaaşlar, türk guildi, grull falan deniolar :) çok seviorum çocukları, elimden geldiince yardım etmeye çalışıyorum hep.

neyse guild masterı, kanka acill gel, adam lazım grulla dedi. ok gelim tanklim krosh gidim. yok mage var druid oynican sen. :S ok oyniim. 15 dk stopcast macrolarını yaptım, bi de lvl 50 nub druidimden bildiim bi kaç şeyi pekiştirip 10 dk da alıştırma yaptım, heal meterda 2. 3. oldum ayayay çok mutlu oldum ehe :D

al az önce kapuskama girdim, BT.. 3k latecyiş gördüm, 5 kere dc oldum, dedim tmm abi benim netin ömrü buraya kadarmış. yerime başkasını alın. çıktım :( gene zevkle oynayamadım.. 1k ms le 5. oldum dmg meterda.. çoğunun 50 msi 35 msi var.. bende o ms ve onlardaki makineler olsa ne olcak allah bilir. böyle olunca da insana çok koyuyo. dokunuyo.. 16 sn de bir frball atmak.. 10 sn de sheep yapmak.. zevk mi ? hangi zevk..

[spo] [/spo]

allaşkına nası şeker ya :D bundan başka ne zevk verirki adama :D.. über gnome yavrum benm.. okşan adında hatun dr00dum var. tanklık manyak zevkli. ama oda 3 tuş :( şamanımın adı da dallama :p tam dallama ya eheh.. lvllaması druidden bile zevkli. ama o da biyere kadar.. ya illidana bukadr az boss kalmış olmasa valla şimdi bırakcam... neyse illidan yatar ben kaçar olcam sanırım 2-3 haftaya.. :

Sosyal ağlarda paylaş

2 tip oyuncu vardır, birincisi farmlayan harcayan, ikincisi farmlayan stackleyen. Sanırım dragonmax 1. tip player xD . Ben de günde 400 500g farmlasam bile geceye harcıyorum. 0-375 alchemy, engineer, bs kastım 1 içinde tek chara tüm istediğim itemleri yaptım kullandım hevesimi alıp masterlık değişip öbürlerini yaptım vs. ama tbc çıktığından beri 5k para kasamadım bir epic mount için. En çok 2k para gördüm çantamda :P
Sosyal ağlarda paylaş

sadece raid icin giriodum guild disband oldu gecen officerlar kavgamı etmiş ne bende hay ... dedim cıktım bi pvp icin giriom arada bakıom falan cıkıom benide baydı yani su sıra aslında herkezi baydı zul aman beklio millet yeni itemları beklio badge kasıcaz falan gief new patch yani gerçi caster a düzgün item yok ama neyse droda kascaz bizde :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ya illidana bukadr az boss kalmış olmasa valla şimdi bırakcam... neyse illidan yatar ben kaçar olcam sanırım 2-3 haftaya.. :<

Random Sunwell'den önce Illidari Council i göremez özellikle raid leaderınız viperlord gibi bi gerizekalıyken, 25 full raid sırf Vashj da wipe ettirmesinden belli :)

/Vaughan ftl

[ Mesaj 22 Ekim 2007, Pazartesi - 12:25 tarihinde, GenjuroXXX tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...