Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni character

tunca

Öne çıkan mesajlar

ya simdi sole bi drumum var benim soldier icin AR en uygun silah skill i nerde okuduysam bunu diyor ama simdi bende sole bi sorunsal var elimde 1-46(37) lik pistol var hemde ikitane bunlara multi cektimmi acayip olucak gibi geliyor bana ve bole bi AR bulamadim daha hani vardir mutlaka ama olanlarinda ql leri benim lvl icin yuksektir ben diyorumki simdi pistol-multi gitsem nolur? hani hic olmadi karsima iyi bi AR cikana yada benim lvl yuksek ql li AR leri yeticek kadar yukselene kadar bunlarada calissam olurmu? ilerde baktim olmuyo o puanlara ihtiyacim var 2 rp mi kullanirim diyorum!!!
bu rp lerin ilerde cok faydali olucagi biyer varmi? yoksa tamamen bole karar degistirmeler yada oynun baslangicinda yapilmis hatalardan geridonebilmek icinmi yapilmis?
amma yazdim sabirla okuyup degerli yorumlar yapmanizi bekliyorum:)
Sosyal ağlarda paylaş

yaf oyunda shotgun kullanan martial artist de var fakat ilerde sinirin bozulur şimdiki halini düşünme büyüklerini dinle :)

Altlar ile oynamak isteyenlere:
o zaman bu hafta sonunu "official twink power leveling weekend" ilan edelim hehe
[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.

[Bu mesaj SadButcher tarafından 23 October 2003 20:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

peki AR ile beraber bazi silahlar smg/mg de kullaniyor ona puan veriyimmi gerektigi kadar??
ve yani benim kaza sonucu luzumsuz skillere verdigim toplam 100 kara skill var onlara yanicakmiyim ilerde cok oleyse soleyin valla yolun basindayken yeni char acarim hic usenmem yine bi 5 gunde rahat bulurum lvl 16 yi nasisa olayi inceden kaptim ya:)
Sosyal ağlarda paylaş

Soldier icin sirf AR kullanan lvl175- iyi silah yok.
1-175 arasi kullanabilcegin silahlar Division 9 (AR/RE), Nova Flow I/IV (AR/RE), dual Cold Laser (RE).
Hem AR hemde REi ve tabiki speciallari maxlaman lazim iyi silah kullanabilmek icin.[hline]Chrysaor - The Man
Soidia - Spiritual Leader
Golestandt - Made Man
Uklesh - Initiate

[Bu mesaj Chrysaor tarafından 24 October 2003 01:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SPACEFROG, 24 October 2003 11:51 tarihinde demiş ki:
yav ben oyundan ciktim lvl 16 ydim oyna dondum lvl 19 um ne is ama ip dagitamiyorum o ayri lvl up icin xp puanlarinimi dusurdulerde bole bi drum cikti ortaya acaba

pardon "level up icin xp puanlari dusurme" ?

patch notelarda flm rastlamadim hic[hline]Fidel 'Citir' Clyburn - Clan Soldier
Fidel 'Ikae' Clyburn - Clan Enforcer
Citirr - Clan Bureaucrat
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...