Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Frp ile ilk kaynaşmalar

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

İlk bu gelmişti bana

bununla beraber ilk legolardan şövalyeler kızları saraylardan kurtarmalar falan başladı. Ufak ufak frp nin ayak sesleri duyuluyordu.(Aket daha 5 yaşında)

ama bu alındığında majör fantaziler başladı. Ejderha orduları, onları gece avlamay çalışan şövalyeer, onlara aşık prensesler vesaire.....

*nostalji rüzgarları sarmıştır....iki damla gözyaşı bu rüzgarlara karışıp uzakalra gider

[hline]Aket Atum founder and the mentor of the Comachero ensitüsü

Comachero enstitüsünün yeni yerine buyurun
Felsefe Yapmaya Çalışan Aptal Kızla Hayır !!!

[Bu mesaj Aket-Atum tarafından 27 October 2003 21:04 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Bu da benim yalnız şövalyem, deli yüreğim....

hikayesi bile vardı(bana göre)

ailesini kötü adamalr (kimler acaba ? ) öldürüyo evindeki yangından sadece atını ve silahların ıfalan kurtarıyo vıdı vıdı

[hline]Aket Atum founder and the mentor of the Comachero ensitüsü

Comachero enstitüsünün yeni yerine buyurun
Felsefe Yapmaya Çalışan Aptal Kızla Hayır !!!

Sosyal ağlarda paylaş

aket imgları başka bir site üzerinden versen mesela (angelfire) çünkü gözükmüyorlar..

Edit:Pardon gözüküyorlarmış..
[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 28 October 2003 18:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ama oynardım bunlarla bea... şu anda hala bunlardan koca bi poşet şu dolaplardan birinde duruyo galiba
*!şu dolapları gösterir : ahanda*[hline]trees and I are one
Mirluin lvl 16 student in K.A.L. (neophyte fletcher)
sap geldim sap gidicem...
[bu mesajın Mirluin tarafından 15 September 2003 10:26 tarihinde değiştirilmemesinin sebebi mesajın bu tarihten sonra atılmış olmasıdır]
Sosyal ağlarda paylaş

ben o zamanlar lego technic kasıyodum (oha ne abarttım ama 7 yaşıdma fln başladım) ama bunlar da süperdi ya o kale hariç çoğu bende vardı ama kale yi hep böyle kendim fln yapmak isterdim bende vardı[hline]Askinos, 06 July 2003 20:19 tarihinde demiş ki:
Kendini deleni Allah'ta deler gibi bir atasözü çıkarabiliriz burdan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...