Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Street Fighter 4 Weeeehhhh

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

grafikler tam beklediğim gibi. oh ya. en sonunda adam gibi dövüş oyunu çıkıyor sf2 den beri

tekken'e güzel diyen herkese buradan eller havaya diyorum. tek tuş oyunu tekken. kombo bilen adam nadiren görürsün. kombo yapmaya kalkarsan da karşındaki tek tuşla oynadığından zevkini kaçırır ağlayasın gelir. tekken severim de çok açıdan da sevmiyorum. sf yönetir. mk da yönetir. gerisi zaten traş kesim.
Sosyal ağlarda paylaş

Tekken 3 bir kaç oynamayı bilen eleman bir oldu mu, süper zevkli bir oyundur. Fakat pro vs amateur oldu mu hiç zevk almazsın.

SF4'e gelince. En son gameplay videosunu izledim. Yeni ekledikleri breakerlar çok güzel olmuş ya. Oyuna yep yeni bir strateji ekliyor ve cancel da edilebiliyorlar sanırım. Ayrıca super move'larda çok hoş olmuş. Çıksa da biran önce oynasak.
Sosyal ağlarda paylaş

abi tekken'deki comboları yapmadıgın zaman zaten oyun biseye benzemiyor ki. king'i alıp adamı tuttun mu gebertene kadar bırakmıyosun mesela. bazen de paul'un oyun baslar baslamaz atacagı tek yukruk ile perfect cekebiliyorsun. bunun gibi ozellikleri tekken'i sevmemin en onemli nedeni. sf ve mk'dan ayırmamın nedeni de abuk subuk hareketlerin olmaması, aduket gibi, tekme ile whirlwind gibi, scorpionun attıgı o ismini bilmedigim halat benzeri sey gibi.

aslında iki oyun birbiri ile karsılastırılamayacak kadar farklı. ikisi de dovus oyunu ama ikisi de farklı tadda oyunlar. birini sevenin digerini sevmemesini dogal karsılıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
garfikler yetersiz kalmış, karakter özellikle yüz animasyonları yeterince akıcı değil, hareketi anlamakta cok mümkün değil.

mürekkep efektini daha iyi yapabilirlermiş.

bide giysiler karakterlerin üstüne yapışık duruyo, bu dönemleri gecmiştik biz.

Bir kelimesine bile katılmıyorum desem8-)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bu yüz ifadeleri sevilmez mi ya! Ben hasta oldum. Özellikle Zangief'e, adam süper bakıyor ya. Gözler fal taşı gibi açılmaz, ağızda arı sürücü girecek kadar bir genişlik, çok yakışmış valla :D

Bence grafiklerin stili, çizimleri filan senin hoşuna gitmedi. Yoksa epey özen göstererek yapmışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

stili hoşuma gitti animasyonlar kötü dedim, yazmışım yukarda, timingler iyi değil, hareketler tamamlanmıyor 2d de bile daha makul duruyordu hareketleri.

bunun abartıyla falan ilgisi yok aartı göbek adımdır, ama animasyon düşünülen hareketi anlatmadığında bişeyler eksik derim.

ayrıca murekkep efekti gercekten daha iyi olabilirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

ssj4songoku said:
Tekken 3 bir kaç oynamayı bilen eleman bir oldu mu, süper zevkli bir oyundur. Fakat pro vs amateur oldu mu hiç zevk almazsın.

SF4'e gelince. En son gameplay videosunu izledim. Yeni ekledikleri breakerlar çok güzel olmuş ya. Oyuna yep yeni bir strateji ekliyor ve cancel da edilebiliyorlar sanırım. Ayrıca super move'larda çok hoş olmuş. Çıksa da biran önce oynasak.

breakler cancel lar sf2 de bile vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...