Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Street Fighter 4 Weeeehhhh

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

Guile'dan nefret ettiğim kadar kimseden nefret etmedim valla. Ken, Akuma, Ryu filan dert değil, çünkü Guile, Blanka gibi "charge" karakteri değil. Lanet olsun "charge" karakterlerine ya. Çömelip 10 saat guard'da bekler, baydırır seni, can sıkıntısından zıpladığında vurur. HAAAAAAAAAAH boğazlayasım geliyor valla. WAAAAHHHHHH.
Sosyal ağlarda paylaş

Bunneh said:

Silinmiş videoalr. :(

Şurda hepsinin olması lazım:
http://www.youtube.com/user/Providenceangle

ssj4songoku said:

Guile'dan nefret ettiğim kadar kimseden nefret etmedim valla. Ken, Akuma, Ryu filan dert değil, çünkü Guile, Blanka gibi "charge" karakteri değil. Lanet olsun "charge" karakterlerine ya. Çömelip 10 saat guard'da bekler, baydırır seni, can sıkıntısından zıpladığında vurur. HAAAAAAAAAAH boğazlayasım geliyor valla. WAAAAHHHHHH.

Guile projectile spam'a karşı çok bişi yapamaz, çok tahmin edilebilir spam olmadığı sürece. Rufus vs. gibi projectile'ı olmayan biriyle oynuyosan rushdown dene. Allah ne verdiyse saldır yani.
Sosyal ağlarda paylaş

O değil de, tüm karakterlerin normal trial'larını bitireyim dedim belki özel bi title, icon falan açılıyodur diye. Rufus'un şu qcf+punch hareketini bi türlü oturtamıyorum normal bi vuruştan sonra. Adam bütün combolara bu geçişi koymuş sanırım, napcam bilemiyorum.
Var mı deneyip, elini iyice alıştırmış olan?

Edit: Aceleci davranmışım bu postu atarken. Rastgele tuşları deniyodum, bi baktım Rufus kendi etrafında döndüğü sırada sağa sola hareket ettirebilioymuşuz. Rakibe yaklaştırınca çok rahat oldu :p
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi prjectile spam yalan oluyor. Adam zaten kendi Sonic Boom'u ile birlikte yürüyor nerdeyse. Projectile attıktan sonra en hızlı recovery süresi olan karakterlerden biri Guile. Sen ne kadar Hadoken, madoken atarsan at boş. O da Sonic boom atıyor.

Zaten prjectile spam iyi oynayan adamlara karşı yazmıyor. Bir türlü geliyor yanına Focus + double FW filan ypaıyor. Absorb ediyor. Zıplama mesafesini ayarlıyor. Birde Guile gibi ışık hızında giden EX Sonic Boom'u varsa yemez zaten.

Oyun zaten birkaç küçük şey hariç(Sagat ve Seth hariç; bu arada capcom açıklama yaptı bu iki karakter beklediğimizden "biraz" güçlü oldu diye) gayet dengeli.

Ha yenebilir misin? Yenersin; al Akuma'yı kısa yumruk vur kaç, üstten alttan hadoken at flana filan azar azar bayarak da yenersin adamı, birde arada açık verdimi girersin kısa tatsumaki+syoryuken kombolarını ama öyle oynayınca benim ruhum bayıyor valla. Hiç zevk almıyorum "charge" karakterlere karşı oynarken. Sevmiyom ben öyle pasif defansif oyun tarzlarını.

Kıpır kıpır oynuycam ki dövüştüğümü hisssedeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...