Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyunu birakan birakana da ...

Zopik

Öne çıkan mesajlar

Var mi acep soyle oyunu birakiyorum/askiya aliyorum deyipte gecici olarak bana oynama sansi verebilecek biri ?

Daha once hic oynamadim fakat merak etmekteyim.

Kalkip oyuna para vermek istemiyorum. Soyle 1-2 ay ara verecek biri varsa ben vereyim aylik ucretini, bir karakter acip kendi capimda egleneyim.

Mumkun mu acep boyle bisey ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
burda yiyen olmazda öle bişey ko forumlarını tavsiye ederim "aga bi deniyim be" lol

nasıl bir üsluptur bu ? ko forumundan çıkıp gelmişsiniz direk, çok belli.

gayet yakın olduğum, güvendiğim ve bana güvenen insanlar var burada. onlardan biri çıkıp verir elbet. hatta çıktı bile ...
Sosyal ağlarda paylaş

Wayne beni ignoralamış.Hazır fırsat varken burdan söyliyim.Bursa'ya geldiğimde sendeyim canım.Orçun Çakır görücem adafsgh

[ Mesaj 16 Ekim 2007, Salı - 18:07 tarihinde, Razien tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 16 Ekim 2007, Salı - 18:07 tarihinde, Razien tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nasıl bir üsluptur bu ? ko forumundan çıkıp gelmişsiniz direk, çok belli.

gayet yakın olduğum, güvendiğim ve bana güvenen insanlar var burada. onlardan biri çıkıp verir elbet. hatta çıktı bile ...

Adam sana diyo ki ko forumlarına git. Sen diyosun ''hayır ben değil sen ko forumlarındansın'' böylece zaten yaşın ortaya çıkmış oluyo :)

Gayet güvendiğin ve sana güvenen insanlar varsa nie topic açıyosun? Güvenicek yeni arkadaşlar mı arıyosun. Ben agan olurum yani istersen lol
Sosyal ağlarda paylaş

Sendikanın kara listesine adam eklemek için güzel konular bunlar.

Eşek sıpaları, insanları tanımadan kendi kafanıza göre hemen etiket yapıştırma çağındasınız biliyorum da, ettiğiniz laflara dikkat edin. KO bölümü değil burası, insanlar birbirlerini konuşarak tanıyıp, ölçüp biçip ona göre güvenip güvenmemeye karar veriyorlar. Herkes sizin gibi paranoyak değil bi WoW account'u için millete laf sokmaya kasacak kadar.

Ayrıyeten, Zun, senden beklemezdim.
Sosyal ağlarda paylaş

1. si oyun hakkında biraz arastırma yapsan zaten paso trial üyelik verior blizz siteye ne zaman girsem orda FREE TRIAL falan filan yazıor gidersin ordan arastırma yaparsın denersin bedavaya... arastırma yapmadan gelip buraya konu acmıssın verilen tepkide doğal
2. side zamanında bende ko oynadım evet cokta zevk aldım ve hala ko daki pvp sisteminin wow dan kat kat iyi olduğunu savunurum her ne kadar oyun krolar ve bebeler tarafından katledilmiş olsada...
Sosyal ağlarda paylaş

1.'si oyun hakkında biraz araştırma yapsaydın, verilen trial'ın 10 günle sınırlı olduğunu görürdün. Adam "1-2 ay" demiş, okumayı öğren sonra çevir kazı yanmasın cevaplarını ver. Verilen tepkiler doğal değil, gayet adam gibi bir dille rica etmiş bir kişiyi, direkt olarak kötü niyetli göstermişsiniz. Tanımasam belki ben de sırf sizin attığınız şu mesajlara göre kafamda şekillendireceğim adamı.

2.'si, Knight Online'ı kimse kötülemedi oyun olarak, oynayanların tepkisi eleştirildi ki, sizin şu konuda verdiğiniz tepki birebir o bahsettiğin "krolar ve bebeler"in vereceği tepki.

Lafınızı bilin de konuşun.
Sosyal ağlarda paylaş

nerde yasıosun sen kardeşim türkiyede dielsin heralde bu devirde kim kime charını deil cikletini bile 2 aylığına vermio(öreneğe gel :D) anlasılan sen dünyaya pembe gözlüklerle bakıorsun belki arkadaşın kötü niyeti olmaya bilir belki biraz sert cıkmısta olabiliriz ama etrafta cakal kaynıo bu tür şeyler wow da herkezin basına gelen şeyler gitsin bi internet kafeye oralarda tonla wow cu var alsın oynasın sonucta yüzyüze görücek adamı ama forumdayız be gülüm kim kimin nesi nerden bilelim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...