Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Age of Conan Beta starts- oh yeah

Gladmir

Öne çıkan mesajlar

Oyunda 50-100 kişilik siege lerden bahsediliyor.10-15 kişinin bulundugu bir ortamda 1gb ram yeterli zaten ama 50-100 kişi oldugunu düşünürsek 3-4gb anca yetebilir demeye çalıştım.

Bahsettiği combat sistemini DnD Online da Pvm lerde kullanıyordu. En sevdigim kısmıda o idi zaten.Bir NPC ile kapısırken target alıp kafasına mı vurayım yoksa kalkan cekip parry mi yapayım, klavye ve mouse ile baya efor sarfediyordunuz ki burda PVP den bahsediyorsan cok daha zevkli olacagı kanaatindeyim. WOW daki gibi targeti önüne alıp ezbere 3-5 tusa basıp combo yapılmayacak en azından.

SWG deki housing/city olayi superdi Lotro dada acıldı simdi ancak daha inceleme sansım olmadı ama swg deki kadar bile olsa tadından yenmez :)
Sosyal ağlarda paylaş

jonq said:
Oyunda 50-100 kişilik siege lerden bahsediliyor.10-15 kişinin bulundugu bir ortamda 1gb ram yeterli zaten ama 50-100 kişi oldugunu düşünürsek 3-4gb anca yetebilir demeye çalıştım.

bu konuda kesinlikle haklısın özellikle player city savaşlarını düşünürsek heleki şehir sahibin ve saldıranların 100er kişi olduğunu ve içine şehirdeki bina ve npcleride katarsak ohhh makinadan duman çıkma ihtimali bile yüksek :D
Sosyal ağlarda paylaş

callawey oncelikle selamlar, çook uzun zaman oldu SwG den beri sizin tayfayla gorusmeyeli :) Naboo theed de dancer buff ı alırken ki geyikler aklıma geldi cantina da :)

Config için tech beta forumlarında zaten acıklama yapılmıs, kesinlikle optimzation yapılacak kıvamında..

Sen şimdi level 21 gormuş kişi olarak adım adıııımm anlatmaya başla öle genel bilgi istemiyoruz :D skilleri tam olarak grup dinamiğini örneklerle böle özeli bezeli :)
Sosyal ağlarda paylaş

Gladmir said:

Sen şimdi level 21 gormuş kişi olarak adım adıııımm anlatmaya başla öle genel bilgi istemiyoruz :D skilleri tam olarak grup dinamiğini örneklerle böle özeli bezeli :)

Kesinlikle katılıyorum. Evet Callawey burda bir sürü aç kurt gibi bu oyunu bekleyen yüzlerce pati kullanıcısının meraklarını giderme şansını ne yazıkki sen yakaladın. Başla bakalım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bunları okuduktan sonra WOW Wrath of the Lich King yerine, direk CONAN'a geçebilirim bu yaz. Hem x-360 var PC upgrade etmek zorunda da olmam. Yalnız x-360'ın controllerında ne kadar rahat oynanır ondan şüpheliyim.

Bu arada Gladmir, eğer x-360 alıp Conan oynamayı düşünüyorsan baştan uyarıyım. Eğer ki kopya oyun da oynamak istiyorsan, X-Box Live'e bağlanman gerek ve live premium accountun olmalı. Her x-box sahibinin bir silver accountu oluyor fakat premium için sanırım aylık 10 dolor gibi bir ücret ödüyordun. Kopya oyun oynamak içinde DVD-ROM'un firmwareını değiştiriyorsun. En son çıkan firmware'lar kendilerini saklıyorlar fakat eğer fark edilirsen Live'den BAN yersin. O zaman da Conan hayallerin yeni bir x-box alana kadar uçar.

İstersen Firmware kırar risk alır oynarsın, istersen bir firmware kırık makina alırsın. Bir tane de kontrollerları filan olmayan sadece core pack alırsın. O core pack'den sadece orjinal oyunları oynarsın.

Yada istersen makinanın firmwareını hiç kırmassın.Zaten e-bay ve benzeri yerlerden alış-veriş yapıyorsan orda uygun fiyata güzel 2. el oyunlar var.
Sosyal ağlarda paylaş

Anlamadım ben ne demek istediğini? Conan oynamak için zaten orjinal box u almak gerekmiyor mu :) Nerden kopya oyun konusunda böyle bir kanıya vardın anlamış değilim. AOC oynamak isteyen her oyuncu kişilik seve seve box unu alıcak sonucta xbox ını sırf bu oyun için firmware upg. etmeye gerek varmı ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Hani Conan için her halükarda orjinal alcaksın doğal olarak çünkü MMORPG.Fakat eğer x360 da kopya oyun, örneğin kopya halo3 filan oynamak istiyorsan DVDROM'un firmware'ını değiştirmen gerekiyor. Eğer ki Microsoft firmware'ın değiştini anlarsa Live'den ban yiyorsun ve o makina ile bir daha online oyun oynuyamıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu yok, alacam bir x-box ustune robert e. howard sticker ları yapıştırıp conan console yazacam :) başka bir oyun oynayacağımı zannetmiyorum x-box da ki evde meslek icabı 2 desktop bir laptop um var ziyadesiyle :)

Bağlayacam hd tv, ye içinden conan dvd sini cıkaracagımı bile zannetmiyorum :D

Callawey üşenme üşenme ayrıntılı yazı bekliyoruz !! :)

GR
Sosyal ağlarda paylaş

callawey said:
farklı serverlarda olacak

Hmm ama bu kötü olmuş...

XFX-8800 GTX XXX fiatı 850 ytl , ne bilim console almak daha mantıklı gelmişti bu şartlar altında.Ps3 düşünüyordum yılbaşına doğru, birde artık yaşlandık ne donanım takip edebiliyoruz nede oturup araştırma yapabiliyoruz işten güçten, console da upgrade derdi tuning overclocking vs derdi olmaz diye düşünmüştüm.

Oyunun çıkmasına 5 ay var, yuvarlak hesap 850 ytl den 200-250 ytl lik bir inme olsa belki alırım ekran kartı desktop da oynarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet ayrı serverlar olması kötü olmuş. Ama bilgisayar updatelerinide izlemek bir ölüm :/ . Gerçi xboxtada her expensionda ayrı ayrı dvd almak gerekirde upgradelerden daha ucuza gelir gibi yine :/ . Ama oynayacak kişilerle oynanmaz bu seferde ah ikilemde kaldım :D
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar detaylı bir yazı yazacam ama bunun için daha çok erken bugün yazdığım şey yarın olmayabilir yada değişebilir, yeni şeyler eklenebilir ama bişiler sorarsanız cevaplarım, detaylı yazı daha ileride :)

konsol ve gt8800 e gelince, illada 8800 almak zorunda değilsiniz çünkü dx10 olan bi tek o değil, 8600 dx10 ve 300ytl civarı yanlış hatırlamıyorsam bende 8600 kullanıyorum ve oldukca iyi ama yok beni kesmez derseniz ozmn 8800 tabiki. consol ile pcyi ayırmaları sanırım soe'nin swgde yaşattığı şeyi playerlara yaşatmamak ayrıca şuda varki pcdeki kadar grafiği hernekadar xboxda dx10 olsa kullanamazlar öle bi xbox henüz yok :) muhtemelen server softwarede ve xbox softwareinde bazı şeyler daha düşük olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...