Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tao Sipariş

Xayder

Öne çıkan mesajlar

Buradan amazon.comdaki tao e ulaşabilirsiniz 28 Ekimde stoklarda olacağı yazıyor. ben toa almak istiyorum ama hem kaça geleceğine dair hemde türkiye'ye gelip gelmeyeceğine dair bir bilgim yok.
burada da bir tao var ancak dediğim gibi hangi siteden almak gerekli kaça gelir bunları öğrenmek istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim.[hline]no woman no cry
| Soldat Servers | XaYd3r | Professional |
| Dark Age Of Camelot | Kay | Xayder Deadsoul | Inconnu Necromancer | The Hun |
| Ultima Online | Nebula | Locus | Akhyls Jaso & Jimmy |
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
amazon.com dan almak istiyorsan www.douwantit.com sitesindeki programı çekip ordna sipariş vermen gerekiyor $30 koyuyorlar stune bide pek guvenilir birşirket değil en azından benim şansızlıgıma siparişv erdiğim 2oyundan sadece 1ri geldi ama birçok insan bu programı kullanarak getiriyor özellikle Türkiyeden swg siparişleri verildi burdan.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada özürdilerim uykunun verdiği etki ile toa i tao olarak yazmışım.
anladım eski swg threadlerine bakim kimler sipariş vermiş onlara sorim en iyisi, teşekkürler.[hline]no woman no cry
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon.com dan yurtdışına DVD ve kitap harici hiçbirşey gönderilmemekte.
Xayder azıcık bekle herkesle konuşalım. Bence isteyenlerle ortak sipariş etsek daha iyi olacak gibi. Veya 3-4 kişilik gruplarla sipariş etsekte olabilir. Büyük paketler gümrükten geçerken bazen sorunlar olabiliyor.[hline]Sungur - Scout of Hun
Necrocks - Necromancer of Hun
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Douwantit uzerinden amazon.com dan alış veriş yapabilirsiniz alacak kişi sayısınıda 4 yapın en fazla yoksa gumrukte kalıyor ek para istiyorlar douwantit 10 15gün içersinde getiriyor Mailbox yerlerine yolluyor sis istediğiniz mailbox yerine gidip alıyorsunuz.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada Trials Of Atlantis'in görüntülerini merak edenler buraya tıklayarak ulaşabilirler.

Not: Yetkili bir arkadaş "Tao" yazılarını "Toa" olarak değiştirebilirse sevinirim.[hline]no woman no cry
Sosyal ağlarda paylaş

Videosunu buldum çok kaliteli olmasada toa içeriğini ve özellikle su altının nasıl olduğu ile botlarla seyahati açıklığa kavuşturuyor 28mb civarında buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz...[hline]no woman no cry
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...