Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telefon Kartı Koleksiyonu

Mandoo

Öne çıkan mesajlar

Evet ben yeni başladım dene bilir elimde aynılar da dahil olmak üzere 150 e yakın kartım var piri reis haritasından fazla var takas yapmak isterim...

Bi de bunları satan belli başlı yerler nereler bi bilginiz varmı?

Deniz canlıları - Gravürler - Kuşlar - Padişahlar serilerini tamamlamak istiyorum....[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo
Sosyal ağlarda paylaş

evet belli siteler aracılığıyla belli günler içinde bi yerde buluşuluyo ve takas yapılıyo ama ben daha yeni başladım arklarlada beraber bişiler topluyoz evet ilgilenen yok mu?[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo
Sosyal ağlarda paylaş

ya valla dolu mu boşmu bilemem ben özellikle yap-boz gibi şekilli kartları seviyorum mesela piri reisin haritası 8 karttan oluşuyo ve bende 7 tanesi var 5. kartım eksik çok isterim onu....[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo
Sosyal ağlarda paylaş

bakın özellikle topladıklarım ve aradıklarım Deniz Canlıları - Kuşlar

Aynı zamanda 5 kontörlük ve 100.000 adet yada daha az basılmış kartlar

Yabancı kartları takas edenin köpeği olurum desem anlaşılır mı :D

Yabancı kartları özellikle isterim......

Nerde nasıl buluşcağımızı anlatırsanız sevinirim[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...