Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gaziantep - Beşiktaş

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

abiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii show radyo yu açın allah aşkına spiker öldürdü beni gülmekten adsafajah tam komedi ya

tümer topu aldı 57metre sürdü ben atmıyım dedi ortaya attı kim var ortada orda ilhan var 7.22m 2.44m kale ilhan birde allah var top eline çarpıcak kafasına çarpıcak ayağına çarpıcak gol olcak ama o kaçırıyor

ahahga böyle maç mı anlatılır ya

[Bu mesaj Castigater tarafından 26 October 2003 21:02 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Castigater tarafından 26 October 2003 21:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Castigater, 26 October 2003 20:59 tarihinde demiş ki:
abiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii show radyo yu açın allah aşkına spiker öldürdü beni gülmekten adsafajah tam komedi ya

tümer topu aldı 57metre sürdü ben atmıyım dedi ortaya attı kim var ortada orda ilhan var 7.22m 2.44m kale ilhan birde allah var top eline çarpıcak kafasına çarpıcak ayağına çarpıcak gol olcak ama o kaçırıyor

ahahga böyle maç mı anlatılır ya

[Bu mesaj Castigater tarafından 26 October 2003 21:02 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Castigater tarafından 26 October 2003 21:03 tarihinde değiştirilmiştir]

abi maratonda filan izle pozisyonu. yani bundan daha güzel anlatılmaz o pozisyon :)

ya pancuya ne oldu anlamıyorum ya of. ümit aydını hazırlaması lazım luce'nin onun yerine ya da transfer gerek yasinle olmaz bu iş
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raid3r, 26 October 2003 22:30 tarihinde demiş ki:
abi maratonda filan izle pozisyonu. yani bundan daha güzel anlatılmaz o pozisyon :)

O adam çok çoşkulu bi şekilde maç anlatıyor maçları sürekli showradyo dan dinliyorum ama bazen verdiği tepkiler çok komik oluyor :) o gol kaçtıktan sonra attığı çığlığı duysan :)

Geçen sene GB-BJK maçını dinliodum ototbüste kaan dobra nın golunde oyle bi bağırmıştıki bende gaza gelip gool diye bağırınca bi anda otobüsteki herkezin bana baktığını farkettim :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...