Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

18 WoS serisi tehlikede!!! (ve Bus Driver)

aktiftablet

Öne çıkan mesajlar

saatte şehir içi 45 şehir dışı 65 mil.Ama şehir dışında rahat olabilirsin ben polisi görene kadar basıyorum gidiyor valla polisi görünce de motor freni yapıp 60la fln geçiyorum polisin yanından :F uslu öğrenci edasıyla

+
yok olmaz sanırım
yani diğer şeylerde sorun oluyor da hız yapabiliyorsun şehirdışında.Zaten farlar sürekli açık üşeniyorum aç kapa fln hız konusu da şehiriçinde yakalanıyorsun da şehirdışında bende bir sorun olmadı
Sosyal ağlarda paylaş

hehe

ya oyunun ilk başında bir şehirde görmüştüm satılık park yeri vardı. 750,000$ dı oyun başında alamadım. Şimdi arıyorum bulamıyorum. Bulsam ve alsam herhangi bir geliri var mı? Yapay zeka parka uğruyor mu?
2 milyon $ var,bissürü kamyonum trailer ım ve 7 tane kiralık şöförüm var.
şimdi oyunda başka ne yapabilirim? Yapılacak şeyler sürekli aynıysa hard'da başlicam tekrardan
Sosyal ağlarda paylaş

ekşisözlük said:
türkçe yaması ve türkiye haritası yaması çıkmış oyun. nakliyat şirketleri de türkçeleştirilmiş. oyun soundtrekinde de güzide bir parça yer alıyor: yallah şöfer yallah.

henüz yapım aşamasındaymış, türkiye yolları ve şehirleri de düzenlenince bitecekmiş.

ahan da linki:

http://rapidshare.com/...ulin_tr_v11_by_marconato.rar

bu nedir bilen var mı :D
Sosyal ağlarda paylaş

Burax said:

ya oyunun ilk başında bir şehirde görmüştüm satılık park yeri vardı. 750,000$ dı oyun başında alamadım. Şimdi arıyorum bulamıyorum. Bulsam ve alsam herhangi bir geliri var mı? Yapay zeka parka uğruyor mu?

Valla ilk defa senden duydum denk gelirsem atlar alır denerim :)
Sosyal ağlarda paylaş

bugun gene gordumki hala yapay (geri)zeka yi duzeltememisler. orta seritten gidiyorum sagdaki araba lak diye sol seride gecicem diye benim tirin arkadaki mala daliyo. tabi lak diyede %25 zarar bana giriyo. hani bide hizli gitsem eyvallah. trafikde 10 20 yle gidiyosun sagdaki bi baktim direk girdi benim tirin arkasina. direk alt f4 sonra zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...