Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yaşlanıyoruz!!! (Allammm bende mi :-D )

fedaykin

Öne çıkan mesajlar

said:
horacegoesskiing, 26 October 2003 20:14 tarihinde demiş ki:
commodore amiga filan diil de amstrad ve spectrumdan bahsedilseydi.
atlantisten gelen adam denseydi. daha bi şık olurdu.

*!"bunlari bilmemem lazim, bunlari bilmemem lazim, bunlari bilmemem lazim, bunlari bilmemem lazim, bunlari bilmemem lazim" diye kendi kendine sayıklayarak odanın içinde dolaşır*
Hayır birşey değil bu istatistiğe yaşım tutmuyor, okudukça git gide yaşlı hissetmeye başladım zaten son zamanlarda kafama takılan bir mevzuydu `nereye gidiyoruz` diye. Hayırlar ola. :)

[Bu mesaj dom tarafından 26 October 2003 20:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 26 October 2003 20:14 tarihinde demiş ki:
commodore amiga filan diil de amstrad ve spectrumdan bahsedilseydi.
atlantisten gelen adam denseydi. daha bi şık olurdu.[hline] Bütün dünya buna inansa, bir inansa, hayat bayram olsa...

sinclair spectrum'u da biliyorum fakat hatirlamiyorum fazla, text adventure falan oynamistim yanlis hatirlamiyorsam.[hline]With his holy cross raised high, he shouts a warcry against evil.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır Silth'cigim, örnekler yanlış değil; sen bunların böyle olmadığını biliyor isen yüzünde tebessümle değil "aa bunlar doğru diil ki" ifadesiyle okuyorsun, oysa ben gülümsüyorum ;)

Hayır yani ben derken ben gülümsemiyorum tabii de, yaşlı olan gülümser kardeşim. Ben ne gülümsiicem.

said:
Silthanas, 26 October 2003 17:01 tarihinde demiş ki:
walla 84 luyum, ve o yukarida verilen tarihin yanli$ oldugunu du$unuyorum, ben o yazilanlarin hepsini(tamam 1-2 si haric) ya$adim, canli olarak..
[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...

[Bu mesaj Nefr tarafından 26 October 2003 21:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de mi ?!?[hline]"Üzgünüm dostum ama, sana tutkuyla bağlananlar bir gün seni terk edecekler. Çünkü onlar sana değil, kendi tutkularına tapıyorlar yalnızca. Bir gün gelecek, o tutkuları başka bir tanrıça bulacak. Senden daha güzel, daha güçlü, daha yüce bir tanrıça ! İşte o zaman sen unutulacaksın. Kendini onların öğütleriyle var ettiğin için de, unutulduğun zaman yok olup gideceksin."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 26 October 2003 22:33 tarihinde demiş ki:
hepiniz moruklamisiniz[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com

ahaha :] 2000 model var mı arada? ehue[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Fear?i dont know what is it?..[Downloadable Avi]
Sosyal ağlarda paylaş

Lanet olsun , 30 yasina girenlerin neden triplere girdigini anlamazdim hic ama simdi ufakta olsa bir fikrim var.Neyseki daha vakit var o strese.
*!Dom'a kolonya uzatip , nefr'e siritir ve ertesi gun oglene kadar uyumak icin yatagina gider.*

Either kill me or take me as I am, I'll be damned if I ever change

[Bu mesaj Soulless tarafından 27 October 2003 07:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...