Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cesaret doğuştan mı yoksa sonra mı kazanılır ?

Hellsing

Öne çıkan mesajlar

said:
Kızlarla konuşmaktanda çekinmem

güzel ama ne derece direk gidip bodozlama konuşabilirmisin yoksa kesiştikten sonra mı ?
said:

Kelebekten acaip korkuyorum neden bilmiyorum ama inanılmaz bir kelebek korkum var

anladığım kadarıyla hayvan olan kelebekten bahsediyorsun değilmi garip :) / yoksa çakı tipi olan kelebekmi ?[hline]Kuzu¯²¬. is here!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 25 October 2003 13:28 tarihinde demiş ki:
+4 C suda yüzdüm (Finlandiya'da)
Kaya tırmanışı-inişi defalarca yaptım
Zirvelere tırmandım, fırtınanın ortasında dönemyeceğimi düşündüğüm ana kadar ilerledim (bir şekilde döndük ki buradayız :-) )
Dost akraba olayı araya girerse haklı haksız bakmam gözüm döner, en son babamla birisi tartışıyordu, adam babama küfredince adamı ve oğlunu öldürmemi komşular önledi. Olay bittikten sonra babamlada tartıştım çünkü tartışmanın başında babam haksızdı.
Tüplü - tüpsüz dalış defalarca yaptım.
Karanlık ormanda pusu bile attım :-) Tabii ki yanımda bir sürü silahlı adamın olması bana ayrı bir güven veriyorsu ama o kadar da hile olsun dimi :-P
Tek başıma bisikletle çınarcığa gittim, yukarıdaki yaylanın adını unuttum orada kamp attım. Dermece'ydi sanırım ismi.

Bende mumi gibi tehlikeli bir çok şeyi yaptım lakin asla razor gibi gidip bir masaya lak diye oturmadım, yani yapabilmem içinde baya bir hap veya türevi bir şey almam gerekir herhalde :-) Yok babam o tür şeyler bana uzak :-)[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]

ehe Arkadaşlar bişi acıklamak istiyorum;

Fedaykinle biz ikiziz :D Ama dur ..Bir bug var...Matrix Sorunlu
eheh :][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Fear?i dont know what is it?..[Downloadable Avi]
Sosyal ağlarda paylaş

Boğaz Köprüsünün yüksekliği 64 metre ve atlayınca yaşayanlar oluyor :-) Birde 30m'den ayakkabı ile atlarsanız acı çok daha az olur ama bende tavsiye etmem yani. Yanlış düşerseniz ölürsünüz... Ayrıca 30 metre lafı herhalde arkadaşa çok yüksek gelen bir yerden atladığı için tahmin rakamdır, 20-30m arası birşeydir diye tahmin ediyorum.[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

hic birsey dogustan degildir, hersey tecrubeye dayali

eger biraz kizlarla hasir nesir olmaya basla, surekli konus, flort edersen, bi zaman sonra kizlarla konusma korkun gider.

kavga? hic onermem kendini korumak disinda kavgaya girmek cesurluk degil aptallik. fight clubimiz olsa ayri :P

o yuzden korkunu yuzles, ve o konuda fokus ol. yaptikdan sonra seni memnun edicegini dusun. Mel gibsonin Signs da bi lafi vardi "Just believe it will past.", yani "sadece gecicegine inan" diyor. eger bunu uygularsan hayatta hicbirsey seni durduramaz.[hline]Best trick the Devil ever played....was convincing the world he didn't exist.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kavga olucaksa.. benim sartlarimda benim lehime sonuclanacaksa girerim..(konu kisiselse..) toplucana olan bisiyse mantıklı arkadaslarim var.. en son sansimiz kavgaysa gireriz..
en fazla 20metreden atladim aciipte tırstıydım ama simdi olsa gene atlarim.. aciip ayrı bi zevki var..
kamp filan yaptik arkadaslarla biraz tırstırıcıydı gecenin ilerleyen saatlerinde 3 kisi kocaman ormanda baya kötü olduyduk sabah kadar uyuyamadik filan.. uygun bi zaman bulsak tekrarlıcaz bu sefer daha hazırlıklı olarak sanırım :)
dağa tepeye tracking mracking olaina zaten bastan gönüllüyüm
(tembel bi günümde deilsem..)
yükseklik korkusu deilde düşme korkusu belki :P en son ums ankaradaki shu kulenin adı neydi orda bir an kötü oldumdu.. sonadan düzelttimde.. (düşsem nolur ki die düsünüo insan tabe bi sürü demir memir var ortamdada insan düsünüo iste..)
kız konusu ap ayrı bisi yaa o anki ruh haline.. karsındakinin hareketlerine.. bakıslarına filan bagli biraz seni yeterince cesaretlendiric hareketler icine girerse.. (minik kesişmeler.. ufak tebessümler.. etc..) neden gitmeyesinki..
(gerci bunlar olsada bazen dengesiz dişiler olduğunu hatirlatmaliyim.. sizi keser keser sona gidersiniz dialog kurmak istersiniz sizi bi güsel haslar..) kaybedecein bisi yoksa.. denemekten zarar gelmez.. :)

konuya dönmek gerekirse cesur dogmak die bisi yok bence.. doğumdan itibaren yasadıklarınla cevrenle.. cevrenin senin üstündeki etkisiyle.. direk alakalı bi konu
kendine güvenle alakalı belki birazda..
neler yapabileceğini biliosan. (sınırlarını..) mesala razor gibi bi bos sandalyeye pat die oturabilmek icinn kendine güven duyman lazim bence..[hline]"I tried to kill the pain,
But only brought more"

Sosyal ağlarda paylaş

eheh
No Fear...
Sabahın 6:30 unda kimsenin bulunmadığı ıssız ortamlarda 70 derecelik yerlerden bisikletle inmekle,bir kızla konuşmak arasında benim için çoook fark var..Uçurumlar kadar :]
*!çaktırmaz...*
http://www.nofear.com.tr[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Fear?i dont know what is it?..[Downloadable Avi]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...