Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dela..?

Dev

Öne çıkan mesajlar

Mucx
[spo]Bebe denilince hakaret olmuyor köpek denilince mi oluyor. Hakaretin seviyesi mi var. Hakaretten uçurulmam ne denli adil oldu şimdi? Hatta Konsullah paşanız da gerizekalı demişti dolaylı yoldan. E onlar uçmadı? Dimi[/spo]

[ Mesaj 30 Eylül 2007, Pazar - 21:56 tarihinde, Dev tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

dev in amacını anladım ben
karşındakine kendini ezdirmemek gibi laf yememek vs vs.
ama dev şunuda bilmen gerekir ki ben de patiye ilk girdiğimde küçüktüm lise 2 ye felan gidiyodum hatta her zaman burdaki büyüklere saygılı olmuştum.
sonuçta karşındakilerin kim olduklarını az çok biliyosun öğreniyosun
ne deseler bile efendi bir şekilde cvp verebilirsin dimi ?
neden bu kadar inada bindiriyosunuz ki işi....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ha bir de yüceltmek için değil eğlenmek için eziyorum seni.

Benim bunu diyen ve destekleyen adamlara saygım kalmamıştır. Her ne kadar burada hepimiz eşit olsak da (büyük küçük eski yeni vb.) bazılarımız kendilerini üstün görüp böyle hal ve hareketlerde bulunuyorlar.Ben de forum kuralları dahilinde de söyleyebileceklerimi söylüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan
üye § 30 Eylül 2007, Pazar - 21:59 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

kaşıntı sezdim

uzun zamandır seziyorum ben sende, bişey demiyorum ama :)

[ Mesaj 30 Eylül 2007, Pazar - 22:16 tarihinde, kingpin tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Abi köpeklerim diyip kangal resmi koymuşsun olmamış. Werewolfun, eqmequenün resimlerini falan koyman lazımdı :/

Hakareti ettikten sonra bir de gidip nasıl sağda solda "seviyesizsiniz otsunuz boksunuz" ayağı çekecek yüz buluyorsun anlamıyorum ben.

Nasıl bir kuyruk acısıdır ki en alakasız yerlerde saldırıyorsun, lan yaşına versem, 8 yaşındaki kardeşim senden seviyeli.

Bir ara doktora falan görün, kafanda çok büyütmüşsün bazı şeyleri. Seninle sebepsiz yere uğraşacak kadar, "üzerine köpek salacak" kadar işsiz güçsüz insanlar değiliz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan
üye § 30 Eylül 2007, Pazar - 21:59 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

kaşıntı sezdim

uzun zamandır seziyorum ben sende, bişey demiyorum ama :)

kimde seziyon şimdi fistandamı dev demi.dev deyse ok

fistandaysa ANTALYAYA GEL!!!!!! fdsgf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...